• 60 59:10
    10:2
    (Kelemen)

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - FbC Respect Hradec Králové 10:2
branky: 1. Ladislav Gál, 4. Ladislav Gál, 6. Jan Hrtús, 6. Ladislav Gál, 24. Ladislav Gál, 24. Josef Štourač, 45. Martin Ležatka, 51. František Vykopal, 59. František Vykopal, 60. Vlastimil Červenka - 28. Štěpán Heger, 53. Lukáš Gregor; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3 + Adam Hušek OS; využití: 0:0; diváků: 286; zásahy brankářů: Adam Kohút 12 - Ondřej Bárta 0, David Šimeček 12; po třetinách: 4:0, 2:1, 4:1
60:00 Tímto zápas končí, Otrokovice zatím vkročili do play-off dobře a do Hradce Králové si veze náskok 2:0 na zápasy. Já bych vám ještě chtěl popřát hezký zbytek a doufám, že se letos ještě na Štěrkovišti bude hrát.
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
59:10 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 10:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #10 Samuel Kelemen (10:2)
59:10 Červenka se po návratu na hřiště trefuje do prázdné brány a domácí střílí 10. branku.
58:34 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 9:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal bez asistence (9:2)
58:34 Vykopal trefuje prázdnou bránu a domácí jsou blízko tomu aby vstřelili 10 branek.
58:00 Hradec hraje neustále bez brankáře.
57:41 Kohút chytá.
56:57 Vyloučen hráč #6 Vlastimil Červenka družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
56:57 Vyloučen hráč #20 Jan Kourek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
56:57 Po vzájemném faulování Kourka a Červenky se bude hrát 4 na 4.
56:14 Heger ztečoval míček vedle.
55:49 Laco Gál teď velmi aktivně napadl Hradec.
55:10 Kohút chytá střelu Gregora.
54:20 Gregor vyslal nebezpečnou střelu na Kohútovu bránu.
52:53 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 8:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #12 Tomáš Dlesk (8:2)
52:53 Po velkém zmatku před otrokovickou bránou Hradec snižuje na 8:2.
50:53 Hradec jde do šesti.
50:36 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 8:1
50:36 Vykopal po šťastném gólu zvyšuje stav utákní na 8:1.
48:30 Poté co si Kelemen projel celé hřiště byla při střele jeho florbalka zablokována.
48:07 Po skvěle sehrané akci domácích netrefuje Gál prázdnou bránu.
47:11 Kelemen poslal Lehkého na výlet za mantinel.
45:29 Gál vybojoval domácím standartku.
44:03 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 7:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #7 Tomáš Sovják (7:1)
44:03 Sovják si projel celé hřiště a před bránou našel volného Martina Ležatku, který si ještě položil hostujícího brankáře a zakončoval do prázdné brány.
44:00 Na dnešní utkání si našlo cestu 286 diváků.
42:34 Adam Štourač našel skvělou přihrávkou Brázdila, který nedokázal trefit míček.
42:28 Tom Brázdil zastvail protiútok hostů.
41:46 Suchrada teď zavařil svou aktivitou Červenkovi.
40:56 Gálova střela vedle.
40:01 Začíná nám poslední třetina, do které vstoupí domácí proti čtyřem hostům.
40:00 Vyloučen hráč #20 Jan Kourek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:51 Znova fantastický Kohút.
39:21 Gólman Hradce pohodlně chytá Gálovu střelu.
39:03 Koubek střílí vedle.
38:41 Kohút skvěle chytá.
38:17 Štourač skvěle zachytil přihrávku Hradce před bránu.
37:32 Kohút chytá propagační střelu Hradce.
36:50 Vykopal trefuje hradeckého gólmana.
36:18 Koubek nejprve zachytil přihrávku Štourače a poté špatně zakončil při úniku 1 na nikoho.
35:41 Přihrávka Kelemena byla na Vykopala dlouhá.
34:43 Kubíček si znovu objel prakticky celou lajnu Hradce jako kuželky a následně neúspešně zakončil.
33:13 Štourač blokuje střelu Hradce.
32:18 Sovják faulován před bránou Hradce.
31:30 Gál netrefil težkou přihrávku před bránu od Hrtúse.
30:41 Domácí se dostali z hradeckého tlaku.
29:07 Domácí sice přesilovku neproměnují, ale vzhledem k tomu jaké je skóre jim to moc vadit nemusí.
29:00 Vykopalova střela byla zblokovaná.
27:11 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #92 Štěpán Heger, asistoval #77 Vít Heger (6:1)
27:11 Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Respect Hradec Králové - osobní trest
27:11 Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
27:11 Hradec snižuje a za provokaci diváků byl na 2+10 vyloučen Adam Hušek.
26:55 Jeden z hostujících hráčů právě vystřídal 5 metrů od své střídačky a rozhodčí dělají obrovskou minelu a nepískají dvouminutový trest.
26:30 Vykopal blokuje.
26:08 Kohút znovu zasahuje.
25:26 Kohút chytá hradeckou střelu a Gál blokuje následnou dorážku.
24:34 Vyloučen hráč #10 Samuel Kelemen družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za zdržování hry
24:34 Kelemen dostal po neumyslném kopnutí do florbalky dvouminutový trest.
23:21 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 6:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Štourač, asistoval #15 Martin Ležatka (6:0)
23:21 Branku si po dorážce bekhendem připisuje i velký oblíbenec domácích Pepa Štourač.
23:12 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 5:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #88 František Vykopal (5:0)
23:12 Domácí standartku využívají a Laco Gál si připisuje již čtvrtý gól.
23:08 Domácí budou mít standartku ze slibné pozice.
21:57 Josef Štourač byl při své cestě do protiútoku faulován.
20:01 Buly vyhrává Hradec.
20:00 Střely v 1. části: 6:0
19:54 U mantinelu faulovaný tentokrát Vykopal, domácí budou mít ještě jednu standartku.
19:25 Znovu zákrok Hradce na dvě minuty.
18:16 Kopecký si krásně objel hřiště a následně byl jednoznačně faulovaný, rozhodčí znovu nic nepíská.
17:30 Šimeček chytá střelu Kokeše.
16:53 Kohút fenomenálně chytá bekhendovou dorážku Koubka do téměř prázdné brány.
15:50 Kubíček si objíždí hosty jak kuželky.
15:23 Kopecký blokuje střelu hostů.
13:42 Rozhodčí nepískají fauly ani na jedné straně.
12:42 Kelemen vybojoval pro domácí míček.
12:30 Domácí jsou pod velkým hradeckým tlakem.
11:43 Sovják také míjí bránu.
11:11 Ležatkova střela letí vedle.
10:51 Hradec zblokoval Kubíčkovu střelu, domácí budou mít standartku.
10:27 Vykopal trefuje jediného hráče, který stál v cestě mezi ním a prázdnou bránou.
10:13 Trestné střílení družstva FbC Respect Hradec Králové neproměnil #77 Vít Heger.
10:13 Hosté jedou nájezd.
09:51 Domácí třetí lajně se standartka nepovedla a Hradec jde protiútoku.
09:32 Hradec trefuje tyč!
08:10 Gál z protiútoku bekhendovou střelou přestřeluje.
07:42 Hosté jsou poprvé za zápas delší čas na balónku.
05:20 Nejprve nahrál Petr Kopecký do prázdné brány Janu Hrtúsovi a poté zkompletoval další střelou do šibenice hattrick Ladislav Gál, hosté na to reagují střídaním brankáře.
05:19 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 4:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #7 Tomáš Sovják (4:0)
05:19 Střídání brankáře. Nový brankář #39 David Šimeček družstva FbC Respect Hradec Králové
05:07 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Jan Hrtús, asistoval #80 Petr Kopecký (3:0)
04:02 Jeden z útočníků Hradce byl zfaulován skoro na dvouminutové vyloučení, rozhodčí si ale myslí opak takže Hradec si přesilovku nezahraje.
03:39 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál bez asistence (2:0)
03:39 Domácí kapitán posílá Otrokovice krásnou individuální akcí do vedení 2:0.
02:05 Domácím se nedaří dostat z vlastní poloviny přes dobře postavené útočníky Hradce.
00:29 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
00:29 Krásná akce 2 na 1 a zakončení Gála do šibenice znamená, že Otrokovice se ujímají vedení 1:0.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00 Vážení čtenáři a čtenářky, vítam vás u druhého kola čtvrtfinále play-off mezi domácími Otrokovicemi a hostujícím Hradcem. Včera rozhodl o zápase až gól Lukáše Kubíčka 21 vteřin před koncem zápasu, uvidíme jak dramatické bude utkání dnes.