4:3
    Michal KUNDRATA
    (Blažek)

Zlín Lions - Torpedo Havířov 4:3p
branky: 1. Vladimír Blažek, 18. Lukáš Ondroušek, 41. Vladimír Blažek, 64. Michal Kundrata - 46. Martin Šulc, 49. Matěj Černý, 59. Tomáš Bielecki; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 303; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 32 - Vojtěch Vilím 22; po třetinách: 2:0, 0:0, 1:3, 1:0
70:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Dnes koncentrovaný výkon, dobře nastavené hlavy. Oba týmy si vytvořily dost šancí a klidně to mohlo být 15:14, ale oba brankáři dnes nadprůměrný výkon. Kdybych nebyl na lavičce, tak bych si ten florbal i užíval :) Díky rozhodčím, soupeři a hlavně fanouškům. Neskutečná kulisa a kluky to hnalo. Díky moc.
70:00 Komentář hostů Kohút Rostislav (Trenér): No nic je to 2:2. Podobná polovina utkání jako ve druhém utkání doma s tím rozdílem, že jsme hráli ve třetí třetině fakt výborně a zasloženě taky vyrovnali. Škoda že to dnes nevyšlo. Každopádně myslím dnes skvělá reklama na florbal a série se rozhodne za týden. Děkujeme soupeři za atraktivní zápas, všem fanouškům za skvělou atmosféru v hale a naším  fanouškům za důležitou podporu. Těšíme se na vyvrcholení celé série.
70:00 Střely v prodloužení: 3:1
70:00 Ukončení prodloužení
63:18 GÓL Zlín Lions! 4:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #31 Vladimír Blažek (4:3)
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
59:02 Horník dobře zblokoval střelu .
58:07 GÓL Torpedo Havířov! 3:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #63 Tomáš Bielecki, asistoval #25 Jakub Vilím (3:3)
57:20 Havířov šel do šesti.
57:13 Timeout Torpedo Havířov
54:18 Zápas začíná být velmi napínavý.
51:02 Kundrata měl krásnou střelu na hostujícího golmana, ale byla zblokovaná.
48:45 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #73 Kamil Peřka (3:2)
48:10 Vyloučen hráč #91 Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:20 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #30 Martin Šulc, asistoval #66 Marián Kloza (3:1)
40:46 GÓL Zlín Lions! 3:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #91 Patrik Svoboda (3:0)
40:46 Blažek vymetl pavučinu Havířova.
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
35:38 Bary trošku víc nahoru.
34:55 Ajjj zlomená florbalka na straně Havířova.
33:36 Jde vidět, že oba týmy nechávají všechny své síly na hřišti.
28:50 Havířov se snažil dát gól, ale neúspěšně.
22:54 Krásný zákrok zlínského golmana.
20:00 Střely v 1. části: 10:12
18:30 Blažek si krásně našel prostor na Malošíka, ale jeho střela byla zblokovaná hráčem hostujícího týmu.
17:36 Nádhera kluci.
17:13 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #87 Adam Jiříček (2:0)
16:40 Adam Rek si krásně prokličkoval hřiště.
12:29 Dobrý backand Franty
08:33 Zlín hraje v plném počtu.
07:14 Zlín hraje oslabení
06:33 Vyloučen hráč #17 Daniel Pankuch družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou
01:10 Tak to byl krásný začátel utkání.
00:38 GÓL Zlín Lions! 1:0