()
  • 60 59:54
    4

FbC Písek - SK Florbal Benešov 6:3
branky: 9. Jakub Mikeš, 10. Michal Měřička, 18. Michal Měřička, 38. Michal Cigánek, 51. Michal Měřička, 60. Michal Měřička - 1. Adam Balík, 23. Kryštof Garreis, 41. Michal Vojtíšek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3 + Vojtěch Šanda 4:5 + Albert Půlpán 4; využití: 1:0; diváků: 177; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 21 - Ondřej Hnátek 13; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Další těžké utkání proti houževnatému soupeři. Benešov celou sérii dobře bránil a bylo složité se dostávat do nebezpečných situací. Udrželi jsme nervy, byly trpěliví a to nám nakonec vyhrálo celou sérii. První série je za námi. Nyní odpočineme a připravíme se na dalšího soupeře. Díky všem fanouškům za podporu a věřím, že v baráži nás budou podporovat i nadále.
60:00 Komentář hostů Brož Lukáš (Trenér): Težko se hledají slova, každopádně děkujeme soupeři za serii. První třetina i přesto, že jsem brzo vstřelili branku, pro nás nebyla optimální, od druhé třetiny se nám dařilo více držet balónek a hru vyrovnat, ale ve třetí třetině Písek odskočil a pro nás už bylo složité vyrovnat. Děkujeme všem co nás v sezóně podporovali, budeme se snažit co nejdříve do národní ligy vrátit.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:54 Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2+2 minuty za hrubost
59:40 GÓL FbC Písek! 6:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička bez asistence (6:3)
59:32 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2+2 minuty za hrubost
59:00 probíhá poslední minuta zápasu
57:40 Timeout FbC Písek
57:40 Vyloučen hráč #43 Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:28 Vítkovi Prokopcovi se zamotali nohy i s balonkem před golmanem hostů, gol proto nevstřeluje
56:34 Už se lámou florbalky
56:10 Vyloučen hráč #11 Michal Cigánek družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
54:03 Vyloučen hráč #7 Martin Šimek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
50:35 GÓL FbC Písek! 5:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #5 Michael Kolínský (5:3)
50:35 Měřička má na kontě hattrick!
49:26 Golman hostí chytá střelu Kuby Mikeše.
46:34 Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování florbalky
45:15 Domácí na balonku
40:43 GÓL SK Florbal Benešov! 4:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (4:3)
40:43 Benešov snižuje náskok Písku
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
37:36 GÓL FbC Písek! 4:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #11 Michal Cigánek, asistoval #42 Vojtěch Šanda (4:2)
37:10 Vlasta Dvořák se vytáhl skvělým zákrokem
35:04 Slunečko míjí
34:00 Hra se stává ještě napjatější
31:31 Vyloučen hráč #43 Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování
29:46 Vyloučen hráč #40 Ondřej Šareš družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
28:03 Hra se stále přelévá ze strany na stranu.
24:01 Celá hala plná fanoušků hlasitě podporuje domácí tým.
22:22 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Kryštof Garreis, asistoval #28 Martin Poláček (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 7:9
17:52 GÓL FbC Písek! 3:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #48 Jakub Mikeš (3:1)
17:52 Měřa využívá přesilovky
16:48 Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
15:38 Tým hostí na balonku.
13:58 Benešov svou přesilovou hru nevyužívá
11:58 Vyloučen hráč #55 Vít Prokopec družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
09:59 GÓL FbC Písek! 2:1
08:51 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #20 Ondřej Walter (1:1)
08:51 Kapitán Mikeš dává první gol svého družstva.
05:24 Písek se snaží aktuální stav zápasu dorovnat, zatím však marně.
00:20 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #37 Adam Balík, asistoval #63 Petr Tůma (0:1)
00:20 Tak to bylo rychlé! Hosté otevírají skore dnešního zápasu.
00:01 Vítáme vás u pátého zápasu play down Národní ligy.