• 61 60:59
    5:4
    (Stejskal)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 5:4p
branky: 12. Jan Mazur, 24. Dominik Klimscha, 35. Dominik Klimscha, 39. Marek Klečka, 61. Marek Klečka - 9. Adam Tesárek, 15. Daniel Slovák, 40. Marek Lípový, 51. Dominik Eichner; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 22 - Jiří Škrobák 26; po třetinách: 1:2, 3:1, 0:1, 1:0
70:00 Komentář domácích Kružel Daniel (Trenér): Utkání pro diváky asi atraktivní, mělo to snad úplně všechno, včetně emocí. Troufnu si říct, že v zápase jsme byli po většinu zápasu lepší, ale chybí nám radostné zakončení. Začátek utkání celkem ždímárna, pak zase začala bitva u Lipan, ze které vycházíme, díkybohu, zdraví a vítěžně. Děkuji fanouškům za neuvěřitelnou atmosrféru a soupeři za hru. Ahoj dědo, vyhráli jsme, užij welness
70:00 Komentář hostů Barabáš Pavel (Asistent trenéra): Další kvalitní utkání. Škoda, že se hraje tak o hodně, jinak bych si z prohry tolik nelámal hlavu, protože výkony jdou nahoru a to je ve sportu to, o co by především mělo jít. Konfrontovat se s někým, odhalit chyby a zlepšit se. Dnes můžeme litovat produktivity a laciné branky ve vlastní přesilovce. Děkuji našim fanoušku za skvělou podporu, i soupeřovým divákům za atmosféru a soupeři za fér utkání.
70:00 Střely v prodloužení: 1:0
70:00 Ukončení prodloužení
60:59 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #38 Petr Stejskal (5:4)
60:33 Hra pokračuje prodloužením, míček drží hosté...
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:45 Rožnov čeká s míčkem...
58:13 Necelé dvě minuty....
57:03 2x Barabáš letec šel k zemi, máš to zapotřebí v tvých letech???
55:13 Oba týmy hrajou na doraz! Víc netřeba komentovat.
50:24 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:4
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #18 Dominik Eichner, asistoval #77 Petr Burýšek (4:4)
50:24 Exostravský Eichner vymetl vzdálenejší šibenici.
49:30 Mazur našel z rohu na křídle Rabu, ten z první pálí, Škrobák zázračně vyráží a drží naděje hostů.
48:00 Kuběna z otočky našel Stejskala, ten v gólovce netrefuje čistě skákavý míček.
47:17 Bezděk vyrazil míček na roh.
44:47 Barnabáš si vylámal zuby na brankáři Opavy.
41:30 Rabinský st. uklidňuje hru a oba týmy střídají.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:13 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #78 Marek Lípový, asistoval #18 Dominik Eichner (4:3)
39:13 Lípový našel místo na bližší tyči Bezděka.
38:30 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #13 Kryštof Bezděk (4:2)
38:07 Vyloučen hráč #72 Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
34:28 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #14 Jan Mazur (3:2)
34:28 Klimscha herooo,trefuje kolem těla Škrobáka :)))
34:15 Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře
34:04 Klečka byl sražen k zemi... ani faul nebyl odpískán?!
33:30 Stejskal vypíchnul míček, ale u zakončení proti Škrobákovi byl moc blízko a gól z toho není.
29:00 I hosté si zkoušejí zahrát přesiĺovku, ale míček tahá zkušeně Klimscha, který se málem dostal k zakončení.
28:38 Vyloučen hráč #8 Karel Balnar družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře
27:20 Mazurovka zatočená až přetočená míjí branku hostů.
26:00 Bezděk musel z brány a odkop měl na jedničku.
25:37 Vyloučen hráč #44 Lukáš Kratochvíl družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za opakované přestupky
25:00 Zdravíme Dědu na wellnesu v polskéj... :)
24:40 Pavelkův pokus od mantinelu míjí vzdálenější tyč o centimetry.
23:45 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha bez asistence (2:2)
23:45 Odražený letící míček trefuje z první Klimscha na první tyč a Škrobák byl bez šance.
22:19 Boželníkova bomba zblokována.
21:44 Domácí v kombinaci.
21:07 Vyloučen hráč #77 Petr Burýšek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:55 Rabinského pokus z křídla Škrobák zblokoval na roh.
20:01 Klečka úspěšný...
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:34 Mazur našel krááásně na milimetry Klimschu, toho vychytal Škrobák, vyloženě.
18:06 Šebesta pod sebe na Stejskala, ten z těžkého úhlu do Škrobáka.
17:02 Šebesta vs. Škrobák, 0:1 pro helmu.
16:22 Rožnov na míčku a 5 na 5...
15:17 Hra nahoru dolů, oba kotle zatápí, hráči se melou... Super...
14:28 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Daniel Slovák, asistoval #97 Martin Najvar (1:2)
14:28 Při hře 4 na 4 Najvar našel Slováka, ten si vyjel na střed a přízemní střelou propálil vše co mu stálo v cestě.
14:15 Vyloučen hráč #77 Petr Burýšek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost
14:15 Vyloučen hráč #36 Marek Klečka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
13:30 Mazur z křídla z první do polské síťe.
12:52 Klimscha z otočky málem zaskočil brankáře Rožnova, tak tak Škrobák chytá teploměr.
11:21 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #7 Dominik Klimscha (1:1)
11:21 Vyrovnáno!!! Klimscha posunul na Mazura, ten si obešel Škrobáka a po zemi mu to tam šoupnul.
10:47 Burýšek 21 střílí na braku, Balnar ztečoval na roh.
09:30 Burýšek 77 sám nikým nehldídán zakončuje z brankoviště přímo do Bezděka. To byla gólovka.
08:27 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 0:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 Adam Tesárek, asistoval #97 Martin Najvar (0:1)
08:00 Kuběna na středu vyprášil vestu Škrobákovi.
07:30 Odražený míček sbírá Bezděk a připisuje si tak první "zákrok"...
07:00 Opavský Klimscha proti 3 byl odstaven od míčku.
05:40 Boželník sklepl míček na křídlo k Honzovi Rabinskému, ten z první poslal pokus na přední tyč, ale Škrobák tam stačil dát tělo.
04:51 Klečka našel na brankovišti Kuběnu, ten v těžké pozici nepřesně zakončil, škoda.
03:43 Oba týmy se snaží najít cestu k brance.
01:07 Burýšek 77 nahodil centr až na zeď haly.
00:50 Rožnov nic nevymyslel a střídá...
00:01 Hosté na míčku.