6:2
    Tomáš JANEK
    (Nehera)

FBC Vikings Kopřivnice - Torpedo Havířov 6:2
branky: 6. Jakub Kresta, 20. Tomáš Janek, 25. Jiří Toman, 34. Jakub Kostelník, 41. Robert Socha, 60. Tomáš Janek - 41. Matěj Černý, 57. Tomáš Vlach; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 320; zásahy brankářů: Martin Pinďák 19 - Vojtěch Vilím 20; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:2
60:00 Komentář hostů Kohút Rostislav (Trenér): Dneska jsme tu řezničinu bohužel neustáli, ale nebude to jiné, tak se na to musíme připravit, pokud chceme sérii obrátit. Soupeř vede 2:0 a my tak musíme zvítězit 3x v řadě. Dále radši nebudu hodnotit, protože se to nesmí. Kopr ale dneska v rámci toho co bylo povoleno lepší a proto bere druhý bod. Musíme se nachystat na jiný sport nic více.
60:00 Komentář domácích Soukal Lukáš (Trenér): Dnes perfektní výkon s jedinou kaňkou a to byl vstup do 3.třetiny.  Myslím si, že dnes jsme byli ve všem lepší a zaslouženě bereme druhý bod, ale stále to nic neznamená, nyní nás čeká ten nejtěžší poslední krůček. Děkujeme za podporu  fanouškům, rozhodčím a soupeři za férovou hru.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:17 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #7 Martin Nehera (6:2)
58:05 Vyloučen hráč #8 Vojtěch Peřka družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
56:38 Torpedo Havířov rychle využívá hru bez brankáře a snižují na 2:5.
56:37 GÓL Torpedo Havířov! 5:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #91 Adam Klimeš (5:2)
56:10 Havířov jde do šesti.
56:04 Timeout Torpedo Havířov
54:10 Na druhé straně Vojtěch Vilím hezky vychytal Jankovu střelu.
53:50 Pinďák teď krásně vyčapal Matěje Černého.
53:05 Hra teď hodně lítá nahoru a dolů, sledujeme hodně atraktivní florbal, takhle má vypadfat finálová série.
51:20 Pinďák si pokryl Vilímovu střelu z dálky.
50:12 Havířov nevyužil rozehrávku z velkého brankoviště.
49:47 Kopřivnice v plném počtu.
47:48 Havířov si zahraje dnes svou první přesilovku.
47:47 Vyloučen hráč #6 Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
44:39 Švajný poslal Tomana tvrdě přes mantinel. Dnes už čtvrté vyloučení Torpéda.
44:38 Vyloučen hráč #52 Marek Švajný družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
43:20 Kresta namazal Richardu Krausovi, ten míjí branku.
40:27 Socha rychle odpovídá. Skóruje úplně stejným způsobem jako Matěj Černý před malou chvílí.
40:26 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Robert Socha bez asistence (5:1)
40:04 Matěj Černý skóruje už 3 vteřiny po buly. Proběhl několik protihráčů a krásně trefuje 20 nad led ke vzdálenější tyči. Tohle bylo moc pěkné.
40:03 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #67 Václav Jurdzin (4:1)
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:12 Michna v dobré šanci.
38:00 Fanoušci obou týmu dnes nejsou k zastavení. Přeplněná Vikings aréna je hodně slyšet.
36:56 Tomáš Janek zkusil zakončit backhandem.
35:30 Švajný neproměňuje z bezprostřední blízkosti.
34:12 Feber zkusil z otočky.
33:26 Kostelník navyšuje už na 4:0 krásnou střelou k tyči.
33:25 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #9 Robert Socha (4:0)
31:25 Holáň neúspěšný u dorážky.
31:05 Marián Kloza z dobré pozice míjí branku.
30:10 Hosté si teď dlouho drželi balónek.
28:23 Socha svou kličkou hezky zamotal nohy jednomu z Havířovských obránců.
27:43 Torpedo v plném počtu.
27:02 Jurdzin se dostal až k brance soupeře při vlastním oslabení.
25:43 Vyloučen hráč #66 Marián Kloza družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
24:46 Nehera zpoza brány na Honzu Tomana, ten navyšuje na 3:0.
24:45 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jiří Toman, asistoval #7 Martin Nehera (3:0)
23:37 Kostelník teď dlouho bojoval v útočném rohu.
22:30 Havířov poprvé v 2. třetině na balónku.
22:09 Dobrý tlak domácích v začátku třetiny.
21:02 Torpedo je zpátky v plném počtu.
20:01 Úvodní buly opět pro domácí Vikings.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:57 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
19:03 Domácí si zahrají 5 na 3.
19:02 Vyloučen hráč #88 Adam Feber družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
18:36 Série několika tvrdých soubojů končí vyloučením Mikuloka.
18:35 Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
18:02 Pinďák hezky vyrazil rukou.
17:05 Dlouhý tlak Vikingů na bránu nekončí gólem.
15:52 Jakub Vilím zkusil z nulového úhlu.
14:36 Honza Toman zkusil z otočky.
13:30 Richard Kraus hezky proběhl několik hráčů, Pinďák akci uklidňuje.
11:36 Hosté neproměnili standartku z velkého brankoviště.
10:03 Krestova střela zblokována.
09:02 Feber v šanci.
07:35 Pinďák likviduje pěknou souhru Klimeše a Černého.
06:58 Dobrý zákrok Pinďáka.
06:42 Kűffer zkusil tahem.
06:25 Mikulok a Kostelník ten společně skončili skoro až na zapisovatelském stolku.
05:03 Tomáš Janek přihrál zpoza brány volnému kapitánovi Krestovi a ten se prozazuje z těžkého úhlu.
05:02 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #15 Tomáš Janek (1:0)
04:30 Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil #15 Tomáš Janek.
03:56 Matěj Černý nepřesně ze středu hřiště.
03:08 Michna zpoza brány na Frýdla, ten míjí.
01:42 Jirka Toman vyslal dobrou střelu golfem.
00:46 Havířov poprvé na balónku.
00:23 Kostelník zkusil z dálky.
00:01 Úvodní buly pro tým domácích.