5:6
    Tomáš JANEK
    (Toman)

FBC Přerov - FBC Vikings Kopřivnice 5:6p
branky: 20. Noel Gavaller, 29. Filip Hrabal, 37. Adam Budník, 39. Jonáš Pavliš, 45. Tomáš Hořecký - 14. Tomáš Janek, 32. Ondřej Holaň, 37. Ondřej Holaň, 41. Ondřej Holaň, 60. Jakub Kresta, 61. Tomáš Janek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 260; zásahy brankářů: Václav Raška 12 - Martin Pinďák 18; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:2, 0:1
70:00 Komentář domácích Kořený Michal (Trenér): Z play down do semifinále proti nejlepšímu týmu ligy. Nemáme se za co stydět, skvělá práce od nás. 3:0 trochu kruté, ale největší rozdíl je v kvalitě zakončení. Na tom musíme do budoucna zapracovat. Vrátíme se ještě lepší, všechno je před náma. Díky všem za sezónu.
70:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Trenér): Dnes jsme si dali cil tuto sérii ukončit a to jsme splnili, takže za mě velká pochvala. Serii jsme vyhráli 3-0 ale tento stav vubec neodpovídá průběhu. Přerov hrál velice aktivní a rychlý florbal a byl více než vyrovnaným soupeřem. My jdeme dál a těšíme se na finále. Děkujeme soupeři za férovou sérii a naším divákům za podporu.
70:00 Střely v prodloužení: 0:1
70:00 Ukončení prodloužení
60:35 A je konec. Z první příležitosti hosté dávají gól a Přerov tak vypadává z Play off.
60:34 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #6 Jiří Toman (5:6)
60:01 V předchozích 2 prodlouženích byl Přerov úspěšným, bude tak i dnes?
60:00 Střely ve 3. části: 6:3
59:06 První střela na branku při hře 6 na 5 a hned je z toho gól. Pomalu se z toho stává smůla Přerova, neboť oba domácí zápasy předchozího kola play off Přerov v závěru vedl a obdrženými góly dostal zápas vždy do prodloužení.
59:05 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #5 Jakub Kostelník (5:5)
58:52 Prozatím hosté bez střely na branku.
57:45 2 minuty do konce zápasu. Hosté hrají bez brankaře.
57:16 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
55:43 Něco málo přes 4 minuty zbývají do konce zápasu. Větší aktivita je spíše na straně domácích.
53:51 Oba brankaři si připsali po zákroku, kdy museli zasahovat po rychlé kombinaci soupeřů.
52:05 Domácí brání důsledně a i když hosté útočí, míč se k brankaři Raškovi nedostává.
50:55 Přerov se snaží mít hru pod kontrolou a vedení v zápase si udržet. Kopřivnice naopak ví, že čas na vyrovnání se krátí.
47:44 Počet střel ve 3. části prozatím vyrovnaný 3:3.
46:04 Jde vidět, že Přerovu domácí hřiště sedí. Ve třetím zápase si tempo hry rozhodně určují oni.
44:42 Gól z půlky hřiště a jak už je dnes pravidlem, domácí se ujímají vedení.
44:40 GÓL FBC Přerov! 5:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #77 Tomáš Hořecký, asistoval #91 Jiří Zavadil (5:4)
44:07 Famózní zákrok domácího brankaře, kdy vleže špičkou prstů vytáhl míč mimo branku.
43:30 Prozatím se hraje bez vyloučení. Sudí nechávají zápas plynout, ale i četný počet zákroků je v mezích pravidel.
42:04 Jde vidět, že teď jde už o hodně. Hráči si nenechají nic líbit a hra se zostřuje.
40:35 Tak jak Přerov ukončil druhou třetinu gólem, tak podobně Kopřivnice reagovala hned na začátku třetího dějství. Stav je srovnaný 4:4
40:29 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #14 Vojtěch Frýdl (4:4)
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:00 Další pumelice do šibenice. Na tutu střelu hostující brankař nestačil reagovat a domácí před koncem druhé třetiny jdou do vedení.
38:51 GÓL FBC Přerov! 4:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #86 Maxim Šefčík (4:3)
36:57 Rychlá protiakce hostů a je opět vyrovnáno.
36:56 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (3:3)
36:02 GÓL FBC Přerov! 3:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #23 Filip Hrabal (3:2)
36:02 Domácí opět vedou. Doklepnutím do prázdné branky po přímé přihrávce skóruje Adam Budník
36:00 Hraje se oboustranně nádherný floorbal, Přerov dělá vše pro to, aby sérii postoupil a Kopřivnice by nejraději ušetřila síly pro případ postupu.
33:43 Brankář domácí se už rozhodně nenudí a musí čelit útokům domácích častěji než na začátku.
32:07 Není vše o statistikách, hosté srovnávají a hned po gólu se stávají aktivnějšími.
31:22 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #5 Jakub Kostelník (2:2)
29:55 Hosté až téměř v půli druhé části si byli schopni vypěstovat první střelu této třetiny. A záhy hned další.
28:40 Domácí poprve nad soupeřem vedou. Výbornou kombinaci se konečně podařilo proměnit. Domácí narozdíl od první třetiny jsou tak aktivnější.
28:08 GÓL FBC Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #14 Matěj Ševčík (2:1)
25:41 Jak na začátku první třetiny byla obrana hostů neprostupná, totéž teď platí na druhé straně ve prospěch domácích. Hosté tak na svou první střelu na branku  ve druhé třetině stále čekají
23:08 Další ostrá střela domácích. Hosté si prozatím žádnou střelu na branku nevypěstovali, domácí už 3
22:36 A jde to vidět i na aktivitě domácích, gól viditelně hráče nakopl a hra je velmi vyrovnaná.
21:01 Hosty evidentně gól do šaten zaskočil, takže při nástupu na plochu bylo hned znát, kdo že zápas vyrovnal.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:07 GÓL FBC Přerov! 1:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #61 Noel Gavaller, asistoval #4 Matěj Porvol (1:1)
19:07 A je vyrovnáno, nádherným gólem pod šibenici se trefuje hráč s č. 61 Gavaller
17:19 Velká šance hostů, kdy 2 hráči na jednoho domácího rozjeli útok. Brankář domácích však byl neomylný
16:20 Domácí tým si už vypěstoval 5 střel na bránu, hosté však téměř dvojnásob
15:36 Domácím fanouškům se stav nelíbí a silně tak domácí tým podporují k vyššímu výkonu.
13:58 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek z trestného střílení (0:1)
13:58 Hosté se ujímají vedení z trestného střílení. Míč šťastně prošel brankaři za záda.
13:05 Hosté se snadněji dostávají k bráně domácích, avšak prozatím brankař Raška drží čisté konto.
12:05 Atmosféra zápasu je velmi silná, větší počet bubnů v hledišti na obou stranách umocňuje to, co každý správný fanoušek floorbalu dnes očekával
10:19 Obrana hostí je skutečně důsledná, domácí v ní velmi těžko hledají skulinky, aby se ujali vedení.
09:07 Domácí rozhodně nechtějí, aby tento zápas byl jejich poslední v sezoně a dávají o sobě vědět.
06:57 poměr střel na branku je pozitivnější pro hosty v poměru 1:5
05:44 Hosté si sebou přivezli i početný team fanoušku, kteří rozhodně jsou slyšet a podporují hosty v jejich tažení.
04:21 A už i domácí dávají o sobě vědět a první příležitost si mohou zapsat do svých statistik i oni.
03:35 Hosté jsou důslední i v obraně a domácí tým zatím na první střelu na bránu čeká.
01:00 Hosté od prvních vteřin nechtějí nic nechat náhodě a hned v počátku si vytvořili 2 slibné příležitosti
00:00 Vítáme všechny příznivce přerovského a kopřivnického florbalu před třetím utkáním semifinále Národní ligy. Stav série se na přerovskou halu přesouvá z Kopřivnice za stavu 0:2 po výsledcích 2:8 a 4:5.