3:4
    Daniel KŘÍŽ
    (Matoulek)

Florbal Primátor Náchod - Panthers Praha 3:4
branky: 5. Jakub Langpaul, 6. Lukáš Rázl, 57. Daniel Kříž - 10. Josef Nový, 18. Daniel Riley, 18. David Zelinka, 23. Josef Nový; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 178; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 19 - Jan Kobza 27, Jan Buzík 0; po třetinách: 2:3, 0:1, 1:0
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:55 Náchodu to dnes bohužel nevyšlo, série se za stavu 2-2 přesouvá opět do Prahy.
58:45 Macháček trefil pouze boční síť
58:00 Náchod opět bez brankáře
57:45 Domácí pokračují v obrovském tlaku
56:41 Náchod snižuje! Kříž vyslal neskutečnou bombu a udržel náchodské naděje!
56:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Daniel Kříž, asistoval #8 Tomáš Matoulek (3:4)
56:19 Domácí zkouší štěstí bez brankáře
56:18 Timeout Florbal Primátor Náchod
56:05 Náchod hraje v podstatě v přesilovkové formaci
54:10 Macháček prověřil brankáře dělovkou od mantinelu
52:15 Domácí střílí ze všech možných i nemožných pozic, ale obrana hostů velmi dobře blokuje
50:55 Náchod napadá hosty až za jejich branku
49:00 Náchod vyvíjí obrovský tlak na obranu hostů, ale zatím se jim nedaří ho přetavit ve vstřelenou branku
47:45 Náchod rozehrával další úder z brankoviště soupeře, bohužel opět neúspěšně
46:44 Špaček nedokázal proměnit nabídnuté trestné střílení, pokračujeme za stejného stavu
46:43 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #13 David Špaček.
46:43 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Jan Buzík družstva Panthers Praha
45:45 Většinu času jsou na míčku hosté, Náchod těží spíše z protiútoků
43:50 Skalický zneškodnil střelu po křižné nahrávce
41:55 Čáp vystihl rozehrávku hostů a ještě dokázal zakončit, bohužel neúspěšně
40:01 Úvodní bule pro hosty
40:00 Dnešní utkání sleduje 178 skvělých diváků! Děkujeme!
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
38:50 Náchod nevyužil úder z brankoviště soupeře
36:55 Náchod stáhnul sestavu na 2 lajny
35:00 Jebavý zaskakuje za zraněného Langpaula
33:05 Langpaul dostal nepříjmeného koňára
31:10 M. Mikšovský střílel tradičně z výběhu, na poslední chvíli jeho střelu srazil hostující obránce svou čepelí
29:15 Poslední minuty jsou na míčku spíše hosté
27:18 Hosté už také hrají v plném počtu, Náchodu se nepodařilo využít přesilovou hru
26:14 Náchod už je v plném počtu, hosté zůstávají ve čtyřech
25:19 Uvidíme hru 4 na 4, po ní bude následovat zkrácená přesilovka Náchoda
25:18 Vyloučen hráč #79 Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
24:15 Hosté budou hrát další přesilovou hru
24:14 Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
22:44 Hosté zvyšují své vedení po střele od mantinelu do šibenice
22:43 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #25 Petr Škoda (2:4)
21:55 Jakubský dorážel Svobodovu střelu od půlky, ale nedokázal překonat hostujícího brankáře
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:00 Náchod bude poslední minutu na míčku
17:38 Studená sprcha pro Náchod, hosté využili Csáplarovu past a otáčí vývoj zápasu
17:37 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #60 Marco Lombino (2:3)
17:23 Náchod sice přesilovku ubránil, ale jen pár vteřin po hře v plném počtu inkasoval branku
17:22 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #50 Daniel Riley, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (2:2)
15:19 Náchod bude muset ubránit 2 minuty početní výhody hostů po zbytečném vyloučení
15:18 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:10 Vlášek s přehledem ubránil přečíslení soupeře po nepovedeném úderu
12:40 Matoulek také prověřil schopnosti brankáře Panthers střelou po krásné kličce
10:45 M. Mikšovský vyslal nebezpečnou střelu, kterou ale dokázal vyrazit hostující brankář mimo svou branku
09:33 Hosté se vrací do zápasu po krásně umístěné střele
09:32 GÓL Panthers Praha! 2:1
07:50 Hosté jsou po timeoutu aktivnější, právě trefili horní tyč
05:57 Rázl s Macháčkem společně doklepali míček za záda brankáře a Náchod už vede o 2 branky!
05:56 Timeout Panthers Praha
05:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #47 Ondřej Macháček (2:0)
04:27 Náchod se ujímá vedení po povedeném signálu z volného úderu!
04:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #47 Ondřej Macháček (1:0)
03:50 Náchod ubráil sérii úderů z rohu soupeře a už hraje opět na míčku
02:30 Hosté se poučili ze včera a nenapadají náchodskou rozehrávku hned od začátku utkání
01:30 Hosté zaznamenali první střelecký pokus na branku
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 4. kola semifinále Národní ligy - západ. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Primátor Náchod a hostující Panthers Praha. Náchodu se včera podařilo dostat do vedení série, takže dnes mají k dispozici první ze dvou matchballů k postupu do finále! Preview k tomuto zápasu čtěte ZDE.