57
  • 57 56:44
    FbC Plzeň

FbC Plzeň - FAT PIPE Start98 4:6
branky: 4. Filip Nový, 15. Jan Šik, 38. Ondřej Horažďovský, 39. Tomáš Němeček - 6. Jakub Dufek, 14. Tomáš Josefovič, 15. Ondřej Kalach, 17. Vojtěch Bagin, 18. Martin Škorpa, 33. Adam Pospíchal; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 3 + Matěj Vošta OS:3; využití: 1:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 23 - Tadeáš Hendlinger 28; po třetinách: 2:5, 2:1, 0:0
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
58:56 Šebek míří z dobré střelecké pozice nad.
58:03 Zábranova střela i následná Brabcova dorážka končí na těle brankáře.
57:18 Je tomu opravdu tak. Šrámek odbíhá z branky a domácí zkouší štěstí v šesti hráčích v poli.
56:44 Timeout FbC Plzeň
56:44 Domácí si vyžádali oddechový čas a nejspíše už se budou dívat směrem ke hře bez brankáře.
56:40 Brabec překazil nahrávku do prázdné branky a drží tak naděje domácích.
54:21 Brabec se ocitl úplně sám na středu, jeho pokusu ale chyběla přesnost.
52:53 Fanoušci ženou domácí za vyrovnáním.
52:03 Šebkova střela do připraveného bloku.
50:21 Zábran mířil na zadní tyč, Hendlinger ale jeho pokus viděl, a proto se nenechal zaskočit.
49:42 Tauber předvedl skvělý obranný zákrok, když si výborně tělem odstavil hráče Startu.
48:30 Obrovská šance domácích, ve vlastním oslabení se ocitl sám před brankářem Tauber, jeho střela z první ale těsně netrefila branku.
47:07 Zatím velmi dobře odbráněné oslabení od domácích, několik desítek vteřin ušetřili s míčkem na svých florbalkách.
46:32 Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
43:40 Zábran v tutovce netrefil skákající balonek.
43:10 Horažďovský do bloku, Zábranův pokus následně vyráží Hendlinger pravou nohou.
42:03 Vyloučen hráč #64 Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hra rukou
42:03 Domácí si na začátku třetiny vytvořili velký tlak, který vyústil v další možnost přesilovky. Uvidíme jak s ní naloží.
40:01 3. část začali na míčku hosté, domácí ale okamžitě získali míček na své čepele.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
38:04 GÓL FbC Plzeň! 4:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #80 Jiří Winter (4:6)
38:04 Diváci teď v hale měli možnost přihlížet známému florbalovému pravidlu nedáš - dostaneš. Šrámek neuvěřitelným zákrokem vychytal Škorpu na brankové čáře a z rychlého protiútoku vyslal nechytatelnou střelu Němeček.
37:15 GÓL FbC Plzeň! 3:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #75 Jaromír Täuber (3:6)
37:15 Horažďovského projektil zapadl přesně k levé tyči, bleskově využitá přesilovka tak dostává domácí zpět do hry.
36:59 Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za držení
35:50 Brabcův backhandový pokus pouze do mantinelu za brankou hostí.
34:18 Rychlá kombinace Startu skončila střelou Josefoviče, ten ale trefil pouze místo, kde byl postaven Šrámek.
32:36 GÓL FAT PIPE Start98! 2:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #34 Adam Pospíchal, asistoval #29 Jonáš Kulhavý (2:6)
32:36 Kapitán hostujícího týmu Pospíchal přidává svůj třetí kanadský bod v utkání, po dvou asistencích se tentokrát sám prosazuje střelou od poloviny hřiště, kterou dobře schoval za několik hráčů a znemožnil tak Šrámkovi jakoukoliv reakci z důvodu zakrytého výhledu.
30:53 Kalach výborně vyřešil těžkou situaci v obraně a následně se sám dostal do zakončení, nemířil ale přesně.
29:34 Šik šikovně nasměroval míček směrem k Hendlingerově brance, balonek ale bohužel pro něj proskákal těsně vedle.
28:06 Po krátké pauze z důvodu problémů s časomírou opět pokračujeme v zápase.
26:58 Plachý zkusil ohrozit Hendlingera, ten jeho pokus ale bez problémů chytá do levé ruky.
24:33 Netrefův volejový pokus končí na bloku Faitenhanzla.
23:52 Horažďovský fotbalově dostal míček k Šebkovi, ten ihned našel volného Zábrana, ten už byl ale blízko brankáři a ten jeho šanci zneškodnil.
22:23 Levý vyslal skrytou střelu na hostující branku, Hendlinger připraven.
21:57 Tauberova střela prosvištěla těsně vedle tyčky.
21:23 Zábran jen do připraveného bloku.
20:11 Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hra na zemi
20:11 I ve druhé třetině vidíme brzké vyloučení, tentokrát bude ale oslaben Start.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny opět pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 7:14
17:56 GÓL FAT PIPE Start98! 2:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #34 Adam Pospíchal (2:5)
17:56 Opět dvě rychlé branky hostů, během minuty a tří vteřin prohrávají domácí rázem už o tři góly.
16:53 GÓL FAT PIPE Start98! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #10 Vojtěch Bagin, asistoval #30 Jakub Dufek (2:4)
16:53 Bagin využívá přesilovou hru a hosté si tak berou dvoubrankový náskok zpět.
15:48 Vyloučen hráč #62 Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
15:48 Vyloučen hráč #62 Matěj Vošta družstva FbC Plzeň - osobní trest
14:53 GÓL FbC Plzeň! 2:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Jan Šik, asistoval #7 Patrik Hájek (2:3)
14:53 Domácí ale rychle reagují. Souhra dvou hráčů juniorského týmu zafungovala, Hájeka našel naprosto přesnou nahrávkou Šika, který se nemýlil a je to opět o gól.
14:00 GÓL FAT PIPE Start98! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #9 Ondřej Kalach, asistoval #15 Matěj Netrefa (1:3)
14:00 Druhá branka hostí během jedné minuty. Dobře mířenou střelou nad rameno brankáře se prosazuje Kalach.
13:08 GÓL FAT PIPE Start98! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #40 Tomáš Josefovič, asistoval #34 Adam Pospíchal (1:2)
13:08 Pospíchal našel na středu volného Josefoviče, který dostal dostate času na zakončení a posílá tak Start do vedení.
12:27 Zábranův pokus končí na rameni Hendlingera, následně vedle branky.
09:39 Po tvrdém souboji v rohu hřiště je hra přerušena a probíhá rychlá úprava rozpojených mantinelů.
07:45 Vošta se pokusil zrychlit hru pomocí rychlé nahrávky na střed, trefil ale botu Pospíchala.
05:31 GÓL FAT PIPE Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #30 Jakub Dufek, asistoval #10 Vojtěch Bagin (1:1)
05:31 Hosté srovnávají zásluhou Dufka, jehož střela byla nešťastně zblokována jedním z domácích a proskákala až za záda Šrámka.
03:57 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (1:0)
03:57 Domácí se ujímají vedení! Nový natáhl ke střele od levého mantinelu, prostřelil vše co mu stálo v cestě a otevřel tak skóre utkání.
02:39 Domácí ubránili první oslabení a vidíme tak opět hru 5 na 5.
02:19 Po Škorpově střele z první zazvonila za Šrámkem horní tyčka.
00:39 Vyloučen hráč #30 Michael Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky
00:39 Hned v první minutě zápasu dostávají hosté výhodu v podobě přesilové hry.
00:01 A máme tady úvodní hvizd. Po prvním buly se míčku ujímají hosté.
00:00 Z technických důvodů bude utkání posunuto o 15 minut. Děkujeme za pochopení.