58
  • 58 57:37
    Třinec

FBC Intevo Třinec - FBC Přerov 3:4
branky: 13. Jan Mieszek, 24. Michal Badura, 49. Ondřej Drong - 19. Michal Hrabica, 21. Michal Hrabica, 27. Filip Hrabal, 43. Tobiáš Pavliš; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 433; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 21 - Václav Raška 36; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Dobrá, vyrovnaná série, ze které jsme bohužel nedokázali vytřískat žádný bod. Tři prohry o gól... Občas je to štěstí potřeba a my ho v této sérii moc neměli, ač nezpochybňuji kvality soupeře, který měl především v prvních dvou zápasech mírně navrch a postoupil zaslouženě. Tímto gratuluji k postupu, bylo to místy vyhrocené se všemi hrami, které k play off patří (jste jedničky). Mým klukům chci poděkovat, byla to náročná sezóna plná nemoci a zranění, ale i tak jsme se s ní popasovali dobře. Na závěr velká poklona našim fanouškům. Hrát před takovou kulisou domácí zápasy je splněný sen každého florbalisty.
60:00 Komentář hostů Kořený Michal (Trenér): Skvělý zápas. Výborný třinec. Dnes jsme museli hodně bojovat. Výhra 3:0. Semifinále. Kdo dál...
60:00 Střely ve 3. části: 19:9
59:59 Badura mohl ještě dorovnat, ale na čepeli měl hodně těžký míček.
59:40 Posledních dvacet vteřin pro Třinec.
58:50 Třinci ne a ne spadnout gól, při Raškovi dnes stojí hodně pomocných mužíčků.
58:02 Třinec jde do šesti a bude se snažit dorovnat skóre.
57:37 Timeout FBC Intevo Třinec
56:33 Mieszek dobrý press, ale sudí pískají výhodu pro Přerov.
56:03 Drong střílel z poloviny ale pouze mimo bránu.
55:30 Atmosféra v hale je neuvěřitelná a na hřišti jde do tuhého.
54:51 Czernek se pokusil o kličku na středu a střelu, následně Szkandera J. dorážel, ale neúspěšně.
54:03 Přerov měl teď více štěstí než rozumu.
53:46 Kyselému se podařilo dostat míček za záda Rašky, ale sudí gól neuznali.
53:11 Střela Budníka od mantinelu ale pouze do Piška Gawryše.
52:23 Piško je ale opět na nohou a hra pokračuje.
52:22 Zraněný Turoň se těžko zvedal a hned v zápětí se podařilo Přerovu zranit domácího brankáře Piška Gawryše.
51:36 Přízemní střela Sikory T., ale Raška si s tím opět poradil a Mieszkovi se nepodařilo míček doklepnout.
50:30 Fiedor ve velké šanci na středu po nahrávce Dronga, ale pouze mimo bránu.
49:53 Před brankou Gawryše Piška teď velký nápor, ale Sikora T. hru uklidňuje.
49:06 Dnešní utkání sleduje 433 diváků, děkujeme.
48:06 Domácí jsou opět na dostřel jedné branky a celá hala skáče od základu.
48:05 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #19 Jakub Szkandera (3:4)
46:51 Czernek se ještě na konci přesilovky pokusil vystřelit z první, ale bránu netrefil.
46:06 Přerov předvádí velmi kavlitní oslabení a Třinci se nedaří vstřelit branku.
45:29 Mieszek se na třikrát snažil dorážet do brány Rašky ale neúspěšně.
44:44 Nejvyšší čas pro Třinec využít svou přesilovku a opět se k Přerovu přiblížit na jednogólové manko.
44:43 Trestné střílení družstva FBC Přerov neproměnil #86 Maxim Šefčík.
44:43 Vyloučen hráč #12 Jonáš Pavliš družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
43:44 Turoň se pokusil o michigan a v zápětí poslal přízemní střelu na Rašku, ale ani jedna šance nekončí v síti.
43:14 Přerov v naprosté pohodě na míčku, zatímco Třinec si neví moc rady.
42:14 Nepřesná kombinace Třince na útočné polovině a na druhé straně šance pro Přerov, který se nemýlí.
42:12 GÓL FBC Přerov! 2:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #12 Jonáš Pavliš (2:4)
41:37 Třinci se podařilo ustát oslbední, teď se budou opět snažit dorovnat a následně navýšit skóre.
40:48 Klička Hrabala na středu, zakončil ale pouze do Piška Gawryše.
40:07 Hned ze začátku dobrá šance Tomiczka a pak Fiedora, ale Raška si s něma poradil.
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
39:49 Piško předvádí opět výborné zákroky.
39:33 Vyloučen hráč #56 Adam Szkandera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
38:12 Hrabal se vysmívá na středu Tomíczkovi.
35:39 Bajtek promáchl na středu.
33:45 Třinec ustál oslabení a snaží se dostat do útoku.
32:58 Třinec se i přes oslabení drží více na míčku.
32:33 Šefčík střela od mantinelu do bloku.
31:41 Vyloučen hráč #16 Šimon Czernek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
31:23 Třinci dneska sjíždí každý míček, ke kterému se dostanou.
29:50 Janovský ztratil na středu, naštěstí pro Třinec, Přerov netrefuje prázdnou branku.
29:00 Třinci se nedaří založit útok. Přerov je u míčku vždy rychleji.
27:20 Dvě šance Přerova za sebou, první promáchli a druhou chytá Piško.
26:45 Miszek se snažil dát na Turoně, ale moc dozadu.
26:09 GÓL FBC Přerov! 2:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #77 Tomáš Hořecký (2:3)
25:33 Nahození Hrabala na branku Piška, ale Kováč uklidňuje.
24:50 Přerov teď přehrál Třinec po mantinelu a měl další gól na svých čepelích, ale neproměnil.
23:57 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #22 Dominik Kupczak (2:2)
23:44 Třinec si nahrával za brankou, ale Přerov vytáhl vysoký press který se Třinci nepodařilo přehrát.
23:01 Třinci se povedlo ubránit první přesilovku Přerova.
22:09 Střela Hrabala pouze do třineckého bloku a Píško Gawryš chytá letící míček.
21:29 Přerov kombinoval na útočné polovině, ale pouze přestřelil branku.
20:58 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
20:39 GÓL FBC Přerov! 1:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 16:8
18:50 V zápětí byl už ale Piško Gawryš na kombinace Přerova krátký a Hrabica vstřelil srovnávací gól.
18:42 GÓL FBC Přerov! 1:1
18:29 Šance Pavliše, ale Piško Gawryš chytá.
18:04 Na druhá straně obrovská šance hráče z Přerova, který jel sám na brankáře, ale ,,nájezd" neproměnil.
17:28 Janáč vystřelil od mantinelu, ale míček letět hodně mimo bránu.
16:55 Pro Třinec dnes bohužel druhá neproměněná přesilovka.
16:15 Mieszek se pokusil vystřelit z rohu, ale pouze do boční síťky branky.
15:51 Utkání má zatím šílené tempo a to je teprve první třetina.
14:51 Omlouváme se za menší technické potíže, ale jsme zpět a po vstřelené brance Třince jsme mohli vidět nebezpečnou přízemní střelu Přerova, teď už ale zpět k druhé třinecké přesilovce.
14:31 Vyloučen hráč #24 Michal Hrabica družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
12:36 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #17 Filip Turoň (1:0)
11:38 Po zisku Badury mohl první gól dnešního utkání vstřelit A. Szkandera ze středu, ale pouze mimo hřiště.
10:50 Přerov se snaží dostat na útočnou polovinu ale Kupczak s Badurou jim to velmi znepříjemňujou.
09:48 Třinec měl spoustu šancí, ale ani jednu se nepodařilo dotlačit do brány Přerova.
09:05 Zatím jsme mohli vidět střelu Dronga z poloviny ale pouze do ramene Rašky a následně střelu Sikory, bohužel mimo bránu.
08:33 První přesilovku dnešního utkání si zahraje Třinec.
07:55 Vyloučen hráč #4 Matěj Porvol družstva FBC Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
07:02 Sikora poslal nahrávku na domácího Piška Gawryše a byla z toho nebezpečná situace pro Přerov, kterou ale nevyužili.
06:24 Standardní situace pro Třinec, která málem skončila gólem, ale Turoň dorážel pouze do Rašky.
06:13 Hra přečušena, Hrabal v kleče u mantinelu, ale nic mu není a hra může pokračovat.
05:23 Dobrý blok Sikory na mantinulu a přehrání Dronga na útočnou polovinu a šance pro Třinec, ale Raška chytá.
04:30 Dva na jedna pro Přerov, ale Turoň se stihl vrátit.
03:48 A. Szkandera se teď stihl vrátit po propadnutí Janáče na mantinelu a uhasil šanci Přerova.
02:48 Sikora kombinoval s Drongem, který poslal cross na Bajtka ale ten z první pouze od rohu.
02:00 Třinec zkoušel kombinovat a vystřelit z poloviny, zatím ale vše do bloku.
01:36 Zatím jsme mohli vidět jenom jednu vážnější šanci Třince, ale jinak je to hodně ze strany na stranu bez zakončení.
00:48 Hra se hned od začátku nese ve vysokém tempu a myslím si, že se máme na co těšit.
00:01 Dnes můžeme očekávat vlemi kvalitní a vyhrocený florbal na obou stranách.
00:00 Zdravíme vás u dnešního onlinu, i když většina sleduje zápas z haly nebo online přenosu.