2
  • 60 59:19
    2

FAT PIPE Start98 - FbC Plzeň 9:3
branky: 2. Matyáš Kronovetr, 11. Matěj Netrefa, 21. Martin Škorpa, 29. Filip Bezpalec, 39. Otakar Prášek, 40. Viktor Chaloupka, 49. Matyáš Kronovetr, 57. Filip Bezpalec, 60. Matyáš Kronovetr - 12. Václav Zábran, 31. Ondřej Horažďovský, 51. Tomáš Němeček; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger 32, David Konrád 2 - Ondřej Šrámek 27; po třetinách: 2:1, 4:1, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 8:17
59:59 Vyloučen hráč #64 Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:38 GÓL FAT PIPE Start98! 9:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Matyáš Kronovetr bez asistence (9:3)
59:38 Kronovetr kompletuje hattrick.
59:21 První zákrok Davida Konráda v 1. lize mužů.
59:19 Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:11 Střídání brankáře. Nový brankář #66 David Konrád družstva FAT PIPE Start98
59:11 Do branky domácího Startu se poprvé v letošní sezoně dostává David Konrád.
59:10 Šebek byl sám před prázdnou kasou, Hendliger se nemohl stihnout přesunout, z metru přestřeluje.
58:36 Po fauzlu Josefoviče rozehrává od mantinelu Plzeň.
58:06 Chaloupka z mětru vysoko nad.
57:20 Zábran našel Brabce krosovkou, ten promáchl.
56:29 Timeout FbC Plzeň
56:29 GÓL FAT PIPE Start98! 8:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #72 Filip Bezpalec, asistoval #51 Jáchym Syrovátko (8:3)
56:29 Plzeň to po vyhraném buly opězt zkouší v šesti.
56:20 Holiš blokuje střelu Zábrana.
55:20 Chalpoupka skvěle zblokoval střelu Zábrana.
54:32 Šebek vystřelil z metru, Hendliger pozorný.
54:12 Vyloučen hráč #93 Jakub Holiš družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za blokování florbalky
54:12 Plzeň to zkouší v 6 proti 4.
53:30 Uvidíme další přesilovku Plzně, nyní vidíme Power Play v odloženém vyloučením.
52:49 Kronovetr sám před Šrámkem, poskakující balonek nezkrotil.
51:55 Chaloupoka sám před Šrámkem, ten vyráží.
51:37 Němeček je dnes aktivní, opět vyběhl od mantinelu, Hendliger opět vyráží.
51:00 Kronovetr blokuje střelu Plzeňských z rozehrávky.
50:07 GÓL FbC Plzeň! 7:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #17 Jan Šik (7:3)
50:07 Z rozehrávky od mantinelu se prosazuje Němeček.
50:05 Škorpa zahrál pěknou patičku, za takovou by se nemuseli stydět ani fotbalisté.
49:21 Do hry naskakuje Tomáš Bezpalec.
48:48 GÓL FAT PIPE Start98! 7:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Matyáš Kronovetr, asistoval #30 Jakub Dufek (7:2)
48:48 Dufek našel Kronovetra, který krásnou střelou navyšuje skóre.
48:21 Něměček opět od mantinelu. Hendlinger pozorný.
47:23 Plzeň rozehrává z dobré pozice, střelu blokuje Chaloupka.
46:02 Hra je teď plná nepřesností na obou stranách.
45:35 Kulhavý dostal balonek do branky, ale předtím fauloval a gól tak neplatí.
41:07 Němeček pěkně vystřelil od mantinelu. Hendlinger vyráží.
40:01 Úvodní buly opět vyjrává tým Startu.
40:00 Střely ve 2. části: 14:12
39:02 GÓL FAT PIPE Start98! 6:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #44 Viktor Chaloupka, asistoval #15 Matěj Netrefa (6:2)
39:02 Netrefa našel volného Chaloupku, ten z první prostřeluje Šrámka.
38:28 Pospíchal pěknou střelou ohrozil branku Plzně.
38:02 GÓL FAT PIPE Start98! 5:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #64 Otakar Prášek, asistoval #18 Adam Kulík (5:2)
37:02 Škorpa zachránil přihrávku do prázdné branky.
36:24 Dufek dvakrát střílel z posledního, obě střely mířily na branku, obě byly zblokovány.
35:06 Vyloučen hráč #68 Matěj Šebek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky
34:55 Souboje na hřišti se přiostřují teď třeba hostující Nový proti Josefovičovi.
34:08 Matěj Kubeš sám před Hendlinger,bohužel pro Plzeň v koncovce selhal.
32:58 Nový svádí souboj se Škorpou, pokud by šlo o bojové umění, nebyli by pravděpodobně ve stejné váhové kategorii.
30:43 GÓL FbC Plzeň! 4:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #75 Jaromír Täuber (4:2)
30:43 Horažďovský tahem od mantinelu prostřeluje Hendlingera.
30:25 Střelu Zábrana Hendlinger vyráží.
29:33 Plzeň v přesilovce kombinuje z první.
29:02 Vyloučen hráč #18 Adam Kulík družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
28:06 GÓL FAT PIPE Start98! 4:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #72 Filip Bezpalec, asistoval #15 Matěj Netrefa (4:1)
28:06 Závar před brankou Plzně končí gólem Filipa Bezpalce.
27:34 Škorpa pěkně našel Kulhavého, ten bohužel pro domácí nezvládl vystřelit hned.
25:35 Němeček hrál vysokou holí, místo hraní však disktutoval s rozhodčími, čehož využil Pospíchal, našel Josefoviče. Jeho ránu pod břevno chytá Šrámek.
24:43 Během 15 vteřin se teď vystřídaly útoky na obou stranách.
22:39 Start rozehrává od mantinelu, u míčku po úspěšmném bloku Plzeň.
21:23 Start opět u balonku. Snaží se rozehrát ze své poloviny.
20:27 GÓL FAT PIPE Start98! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #29 Jonáš Kulhavý (3:1)
20:27 Start se z rychlé rozehrávky od své branky prosazuje.
20:01 Úvodní buly třetiny vyhrál Start.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
18:49 Start měl sérii divácky pěkných šancí, skóre se však nemění.
16:53 Zábran zahrál vysokou holí, při snaze dorazit střelu Horažďovského.
14:55 Škorpa krásně ze středu, Šrámek vyráží.
13:58 Kulík vypíchl balonek a našel úplně volného Škorpu, ten se trefuje do golmana.
12:03 Netrefa hledal před brankou Kalacha, tenbyl bohužel poro domácí obsazený.
11:47 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (2:1)
11:47 Horažďovský našel Zábrana a ten ze středu snižuje.
11:03 Kulík utíká sám na branku Plzně a trefuje gólmana plzně romanticky do břicha.
10:48 GÓL FAT PIPE Start98! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa bez asistence (2:0)
09:56 Vyloučen hráč #68 Matěj Šebek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
09:56 Plzeňský Šebek na zemi v souboji s Dudou, vypadá to, že jsme nyní na jednom z bojových sportů.
08:56 Netrefa v souboji plzeňským Horažďovským, rozehrává Start.
08:02 Zábran byl úplně volný, z dobré pozice přestřeluje.
07:14 Vyloučen hráč #7 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za blokování florbalky
07:11 Valentova hokejka neunesla souboj s jedním z Plzeňských hráčů a její polovina letí směrem na sever.
06:34 Netrefa a Kronovetr utekli obraně Plzeňských, gólman Plzně chytá.
05:45 Sérii rozehrávek na polovině Plzně měla trojice: Kulhavý, Chaloupka a Josefovič.
04:37 Po ztrátě Valenty střílí z první plzeňský, Zábran, Hendlinger drží.
02:44 Němeček z malého brankoviště, trefuje pouze Hendlingera.
02:02 Po úvodní sérii sprintů rozehrává v klidu tým domácích.
01:00 GÓL FAT PIPE Start98! 1:0
01:00 Nádhernou akci Startu zakončuje přesnou střelou Kronovetr.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním zápase 4. kola play-down 1.ligy mužů, kde se proti sobě utká FAT PIPE Start98 a FbC Plzeň. Start vede v sérii 3:0 na zápasy.