59
  • 59 58:18
    Tomáš JANEK

Torpedo Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 3:4
branky: 6. Martin Šulc, 35. Jan Chmiel, 58. Jakub Vilím - 11. Martin Nehera, 27. Tomáš Janek, 40. Adam Lichnovský, 49. Jan Toman; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 385; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 17 - Martin Pinďák 22; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Dneska nemá smysl se moc rozepisovat, protože je série u konce. My jsme dneska hráli dobře. Něco málo tomu ale dneska chybělo. Děkujeme naším fantastickým fanouškům, kteří nás hnali celý zápas dopředu. Soupeři gratulujeme k prvnímu místu a nás teď čeká baráž o první ligu a spousta další práce.
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Trenér): Parádní sezona z naší strany. Musím velice pochválit celý tým jak celý rok fungoval na 100%. Jsem velice rád, že jsme finále ukončili v co nejkratším čase, Torpédo hrálo velice dobře, ale myslím si, že v každém zápase jsme byli o krok lepší a zaslouženě vyhráli. Jsem velice hrdý na celý tým a organizaci, jak funguje poslední roky. Děkujeme všem naším fanouškům za neskutečnou podporu po celou sezonu. Torpedu přeji úspěšnou baráž.
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
60:00 Kopřivnice přebírá pohár pro vítěze Národní ligy - skupiny východ.
59:59 Fanoušci Kopřivnice vstávají a začínají slavit. Skandují "mistři".
59:54 Kučera těsně míjí bránu a naděje Torpeda se rozplývají.
59:41 Poslední vteřiny pro Torpedo na vyrovnání.
59:05 Klimeš z rozehrávky křižně na Kučeru ale ten netrefuje odkrytou branku. Na druhé straně nehera těsně míjí zcela prázdnou bránu.
58:18 Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil #15 Tomáš Janek.
58:18 Torpedo v 6ti, Šulc dobíhal únik do prázdné brány, ale fotbalovým skluzem míč odrazil, což se rozhodčím nelíbilo, nájezd pro Kopřivnici.
57:11 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #30 Martin Šulc (3:4)
57:11 Vilím poslal ze střredu dělovku která se od tyče odráží do brány hostí a dává Torpedu naději.
56:55 Střela Vilíma zblokovaná, skončila v autu.
56:30 Klimeš vyzkuošel pozornost golmana hostí.
56:02 Timeout Torpedo Havířov
56:02 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení
56:02 Další "stromeček", další vyloučení.
55:16 Na hale celkem 385 diváků, děkujeme.
55:15 Oba kotle jsou velmi slyšet.
54:30 Toman osamocen před Vilímem, míjí bránu.
53:49 Jurdzin nabral velkou rychlost a tahal po mantinelu, avšak asi příliš velkou rychlost, protože mu míč utíká a získávají ho hosté.
53:36 Kučera posílá Neheru k zemi.
53:04 Hosté v plném počtu.
52:38 Šulce do bloku. Kučera našel cross na Klimeše, ten ale neproměňuje.
51:57 Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil #7 Martin Nehera.
51:57 Nehera si Vilíma v brance šíleně rozhýbal, ale nedokázal balon dostat za jeho záda.
51:54 Vilím za sebou nechal balon, kontr Kopřivnice, který se ještě Vilím snažil uhasit, ale s přehnanou silou, píská se nájezd.
51:20 Šulc z pointu do bloku.
51:05 Střelu Vilíma po zemi vyráží golman hostí nohou.
50:50 Vyloučen hráč #5 Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře
50:49 "Strom" na Mikuloka a hosté jdou do 4.
49:55 Toman zůstal ležet a odchází s rukou přitisknutou na hlavě, ale zdá se, že bude pokračovat ve hře.
49:45 Teď z obou střídaček slyšíme pouze "heeej" "heeej". Přiostřené zákroky na obou stranách.
48:36 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #13 Kryštof Malcho (2:4)
48:36 Laxní backhandové rozehrání Vilíma J. končí ziskem hostí a Toman prostřeluje Vilíma V.
47:30 Fanoušci TH si přejí "vyrovnat".
47:00 Kučera čistě obral Frýdla.
46:25 Hosté rozehrávají z útočného rohu.
45:50 Torpedo trpělivě rozehrává a postupně střídá.
44:55 Peřkova střela z půlky doputovala až k hostujícímu golmanovi, ten ale vyráží.
44:22 Další zajímavá rozehrávka pro domácí, ale Vašnovský promachuje, vysoký došvih.
44:20 Zátopek v šanci před bránou domácích, ale skóre se nemění.
43:55 Odskok u standardky a střela Vilíma proletěla všechny bloky, ale skončil na tyči.
43:45 Osobka Kopřivnice.
42:49 Kučera po odpykání trestu osamocen tahal na branku, ale po kliččce do forehandu trefuje Pinďáka.
41:50 kresta orazítkoval tyč.
40:42 Vyloučen hráč #47 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
40:42 Kučera po odpískání posílá Neheru na vlastního golmana, je odměněm 2 minutovým trestem. Rozehrávku z před branky blokuje Chmiel.
40:10 Buly pro hosty, vysoký press Torpeda Kopřivnice přehrála, dostala se až k volejovému pokusu na středu, který ale Kostelník netrefuje.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:59 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #8 Jakub Kresta (2:3)
39:59 Sporný gól, který padl těsně před koncem třetiny vyvolal delší diskuzi, nakonec je gól uznán a celý kotel hostí jásá.
39:25 Torpedo ale ztrácí balon, Kopřivnice zkouší.
39:05 Torpedo drží míč a připravuje si poslední akci.
38:15 Klimeš z prava mířil na bližší růžek ale golman hostí vyráží.
37:55 Střela Vilíma, ale končí v rohu.
37:20 Nehera "zdržuje" čas v útočném rohu.
37:13 Torpedo v první minutě přesilovky nic nevymyslelo, navíc míč končí v autu, a Kopřivnice drží balon.
36:14 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
35:20 Koupelny v podání Janka, ale backhandem se neprosazuje.
35:10 Frustrovaný Janek poměrně okatě dohrává Febera.
35:00 Krásná akce kdy Janek našel volného Tomana, který míjí naprosto odkrytou bránu.
34:30 Vilím sám v úniku, ale trefuje "teploměr" a balon se z pod ruky Pinďáka odrazil do rohu.
34:01 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Chmiel, asistoval #38 Patrik Tichý (2:2)
34:01 Přečíslení Torpeda po nahrávce Tichého proměňuje po zemi Chmiel.
33:17 Atmosféra houstne, fanoušci i střídačka hostů velmi hlasití.
33:10 Šulcova střela končí v rohu.
32:35 Brejk 3na2 TH končí tvrdou backhandovou ránou Mikuloka, ale pouze do golmana.
32:10 Tichý hledal zpoza brány Peřku, ale k tomu balon nedoputoval.
31:10 Zaváhání v rozehrávce hostí vystihl Tichý, ale golem to neskončilo.
29:55 Střela hostí ze standardky v ideální výšce, ale mimo bránu.
29:45 Hosté si žádají dvojku za faul na Tomana.
29:30 Táhlá střela Šulce ze středu, zvoní tč.
28:40 Janek na Neheru, ten ale netrefuje balon.
28:10 Další tvrdý faul, tentokrát na Kusze.
28:05 Kraus pouze do bloku.
27:40 i kotel domácích aktivní.
27:20 Jurdzin do bloku.
27:10 Šulc tahal po mantinelu a zkoušel střelu, ale golman hostí chytá.
26:57 Druhá standardka hostí u branky Torpeda, která už končí za zády Vilíma a fanoušci Kopřivnice si rovnou žádají "ještě jeden".
26:56 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #7 Martin Nehera (1:2)
26:45 Janek od mantinelu ale vedle.
26:20 Kostelník z výběhu přes střed trefuje Krausův blok.
25:35 Po signálu hostí míč letěl mimo bránu.
25:27 Střelu Kopřivnice Vilím chytá, ale došlo k faulu a hosté hrají z velkého brankoviště.
25:10 Jurdzin poslal Michnu za mantinel, na střídačku Torpeda.
24:50 Toman do zad Mikuloka, ze standardky Šulcovi ujel při střele balon.
24:20 Řezáč tvrdě do Nehery.
24:00 Střelu hostí zblokoval Vašnovský.
23:07 Paralelní akce na obou stranách - nejprve nahrávku z rohu neproměnil Holaň, poté to samé nedal Klimeš.
22:30 Řezáč se uvolnil po mantinelu, ale pak přišel o balon, možná trochu s faulem, ale rozhodčí nechávají hrát.
22:10 Hit na Tichého, rozehrává Torpedo.
21:30 Feber vypíchl Tomanovu nahrávku a běžel sám na bránu, ale pouze do Pinďáka.
21:15 Tvrdý souboj v rohu Torpeda.
20:15 Jurdzin v sutiaci 2na1 zvolil střelu, ta ale končí v rukou Pinďáka, možná by bylo lepší nahrát volnému Vilímovi.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:20 Kraus si prokličkoval několik hráčů na středu a běžel na bránu, ale Pinďák chytá.
18:50 Kraus hledal Febera na středu, ten ale trefuje blok.
17:32 Holeš se z rohu obtočil před bránu a zkoušel backhand, ten ale těsně míjí brankovou konstrukci.
17:20 Kučera se rozběhl po mantinelu, ale na útočné půlce ztrácí a Kopřivnice jde do přečíslení. To ovšem také končí ztrátou.
16:20 Kresta zkoušel vystřelit ze standardky, na druhé straně se o to samé pokoušel Šulc. Oba pokusy pouze do rukou golmana.
15:50 Švajný na střed na Peřku, ale míček zachycen Kopřivnicí.
15:00 Toman do rohu na Michnu, ten vyzkoušel pozornost Vilíma, ale ten bez větších potíží chytá.
14:00 Klimeš zkoušel poslat balon zpoza brány kolem bližší tyčky, ale nenašel adresáta.
13:50 Kopřivnice brání osobně.
13:22 Mikulok a Jurdzin bojují v útočném rohu.
12:20 Toman z půlky zkoušel nához, ale ten skončil v rohu.
10:24 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Martin Nehera, asistoval #15 Tomáš Janek (1:1)
10:24 Nejdříve slušný backhandový pokus Janka, poté odražený míč k Neherovi, který od levého mantinelu střelou tahem propaluje Vilíma.
09:30 Rozehrávka Kopřivnice po mantinelu do rohu, faul a hosté rozehrávají.
09:20 Mikulok zdvojen a ztrácí balon.
08:30 Torpedo si dává znovu načas s rozehrávkou.
07:38 Útočná rozehrávka Kopřivnice pouze do bloku a Torpedo se pokoušelo o protiútok.
07:10 Vilím u mantinelu čistě zastavuje Kopřivnický protiútok.
05:47 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #30 Martin Šulc, asistoval #91 Adam Klimeš (1:0)
05:47 Střela Šulce z levého mantinelu na přední tyč končí v síti.
05:20 Kopřivnice se snaží ukrojit cenné vteřiny.
05:00 Střela Vilíma 20 nad led, ale golman hostí připraven.
04:02 Vyloučen hráč #16 Jan Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
04:02 Toman nestíhal do obrany Kučeru, faul na 2 minuty.
02:30 Michna - po "nahrej a běž" zkoušel ze středu, ale balon zblokován.
01:40 Torpedo pouze nad. Míč pro hosty.
01:10 Cross z obrany na Febera, ten za bránu na Holeše, který před bránou hledal Krause, ale tomu míček projel kolem nohy.
00:50 Torpedo s rozehrávkou nespěchá a střídá na míči.
00:05 Po úvodním buly na míčku hosté.
00:00 Utkání nám ještě ani nezačalo, ale tribuny už jsou zaplněny téměř do posledních míst.
00:00 Hezký florbalový podvečer z Městské Sportovní Haly Slavie. Upozorňujeme, že dnešní utkání začne o 10 minut později, z důvodu zpoždění předchozího programu v hale. Děkujeme za pochopení.