4:10
    Jakub NOTA
    (Oborák)

Z.F.K. Petrovice - Torpedo Havířov 4:10
branky: 33. Roman Oborák, 34. Ondřej Firda, 50. Jakub Češek, 60. Jakub Nota - 17. Václav Jurdzin, 18. Kamil Peřka, 30. Marián Kloza, 38. Jakub Vilím, 41. Jakub Holeš, 46. Matěj Černý, 48. Adam Feber, 52. Kamil Peřka, 54. Marián Kloza, 56. Samuel Řezáč; rozhodčí: Vladimír Černín - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 94; zásahy brankářů: Dominik Škuta 16 - Vojtěch Vilím 37; po třetinách: 0:2, 2:2, 2:6
60:00 Komentář hostů Kohút Rostislav (Trenér): Těžká série, ve které rozhodovaly detaily. Rozhodla šíře kádru, větší kvalita v brankovišti a zkušenosti na naší straně. Hodně nám pomohlo, že jsme v obou zápasech vedli, což soupeři nesvědčí. My jsme po celý zápas hráli pořád to svoje, za což si tým zaslouží pochvalu. Děkujeme soupeři a naším skvělým fanouškům. V další sérii musíme být ale jestě lepší. Teď to teprve začíná.
60:00 Komentář domácích Vlček Martin (Trenér): Dneska v podstatě totéž co včera. My jsme tlačili, ale nedávali jsme šance a soupeř chodil do brejků, které využíval. Poslední třetinu už jsme to museli úplně otevřít... Celá série byla vyrovnaná, i když se tak nemusí podle výsledků úplně zdát. Řekl bych, že rozhodla šíře kádrů. Kluky je třeba za odvedené výkony pochválit, nechali na hřišti všechno. Díky výborným divákům, rozhodčím a soupeři gratuluji a doufám, že konečně postoupí do vyšší soutěže, kam historicky patří.
60:00 Střely ve 3. části: 17:10
59:44 Škuta ještě vychytává Vilíma J.
59:22 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #8 Roman Oborák (4:10)
59:22 Korekce stavu z hole Noty, který vymetl spojnici po přihrávce od Oboráka.
59:03 Domácí to ještě zkouší v 6, i když šanci na srovnání už zdaleka nemají.
58:11 Firdbou střelu blokuje Kučera.
57:25 Domácí hrají v plném počtu.
57:24 Vlachovu střelu vyráží Škuta maskou.
55:42 Hosté mohli zvýšti ale Škuta s beky si poradili ve složité situaci.
55:25 Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
55:00 GÓL Torpedo Havířov! 3:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #10 Samuel Řezáč bez asistence (3:10)
55:00 Domácí reklamovali faul na Notu před touto akcí, ale hra běžela dál a hosté zvyšují do prázdní branky.
54:44 Míček ztrácí.
53:50 Domácí to zkouší v 6.
53:45 Timeout Z.F.K. Petrovice
53:45 GÓL Torpedo Havířov! 3:9
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #86 Jakub Mikulok (3:9)
53:34 Horák proti Vilímovi neúspěšný.
53:14 Vilím J. střílí mimo.
52:32 Černý stíhaný Popalou nedokázal zakončit a míčku se zmocňuje Škuta.
51:08 GÓL Torpedo Havířov! 3:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #47 Ondřej Kučera (3:8)
51:08 Domácí musí jít v obraně trochu do risku a tak osamocený Peřka před Škutou neměl problém zakončit po přihrávce od mantinelu z hole Kučery.
49:49 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #27 Jakub Češek, asistoval #68 Daniel Flašar (3:7)
49:49 Tak teď si Vilím vybral slabší chvilku a inkasuje po rozehrání volného úderu od mantinelu, kdy míček zapadl mezi jeho nohu a tyčku.
49:04 Další Chvastkova skvělá střela, ale Vilím opět chytá.
48:35 Poruba napálil přímo do Škuty a ten tak chytá.
48:10 Popalova střela po teči trefuje tyčku.
47:49 GÓL Torpedo Havířov! 2:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber z trestného střílení (2:7)
47:49 Už už to vypadalo, že ho Škuta vychytá, ale nakonec ho Feber přehodil.
47:49 Zaváhání Popaly při rozehrávce, Feber v úniku, faulován a uvidíme nájezd.
47:15 Škuta chytá střelu Vilíma J.
46:19 Vilím vytáhl neuvěřitelný skok proti střele Chvastka a likviduje tak jeho dělovku.
45:40 Jurdzina teď Škuta vychytal.
45:03 GÓL Torpedo Havířov! 2:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #66 Marián Kloza (2:6)
45:03 Černý zvyšuje rozdíl střelou z polotočky.
44:38 Homola vyhazuje míček od branky a zachraňuje situaci.
42:24 Horák dostal krásnou přihrávku od Morcinka, ale trestuhodně přestřelil.
41:55 Protiútok a Škuta také chytá.
41:44 Na druhé straně Vilím chytá.
41:35 Kučera střílel mimo.
40:27 GÓL Torpedo Havířov! 2:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #88 Adam Feber (2:5)
40:27 Feber od levé tyčky posunul na Holeše na pravé a i když se Škuta přesnul, tak kolem nohy mu míček propadl do branky.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:52 Po ubráněném protiútoku ještě střílel Chvastek, ale jeho střela byla zblokována.
38:52 Kučerovu střelu Škuta vyráží.
37:53 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #24 Matěj Černý (2:4)
37:53 Ale těsně před koncem nakonec hosté proměňují, když Vilím trefuje ze střední vzdálenosti.
37:36 Černého střelu z dálky Škuta  vyráží.
36:34 Střela Vilíma J. společnými silami Homoly a Škuty vyražena.
35:59 Vyloučen hráč #22 David Morcinek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:59 Domácí tak míček ztratili, hosté v přečíslení a situace vyústila ve faul Morcinka a vlyoučení.
35:54 Domácí na míčku a nešťastně se srazil Horák s Notou.
34:40 Ale rychle ztrácí.
34:17 Střela Vašňovského šla mimo a u míčku tak jsou domácí.
33:54 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #18 Dominik Chvastek (2:3)
33:54 A domácí proměňují a snižují na rozdíl jednoho gólu.
33:14 Vyloučen hráč #10 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za opakované přestupky
33:14 Přesilovka domácích po opakovaných faulech Řezáče v rohu hostů.
32:21 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #5 Ondřej Firda (1:3)
32:21 Volný úder kousek za velkým brankovištěm rozehráli domácí rychle. Firda posunul nalevo na Oboráka a ten přesně trefil roh branky kam už se Vilím nedokázal natáhnout.
31:58 Domácí opět v šanci, ale Vilíma nepřekonali.
31:30 Vilímovi J. sjel míček a ze střely tka nic nebylo.
31:10 Vloudil se nám tu šotek a události padaly do první třetiny, opravíme. U míčku mezitím především domácí.
29:11 GÓL Torpedo Havířov! 0:3
27:58 Feber byl v samostatném úniku a vystřelil na Škutu, který míček vyrazil nad sebe. Feber ho pak doklepl do branky, ale stál při tom v brankovišti, takže stav zůstává.
27:07 Oborákova střela neměla moc šancí na úspěch, stáli jí v cestě tři hráči hostů.
26:07 Hosté již delší dobu u míčku, ale ke kloudné akci se nedostali.
24:40 Firda od mantinelu těsně vedle.
21:39 Střela se Porubovi moc nevyvedla a šla mimo branku Škuty.
20:50 Nahození Firdy před brnaku nenašlo Oboráka, ale míček domácí udrželi.
20:05 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
18:20 Protiútok domácích k jejich smůle opět neúspěšný.
18:15 Škuta dobře zakročil.
17:37 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #10 Samuel Řezáč (0:2)
17:37 Nepovedená rozehrávka volného úderu a ztráta míčku, která vedla k přečíslení. To zakončil Kamil Peřka gólem do odkryté branky a nadělil si dárek k dnešnímu svátku.
16:40 Oborákovi střela moc nesedla a Vilím vyráží.
16:17 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #67 Václav Jurdzin, asistoval #25 Jakub Vilím (0:1)
16:17 Hosté proměňují přesilovku.
16:04 Černý od poloviny, Homola před Škutou tečoval mimo.
15:36 Vyloučen hráč #19 Jakub Nota družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za blokování florbalky
15:36 Vlach střílel, Škuta chytá a domácí jdou do 4.
14:50 Signalizováno vlyoučneí, hosté v 6.
13:25 Střela Krause ze středu zblokována.
12:56 Feber opět z otočky střílel přes Flašara. Škuta míček celkem dobře viděl a chytá.
12:27 Střela Homoly od poloviny zblokována.
11:37 Protiútok hostů po ztrátě Račka konči střelou mimo hřiště.
10:11 Flašarova střela šla jen po zemi a neměla tak šanci dostat se za Vilímova záda.
09:25 Škuta úspěšný proti Feberovi.
08:35 Ve špantou chvíli šli domácí střídat, ale situaci nakonec zvládli.
06:02 Firda z hrancie velkého brankoviště napálil přímo hruď Vilíma.
05:06 Střela Mikuloka zblokována.
04:29 Jurdzin se pošťuchoval s Češkem, nakonec z toho druhý jmenovaný vybojoval faul.
03:55 Kučerovu střelu Škuta vyráží.
03:25 Morcinkovu střelu Vilím chytá.
03:22 Zaváhání Vašňovského při rozehrávce nedokázal potrestat Chvastek, který střílel jen po zemi a Vilím se míčku bez rpoblému zmocnil.
03:00 Pěkná střela Firdy, Vilím vyráží do rohu.
02:56 Firdova střela zblokována.
02:44 Ale teď u míčku domácí.
02:33 Hosté trpělivě zakládají útok.
01:23 Po útoku domácích opět na míčku už chvíli hosté.
00:56 A měli šanci, ale v gól ji neproměnili.
00:26 První zásah si připisuje Škuta po střele Febera z otočky.
00:05 Úvodní buly pro hosty.