3

1

5.

TJ Slovan Havířov - Aligators Klobouky 6:5pn
branky: 20. Jan Drong, 32. Kryštof Malina, 49. Matěj Sedláček, 52. Petr Vítovec, 60. Matěj Sedláček - 6. Pavel Zbořil, 35. Pavel Zbořil, 40. Adam Doupovec, 45. Viktor Kříčka, 54. Tomáš Líznar; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Ivo Sikora 31 - Vojtěch Dvořák 45; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:2, 0:0
Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): Nehodnotí se mi to lehce, čím víc prostoru máme, tím hrajeme hůř. Každopádně jsme rádi za třetí třetinu, kterou máme stabilně dobrou. Prodloužení bylo na hraně, díky Sikory jsme vydrželi, pak si to vzal na starost Vernarský společně s kluky co nájezdy proměnili. Díky za zápas, vedení 1:0 nic ale neznamená.
Komentář hostů Veselý Milan (Trenér): Dnes vyhrál ten šťastnější... Tak to je, vyrovnané utkání se spoustou nepřesností a nekvality nás zavedl až do prodloužení a nájezdů. Dnes nás trápila přechodová fáze v útočné hře a nekvalita v zakončení. Šancí na rozhdnutí utkání bylo víc než dost. Nájezdy jsou o štěstí a to se potvrdilo. Gratului Havru k vítězství. Nicméně zajíci se počítají až po honu :-) Čaute.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #56 Patrik Charvát a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #22 Martin Karpíšek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #64 Kryštof Fusek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #87 Roman Chovan , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #46 Matěj Sedláček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #47 Adam Doupovec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #10 Martin Sedláček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #40 Pavel Zbořil a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #27 František Kyc , ale gól nevstřelil.
59:45 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #46 Matěj Sedláček bez asistence (5:5)
53:20 GÓL Aligators Klobouky! 4:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #47 Adam Doupovec (4:5)
51:38 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #33 Petr Vítovec, asistoval #20 Jan Drong (4:4)
51:38 Vítovec svou druhou střelou v zápase srovnává skóre
51:09 Slovan se konečně dostává ke střele
48:15 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #46 Matěj Sedláček, asistoval #15 Šimon Soukup (3:4)
46:01 Řezáč nezaspal a  Aligators nahrávku na střelu odvrátil
45:31 Slovanu přes tolika střel stále nedaří trefit bránu
44:09 GÓL Aligators Klobouky! 2:4
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #69 Viktor Kříčka, asistoval #33 František Chmela (2:4)
44:09 Aligators svou přesností zvyšují náskok nad Slovanem
42:57 Slovan měl velké štěstí. Nechali střelce samotného před branou, který však promáchl přihrávku
42:31 Oba týmy zvyšují nátlak
40:00 Buly pro Aligators
40:00 Střely ve 2. části: 15:9
39:03 GÓL Aligators Klobouky! 2:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #47 Adam Doupovec, asistoval #7 Tomáš Líznar (2:3)
36:55 Sikora dobře zareagoval ve zmatené situaci u brány
34:37 Slovan takticky zatlačuje Aligators do obrany
34:07 GÓL Aligators Klobouky! 2:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil z trestného střílení (2:2)
31:40 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #35 Kryštof Malina, asistoval #27 František Kyc (2:1)
23:33 Aligotors se ujali míčku, ikdyž jsou v oslabení
22:59 Vyloučen hráč #47 Adam Doupovec družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za zvedání florbalky
20:00 Buly pro Slovan
20:00 Střely v 1. části: 11:11
19:18 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong, asistoval #46 Matěj Sedláček (1:1)
19:00 Právě probíhá poslední minuta
18:03 Kukla si dovolil několikrát vyjet na bránu, ale neúspěšně
16:25 Slovan se snaží napadat Aligators na jejich půlce
13:40 Kukla si poradil se soubojem v rohu a zakočoval na bránu
12:24 Sikora podržel svůj tým při rozehrávce Aligators
11:22 Fusek si obehrál pár hráčů před branou, ale jeho příhrávka na Kyce byla zablokována
10:02 Slovan zbytečně nechává střílet Aligators
07:33 Slovan nechal volný průchod Aligators k bráně, kteří pak zakončovali na bránu
05:39 Hladký zasahuje backhandem břicho Sikory
05:09 GÓL Aligators Klobouky! 0:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #7 Tomáš Líznar (0:1)
05:02 Aligators se trochu probudili a zahlcují Sikoru
03:06 Charvát si hezky udržel míček při souboji za branou
01:33 Zatím se ani jeden z týmu nemá k nějakému útoku
00:25 Oba týmy vkročily do zápasu v tempu
00:00 Úvodní buly pro Aligatos