• 60 59:36
    2
    Radek NOVOTNÝ

Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:1
branky: 7. Matyáš Bachmaier, 13. Tadeáš Chroust, 58. Ferdinand Tomášek, 59. Vojtěch Novák, 60. Dominik Janda - 18. Martin Kadlec; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 333; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 24 - Michal Prokeš 29; po třetinách: 2:1, 0:0, 3:0
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
59:53 GÓL Kanonýři Kladno! 5:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (5:1)
59:53 Janda využívá přesilovou hru.
59:36 Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
58:47 Timeout Kanonýři Kladno
58:29 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (4:1)
58:29 Brněnský risk bez brankáře trestá Novák.
57:35 Hosté zkouší hru v šesti.
57:30 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:30 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #16 Tadeáš Chroust (3:1)
57:30 Tomášek nekompromisně zakončuje a hosté reagují oddechovým časem.
56:15 Šefčík skvěle vypíchl rozehrávku hostů, ale po chviličce o míček přichází.
54:15 Bohuslávkova schovaná střela za nohy obránce, nenašla cíl.
53:34 Matula se snažil obhodit Svačinku, ten byl však připraven a míček mu odebral.
51:30 Svačinkův vysoký pokus končí za brankou.
49:56 Prokeš svým dnešním výkonem dohání domácí k šílenství.
49:00 Kejík blokuje střelu Chrousta.
48:01 Vyloučen hráč #11 Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
47:52 Po tvrdém zákroku na Stůje uvidíme první přesilovou hru zápasu.
46:30 Dva výborné zákroky od hostujícího Prokeše. Nejprve proti střele Nováka a následně si poradil s ostrou ranou Bachmaiera.
45:17 Střela hostujícího kapitána nadělala ponomarevovi potíže.
43:40 Svačinka si potáhl míček, ale ani jeho pokus nekončí v brance.
43:18 Bachmaierova přízemní střela trefuje mantinel za brankou.
42:15 Dokládalova střela z půlky míří nad.
41:26 hra přerušena po tvrdém zákroku na Tomáška.
40:45 kadlec ukázal šikovné ruce, když si poradil se dvěma soupeři a Brno zakládá další útok.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
39:00 Další z útočných výpadů Brna likviduje první kladenská obranná dvojce.
37:50 Standardní situace hostů ze zajímavé pozice končí na kladenském bloku.
36:46 Bočkovu střelu vyráží Ponomarev ramenem.
35:35 Stůj čistě obral Matulu o míček, Kladno si může v klidu vystřídat a připravit další útočnou akci.
34:00 Matula ani nadvakrát nezvládl překonat Ponomareva.
31:42 Problém v kladenském brankovišti. Ponomarevovi skákal míček po noze, naštěstí pro domácí žádný z brněnských hráčů nebyl dostatečně pohotový, aby míček doklepl do branky.
31:00 Černochův pokus těsně míjí branku domácích.
29:22 Fišer po nahrávce Veselého trefuje golmana.
28:47 Bočkův pokus vyrazil Ponomarev do břevna.
28:12 Důležitý Prokešův zákrok maskou proti Tad. Chroustovi.
26:54 Nepřesnosti v rozehrávce domácích mohl využít Bouška, ale trefil pouze dobře postaveného Pfaura.
26:00 Ponomarev si počkal na odskok balonku a uklidňuje hru. Oba týmy střídají.
24:34 Prokeš zneškodnil Jandův pokus ze středu hřiště a drží hosty na dostřel.
23:15 Šefčíkovu ránu blokuje hostující kapitán.
22:10 Fišer ve spolupráci s Papouškem si na Prokeše nepřišli. Papouškova střela skončila jen na boční síťce.
21:00 Pollakova střela z dálky cestu k brance nenašla a Kanonýři se ženou do útoku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 15:7
19:25 Bachmaierovu tvrdou ránu si pohlídal Prokeš.
17:59 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #38 Lukáš Boček (2:1)
17:59 Kadlecův první pokus míček vůbec nezasáhl, o to lepší byla jeho druhá rána, která končí v bližší šibenici.
17:43 Novotný od půlící čáry prověřil Ponomareva.
15:10 Kombinaci Černocha s Matulou zastavuje Ponomarev s velkou dávkou štěstí.
14:03 Bohuslávek se svojí střelou čekal tak dlouho, že ho o možnost skorovat připravil Kos.
13:01 Ostrý souboj v rohu, po kterém dostává Šefčík varování.
12:41 Pollak blokuje střelu Stůje.
12:00 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #12 Kryštof Krbec (2:0)
12:00 Krbec po nepříjemném souboji s hostujícími hráči přesně nahrává Tad. Chroustovi, který posílá Kladno do dvoubrankového vedení.
10:20 Stůj skvěle zachytil střelu Novotného, vydal se dopředu, ale u mantinelu podklouzl a končí na zemi.
08:51 Pfaur od mantinelu nepřesně.
07:35 Fišer hledal svojí nahrávkou Chrousta, jeho úmysl vystihl Kos a na míček se dostávají hosté.
06:03 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier bez asistence (1:0)
06:03 Bachmaier vybojoval míček za brankou a kolem ležícího Prokeše zakončuje.
06:00 Po Krbcově ráně zvoní tyč.
04:16 Pfaur našel na středu osamoceného Tomáška, ten svojí střelu poslal za mantinel.
02:31 Kadlece v úniku zastavuje Ponomarev.
01:35 Fišerova tvrdá střela, Prokeš vyráží.
00:26 Vprvní velké šanci utkání se ocitl Bachmaier. Vysoký míček od Nováka, ale nasměroval mimo branku.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté a rozjíždějí první útočnou akci.