3:3
    Adam HUŠEK
    (Koubek)

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - FbC Respect Hradec Králové 4:3
branky: 26. Ladislav Gál, 28. Jiří Kokeš, 32. Vlastimil Červenka, 60. Lukáš Kubíček - 56. Vít Heger, 58. Vít Heger, 60. Adam Hušek; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 5 + Tomáš Sovják OS:1; využití: 0:0; diváků: 218; zásahy brankářů: Adam Kohút 12 - David Šimeček 10; po třetinách: 0:0, 3:0, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:39 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #28 Lukáš Kubíček, asistoval #33 Ladislav Gál (4:3)
59:39 Fantastický Kubíček vrací domácím bleskově vedení, Gálovu nahrávku poslal neomylně do odkryté brány.
59:10 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #33 Milan Koubek (3:3)
59:10 Hušel zametl po křížné nahrávce míček do sítě a přiblížil zápas prodloužení.
58:35 Hosté opět v šesti.
57:50 Gál zblízka lízl rameno gólmana, od něhož se míček odrazil za mantinel.
57:38 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger bez asistence (3:2)
57:38 Odražený míček trefil Hegr přesně pod víko.
57:34 Timeout FbC Respect Hradec Králové
57:34 Hradec si vzal čas na poradu, bude riskovat bez brankáře.
56:56 Kohút chytil střelu Gregora do rukou.
56:30 Hradec hraje pořád v pěti i s brankářem.
55:47 Gregor ve velké šanci Kohůta neprostřelil. Dorážku zpacifikovala domácí obrana.
55:00 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #33 Milan Koubek (3:1)
55:00 Hradec se přece jen vracéí do zápasu, Heger vystřelil od mantinelu přesně na přední tyč.
54:27 Panteři jsou v pěti, ubránili i páté oslavení.
53:42 Domácí dobře blokují, teď hrál Škeřík navíc v brankovišti.
52:25 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE - osobní trest
52:25 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování
52:25 Sovják dostal osobní trest a nejen on se diví, proč. Protihráč ho loktem dloubl a Sovják se mu postavil slovy: "Co je, co je?"
51:41 Kubíček přenechal míček Vykopalovi, který trefil právě Kubíčka sbíhajícího před branku na teč.
50:12 Kohůt drží nulu i díky parádnímu reflexu proti ráně Korce na bližší tyč.
49:02 Panteři jsou kompletní, Hradec nevyužil ani čtvrtou přesilovku.
47:55 Lehkému to jde lépe s nohou než s florbalkou, teď pěkně florbalové zadribloval.
46:57 Vyloučen hráč #33 Ladislav Gál družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
45:45 David Ležatka mířil na zdní tyč, Šimeček reflexivně rukou vyrazil.
45:16 Kubíček hledal před bránou Štourače, který jeho nahrávku přeběhl.
44:51 Gál získal míček, hradbu těl před sebou nepropálil.
44:09 Hosté se nepřesnou nahrávkou vyhnali až k vlastní bráně.
42:24 Hradec přidal na tempu, zatím si ale šance nedokáže vypracovat.
41:07 Vykopal střílel přes clonícího obránce do brankáře.
40:00 Střely ve 2. části: 5:3
39:21 Lehký z jedné švihem minul bránu.
38:31 Gregor z dálky zamířil do klečícího Kohúta.
38:03 Vyloučen hráč #15 Martin Ležatka družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
37:21 Červenka motal za hostující bránou obránce, který ho zastavil jen za cenu faulu.
36:16 Lehký se prosmýkl až ke Kohútovi, zblízka poslal míček bekhendem vedle.
34:17 Martin Ležatka předkládal míček bráchovi, jemuž chyběl kousek, aby ho zametl do odkryté brány.
33:45 Otrokovice kontrolují hru, Hradec nyní nepouští ani k zakončení.
32:29 Martin Ležatka trefil tyč, za hosty teď stáli všichni svatí.
31:39 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #28 Lukáš Kubíček (3:0)
31:39 Kubíček si podal přihlášku do superligy. V oslabení připravil míček před prázdnou bránu i pro Červenku. Hráč zápasu je zatím naprosto jasný.
30:08 Vyloučen hráč #80 Petr Kopecký družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
28:43 Lehký vyprášil krátkou svižnou "betony" Kohúta.
27:04 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Jiří Kokeš, asistoval #28 Lukáš Kubíček (2:0)
27:04 Klobouk dolů, pane Kubíčku! Domácí bek se prohnal rychlostí blesku kolem mantinelu přes tři protihráče a Kokešovi předložil před prázdnou bránu. A tohle nešlo minout.
26:28 Gregor pálil z osy hřiště těsně vedle domácí brány.
25:36 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál bez asistence (1:0)
25:36 Gál vybojoval před brankovištěm míček a poslal ho za záda Šimečka.
25:05 Brázdil se vydal odvážně mezi tři hráče, míček po teči přelétl za mantinel.
24:15 Ryba unikl po levé straně, příklepem trefil výstroj Kohúta.
23:33 Šimeček vyrazil rukavicí Gálovu střelu od mantinelu.
22:44 Otrokovice jsou posledním místem, kde v dnešním play off první ligy ještě nepadl gól.
21:27 Škeřík z voleje trefil míček čepelí, bránu těsně přestřelil.
20:43 Červenka vyvezl míček za půlku, jeho střelu hosté tečovali za mantinel.
20:00 Střely v 1. části: 3:4
18:34 Štourač z těžkého úhlu rozvlnil jen boční síťku hostující brány.
16:50 Vykopal to zkusil z dálky, leč nepřesně.
14:33 Hradec se v oslabení v pohodě ubránili, Panteři v početní výhodě pořádně nevystřelili.
13:27 Panteři hrají přesilovku pomalu a krkolomně.
12:27 Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za opakované přestupky
12:05 Lehký pálil do masky Kohúta.
11:37 Kdyby se Červenka nevyhnul obránci, skončil za mantinelem a možná v nemocnici, tohle byl nebezpečný zákrok, který ale rozhodčí nepotrestali.
10:59 Škeřík střílel zblízlka do Kohúta.
10:34 Vyloučen hráč #35 David Ležatka družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra na zemi
09:30 Hosté se dostali za bránu domácích, kterou vzápětí ohrozili střelou z dálky. Kohút byl pozorný.
07:57 Kokeš z levé strany zamířil do ramene gólmana.
06:41 Gíl připravil palebnou pozici pro Sovjáka, jehož ráno hosté zablokovali.
05:47 Krejčí od mantinelu prověřil pozornost Kohúta v domácí bráně, slovenský gólman zasáhl nohou.
05:22 Kokeš střílel do bloku Krejčího.
04:51 Míček skákal před brankovištěm hostů, nikdo z domácích hráčů ho ale netrefil.
03:12 Vykopal ztratil na půlce míček, vzápětí ho vybojoval zpět.
02:43 Hosté drží míček, ale na své polovině.
01:32 I Martin Ležatka poslal míček po zemi do noh brankáře.
00:43 Vykopal tahem trefil brankáře do hrudi.
00:01 Buly vyhráli domácí.