• 58 57:24
    4:1
    ()

Bulldogs Brno - Florbal Ústí 4:1
branky: 13. Lukáš Mráz, 41. Lukáš Mráz, 54. Martin Svatoň, 58. Martin Svatoň - 51. Jakub Kolstrunk; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 230; zásahy brankářů: Martin Koudelka 25 - Dominik Hrabě 19; po třetinách: 1:0, 0:0, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:30 Halou už se ozývají Brněnské chorály. Buldoci to dnes zvládli na výbornou.
58:55 Dvakrát Koudelka opět a zas.
58:20 Hostům už skáče hodně balónků.
57:25 Kolstrunk poslal laciný cross, který zachytil Svatoň a zvyšuje na 4:1. Ústí ale pokračuje v 6.
57:24 GÓL Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň bez asistence (4:1)
56:01 Ústí v 6 a to znamená 4 minuty smrti pro domácí.
55:55 Timeout Florbal Ústí
55:55 Tauber opět v potyčce tentokrát s domácím Mrázem.
55:02 Mazáč výborně odzbrojil hostujícího kapitána.
54:15 Vondruška mijí ze zátahu.
53:25 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň bez asistence (3:1)
53:25 Neskutečný Martin Svatoň zvyšuje na 3:1. Krásně vybojoval míček vzal to na sebe a přesnou střelou na zadní tyč opět zvyšuje na dvoubrankový rozdíl.
52:48 Hrabě chýtá střelu Kalouska ze středu.
52:02 Ústí teď začalo být aktivnější.
51:14 Valachovič v dobré šanci trefuje tyč.
50:20 Kolstrunk po takzvaném fifa odrázku střílí gól a snižuje tak na na jednobrankový rozdíl.
50:12 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #30 Vojtěch Esterka (2:1)
49:11 Vondruška si teď krásně prohodil Mazáče, ale Koudelka výborně šťouchl do míčku nohou a proto se hosté radovat nemohli.
48:20 Tauber teď dohrál Svatoně a zároveň s ním položil i rozhodčího.
46:39 Koudelkovi ten míček prapodivně skákal míček všude možně jak nějaký hopík, ale nepustil toho neposlechu za sebe.
46:16 Koudelka kryje na dvakrát.
45:43 Domácí přežili i druhé oslabení a jsou opět ve fůllu.
44:30 Horn z první mijí.
44:11 Mazáč skvělě vystihl nahrávku.
43:43 Vyloučen hráč #8 Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
42:22 Výborný výhoz Koudelky a ze stolku se ozvalo:"Plácni do toho". Valachovič neplácl a ztratil. Ústí nyní bude mít k dispozici přesilovou hru.
40:59 LEGENDA. Mráz opět vzal standartní situaci metr před bránou na sebe jako v sérii proti Chomutovu a zvyšuje tak na 2:0.
40:58 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz bez asistence (2:0)
40:57 Vyloučen hráč #14 Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:15 Sedmera, spojniceee.
40:01 Bule pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 4:9
39:01 Koudelka teď dvěmi zákroky drží vedení domácích, před koncem druhé třetiny.
38:06 Moc gólů sice nenapadalo, ale vidíme krásný florbal se šancemi na obou stranách.
36:32 Stejně jako domácí, hosté své první oslabení zvládli ubránit.
35:32 Mráz to dneska schytává, tentokrát od Kolstrunka.
34:37 Kužel si hodil s Kalouskem a může tak spočnout.
34:32 Vyloučen hráč #4 Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
33:37 Fořt si teď před Svatoňem na sportpointu ustlal, doufám, že to není tvrdý.
32:57 Vágner narušuje rozehrávku Ústí.
31:50 Vondruška nestačil na Marka v osobním souboji.
31:00 Svatoň se krásně dostal za obránce a zkoušel backhandem hodit míček za Hraběho ten následně s pomocí břevna vykryl i dorážku Mráze.
29:00 Ústí to často zkouší od půlky na náhodu, ale Koudelka zatím tyhle pokusy kryje.
27:55 Esterka vypustil, ale Koudelka chytá. V zápětí Kolstrunk úplně mijí.
27:05 Neskutečné střídání, obě pětky teď nahoru dolů asi 4x.
25:34 Výborně ubráněné oslabení od domácích.
24:15 Pešák teď ztratil míček a Vondruška mohl sám na bránu, ale výborný Koudelka zasáhl.
23:38 A v zápětí i vyloučení za vysokou florbalku opět na straně domácích.
23:37 Vyloučen hráč #54 Filip Mazáč družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká florbalka
23:29 Koláčný teď vstřelil gól, ale nebyl uznán z důvodu vydoké hokejky, nooo dobře.
22:40 Vidíme se příští týden v sobotu na Jedenáctce!ondruška promáchl střelu z první.
21:25 Do druhé třetině jsme vstoupili s menším tempem.
20:01 Bule pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:05 Jediné na co se hosté zmůžou jsou náhozy od půlky.
17:00 Domácí teď neskutečným způsobem ostřelují branku Hraběho, Ústí jakoby po gólu Mráze důstalo zamrzlé.
15:29 Lajna v čele s jedinám střelcem dnešního utkání teď asi na minutu udržela hosty v jejich pásmu a střídá se získanou standartkou v rohu.
13:37 Kolstrunk se snaží napadat Pešáka, ale nohy mu asi neumožňují takový rozsah pohybu a tak radši střídá.
12:17 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz, asistoval #87 Lukáš Gregr (1:0)
12:17 Lukáš Mráz se vypořádal s težkým míčkem, který mu poslal Gregr a domácí tak jdou do vedení.
11:00 Hrabě ramenem vytasil míček, který letěl z čepele Valachoviče.
09:34 Nejdřív za mě jasná dvojka nebo nájezd při samostatném úniku Gregra a potom výborný návrat Vaverčáka, který nenapodobil situaci z druhé strany.
06:40 Ačkoliv jsou domácí více na míčku, tak ne a ne najít recept na hostující hru.
05:55 Koudelska vytahuje jeden z jeho monster zákroků.
04:26 Fořt před Mrázem zkoušel takovej menší šerm a snažil se ho rozhodit, no Mráz zůstává ledově klidný.
03:20 Výborný blok Mazáče.
02:42 Buldoci se teď krásnou kombinací dostali do pásma, ale hra přerušena kvůli zásahu rozhodčího.
01:50 Vaverčák chybuje v rozehře ale zahcránil ho Mráz.
01:09 Kolstrunk trefuje břevno.
00:20 Koudelka si hned zapisuje první zákrok, i když to nebylo nic převratného, Ústí se ke střele dostalo velmi jednoduchým způsobem.
00:01 Úvodní bule pro hosty.
00:00 Zdravim všechny čtenáře online zápisu, za chvíli nám vypukne na sportpointu druhé semifinálové klání mezi Bulldogs Brno a Florbalem Ústí, doufáme v zajímavou podívanou, abych vám mohl čtenářský zážitek trošku zpeprnit.