• 60 59:22
    2
    Vojtěch PFAUR

Kanonýři Kladno - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 6:2
branky: 1. Martin Fojtík, 27. Matyáš Bachmaier, 32. Matěj Stůj, 32. Kryštof Krbec, 43. Matěj Stůj, 58. Tomáš Svačinka - 48. Lukáš Kubíček, 56. Ladislav Gál; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 541; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 21 - Adam Kohút 9; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 4:14
59:22 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:22 Gálova střela přes hustý střed si nenašla cestu.
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
58:58 Timeout Kanonýři Kladno
57:50 GÓL Kanonýři Kladno! 6:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #8 Tomáš Svačinka z trestného střílení (6:2)
55:58 Vykopal proběhl přes střed hřiště a všiml si volného Gála na středu. Ten si zas našel místo v brance.
55:44 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 5:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #88 František Vykopal (5:2)
55:16 Panthers v plné síle.
54:16 Kladno během své přesilovky výborně přehrává míček přes soupeře a drží se tak stále na míčku.
53:16 Vyloučen hráč #45 Michal Procházka družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání
52:46 Vykopalovi sjíždí míček z čepele a posílá ho tak úplně mimo branku.
51:33 Panther hrají v 6 bez brankáře.
50:05 Bachmaier na výbornou prokličkoval mezi obranou hostů, na Kohúta už ale nestihl vystřelit.
48:38 Kubíček pronásledovaný Stůjem a Novákem ztráci při svém postupu na branku pod tlakem míček.
48:01 Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
48:01 Vyloučen hráč #10 Samuel Kelemen družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
47:01 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 5:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #28 Lukáš Kubíček, asistoval #33 Ladislav Gál (5:1)
46:28 Neprůstřelný Janoušek opět drží Kladno na čistém kontě.
45:51 Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání
45:13 Oba týmy v plné síle.
44:47 Ležatka si dobře naběhl od mantinelu na střed po nahrávce do rohu, zpět už míček ale nedostal, aby mohl zakončit.
43:13 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
43:13 Vyloučen hráč #77 Josef Štourač družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
42:08 GÓL Kanonýři Kladno! 5:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #70 Vojtěch Novák (5:0)
42:08 Nahozený miček našel pohodlí na Novákově čepeli, tam se ale moc neohřál a rovnou na Stůje který ho nasměroval do volného prostoru v brance.
40:58 Bachamierova střela zblokována za mannel.
40:01 Buly i do třetice pro Panthers.
40:00 Střely ve 2. části: 5:4
39:05 Gál vysílá míček těsně nad Janouškovu hlavu.
39:00 Probíhá posldení minuta 2. třetiny.
37:11 Gál uklidňuje skákavý míček v rohu domácích, vzápětí mu ho však krade Stůj.
35:22 Janoušek si skvěle poradil s nehlídaným Červenkou který se dostal nebezpečně blízko brance, zatím tak drží čisté konto.
34:25 Tomášek uniká Kubíčkovi a míří rovnou za Kohútem, trefuje však tyčku.
32:51 Fišer to také zkouší sám, ale trefuje se jen do Kohúta.
31:40 Timeout Goldea PANTHERS OTROKOVICE
31:40 GÓL Kanonýři Kladno! 4:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Kryštof Krbec, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (4:0)
31:08 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (3:0)
31:08 Bohuslávek předvedl skvělý výpad ze středu hřiště, podařilo se mu dostat až k brance, kde už byl připravený také Stůj.
29:50 Napjatá situace před brankou hostů si vyžádala volný úder pro Kladno.
27:02 Kladno v plné síle.
26:04 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier bez asistence (2:0)
26:04 Bachamier předvedl perfektní únik, Kohúta se mu podařilo položit na zem a míček už stačilo jen poslat do prázdného horního prostoru branky.
25:39 Svačinka odhazuje nebezpečný ztracený míček za Janouškem v malém brankovišti.
25:02 Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra rukou
24:43 Panthers během odloženého vyloučení bez brankáře.
24:11 Výborně zblokovaný míček Šťouračem.
23:06 Červenka pálí ze středu z otočky, Janouškovi včak nic neunikne.
22:03 Stůj uklidňuje hru v obranném pásmu.
20:01 Buly pro Panthers.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:11 Pronásledovaný Bachmaier naražen zezadu na okraj hřiště, získává tak pro Kladno nadějnou rozehrávku z rohu.
17:24 Ležatkova střela ze středu odražena mimo hřiště.
15:22 Tomášek při výběhu z rohu hostů stříli mezi několika hráči a míček si sice probojuje cestu až ke Kohútovi, od něho se však odráží.
13:14 Kopeckému odskakuje míček z čepele, stíhá ho však dostat dříve pod kontrolu než ho doběhne Novák.
10:53 Bachmaier vyčkává u Janouška až bude moci mít komu nahrát, na pomoc mu přispěchá až Krbec.
09:01 Tomášek uniká a pálí na vystoupeného Kohúta z branky, trefuje však tyčku, odražený míček už ale nikdo nestíhá dorazit.
07:55 Sovják blokuje Frýbovu střelu florbalkou, vysoká to ale není.
06:33 Krbec zachraňuje Bachamierovu nahrávku přes střed, která se dostala ke Gálovi na středu
04:23 Janoušek chytá Gálovu přesnou střelu od mantinelu.
03:20 Ležatkovi nevyšla střela backhandem když vyběhl z rohu domácích.
02:36 Bachmaier na Tadeáše Chrousta před brankou, Kohút na něho byl však nalepený a míček tak hned dostal do svých rukou.
00:52 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík bez asistence (1:0)
00:52 Pohotová reakce Fojtíka na ztracený skákavý míček před brankou.
00:01 Úvodní buly pro Panthers.
00:00 Dobrý večer vážení diváci, dovolte mi přivítat vás na textovém přenosu utkání 5. kola semifinále play-off 1. ligy mužů. Utkají se domácí Kanonýři Kladno proti hostům Goldea PANTHERS OTROKOVICE. Dnešní zápas pošle vítězný tým do finále a bude tak moci bojovat o postup do Superligy, nejvyšší mužské florbalové soutěže v republice. Utkání za několik minut začne. Přejeme příjemnou zábavu.