8:7
    Adam BUDNÍK
    (Hořecký)

FBC Přerov - FBC Intevo Třinec  8:7p
branky: 3. Tobiáš Pavliš, 10. Tomáš Hořecký, 44. Adam Budník, 45. Filip Hrabal, 53. František Šamořil, 54. Maxim Šefčík, 58. Michal Hrabica, 65. Adam Budník - 1. Šimon Czernek, 5. Pavel Lasota, 20. Šimon Czernek, 40. Lukáš Tomiczek, 48. Filip Sikora, 59. Šimon Czernek, 60. Ondřej Bajtek; rozhodčí: Vladimír Černín - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 160; zásahy brankářů: Michael Hruška 17 - Jan Gawryš Piško 24; po třetinách: 2:3, 0:1, 5:3, 1:0
70:00 Komentář domácích Kořený Michal (Trenér): Vedeme 1:0. Zlepšit produktivitu a bude to fajn.
70:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Zítra nesmíme polevit.
70:00 Střely v prodloužení: 4:1
70:00 Ukončení prodloužení
64:12 GÓL FBC Přerov! 8:7
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #77 Tomáš Hořecký (8:7)
64:12 Zítra se utkají oba týmy opět v Přerově od 17:00. Děkujeme. Na viděnou zítra.
64:12 Budník dostal míček před kasu a zkušeně to poslal 20 nad led a získává pro Přerov první bod v sérii.
63:30 Hraje se opět nahoru a dolů, oba týmy se dostávají ke střele.
61:10 Nepovedená rozehrávka Přerova skončila na čepeli Třince, Hruška chytá.
60:36 Oba týmy vyčkávají a nechtějí udělat chybu.
60:01 Následuje prodloužení 10 minut 5 na 5.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:51 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #56 Adam Szkandera (7:7)
58:44 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #17 Filip Turoň (7:6)
58:03 Třinec trefuje tyčku.
57:10 Třinec to vyzkouší v 6ti.
57:04 Timeout FBC Intevo Třinec
57:04 GÓL FBC Přerov! 7:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (7:5)
56:25 Třinec má standartku 3 metry před bránou domácích, trefuje blok.
55:45 Hra má neskutečné tempo. Super výkon z obou stran.
53:41 GÓL FBC Přerov! 6:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #77 Tomáš Hořecký (6:5)
53:41 Šefčík si nádherně položil golmana a pak další kličkou posílá míček do branky.
53:05 Třinec zkouší střílet metr za půlkou hřiště, Hruška všechno vidí.
52:00 GÓL FBC Přerov! 5:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #32 František Šamořil, asistoval #23 Filip Hrabal (5:5)
52:00 Přerov měl výhodu 6 na 5 a proměňuje, Hrabal našel volného hráče na středu hřiště který z první střílí gól.
48:44 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za držení
47:25 Třinec měl pouze jednu střelu za přesilovku a tou dává gól na 5:4 pro Třinec.
47:20 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #87 Filip Sikora, asistoval #32 Ondřej Drong (4:5)
46:25 První minutu oslabení hrál na míčku Přerov.
45:21 Vyloučen hráč #12 Jonáš Pavliš družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
45:21 První přesilovku ve hře si vyzkouší i Třinec.
44:46 GÓL FBC Přerov! 4:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #86 Maxim Šefčík (4:4)
44:46 Hrabal v sobě probudil draka a Třinec mu nestíhá.
43:46 GÓL FBC Přerov! 3:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #23 Filip Hrabal (3:4)
43:46 Do třetice všeho dobrého a po kombinaci Budník - Hrabal konečně proměňuje.
42:30 Od začátku třetiny je na míčku spíše Přerov.
40:55 Hrabal zkouší střelu na přední ale pouze do boční sítě.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:04 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #74 Michal Badura (2:4)
38:36 Přerov zamkl Třinec v útočném pásu, ale ke gólu nedošlo.
36:20 Hra se uklidnila a dlouho nebyla ani přerušena.
34:00 Po rychlé kombinaci Budník - Hrabal, netrefuje přerovský tým bránu.
33:38 Třinec měl standartku 3 metry od brány ale trefuje přerovský blok.
33:08 Hru 4 na 4 nikdo nevyužil a pokračujeme klasicky 5 na 5.
31:09 Při hře 4 na 4 má míček převážě Přerov a udělal si i hezkou šanci, Hrabica trefuje mimo bránu.
31:08 Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
31:08 Vyloučen hráč #4 Matěj Porvol družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost
31:08 Opět se přiostřuje a na trestnou lavici míří jak hráč Přerova tak i Třince, oba za hrubost.
30:30 Úžasná atmosféra je zde i díky skvělým fanouškům, podporují jak domácí tak fanoušci z Třince.
29:40 Dnešní zápas pozoruje 160 diváků.
27:18 Přerov po standartce v útoku se dostává ke střele, golman chytá.
25:40 Přerov střílí, tribuny se radují, ale míček byl pouze schovaný ve výstroji golmana.
24:30 Třinec měl opět tutovku do prázdné brány, ale na poslední chvíli trefil spoluhráče.
22:00 Hra ze začátku třetiny byla klidná, teď se opět zrychluje.
20:01 Buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:37 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #47 Jan Janáč (2:3)
19:37 Třinecký hráč si udělal po odskoku více prostoru a z půlky hřiště střílí do šibenice.
19:00 I přes vyhrocený zápas Třinec hraje fair play a přiznal se k míčku a odevzdal.
17:00 Přerov se snaží hrát na míčku a uklidnit hru.
16:16 Šamořil nahazuje míček před kasu, Pavliš J. ale z voleje netrefuje bránu.
15:00 Hra se přiostřuje a týmy se vzájemně osekávají.
13:37 Po teči před domácí bránou letí míček do tyčky.
11:40 Hráč z Třince šel do souboje rameno na rameno, přerovský hráč skončil až za mantinelem.
10:00 Uvidíme dnes první přesilovku, kterou si zahraje Přerov.
09:56 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
09:56 Hráči na hřišti si dávají pořádně do těla, z toho důvodu si jde ale odpočinout hráč z Třince za hrubost.
09:00 GÓL FBC Přerov! 2:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #77 Tomáš Hořecký, asistoval #27 Petr Graclík (2:2)
09:00 Po několika dorážkách Hořecký uklízí míček do branky.
08:30 Hra se stále neuklidnila a hraje se nahoru dolů.
05:19 Po přihrávce na zadní tyčku třinecký útočník netrefuje prázdnou bránu.
04:36 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #96 Pavel Lasota bez asistence (1:2)
04:36 Po nešťastém odrazu od bloku míček doskákal až do brankoviště, na který Hruška nedosáhl.
04:04 Na hřišti bojují oba týmy o každý centimetr.
02:48 GÓL FBC Přerov! 1:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #24 Michal Hrabica (1:1)
02:48 Po rychlém úniku se dostal dostal Hrabica až do brankoviště, míček tam dorazil Pavliš T.
01:00 Hra má od první minuty vysoké tempo.
00:22 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (0:1)
00:22 Ihned po začátku utkání se dostává do vedení tým hostů po rychlé kombinaci.
00:01 Úvodní buly pro domácí.