8:4
    Daniel KŘÍŽ
    (Kubelka)

Florbal Primátor Náchod - Panthers Praha 8:4
branky: 2. Jakub Langpaul, 4. Filip Čáp, 5. Tomáš Matoulek, 13. Daniel Kříž, 17. Maxim Kubelka, 38. Matěj Mikšovský, 43. Lukáš Rázl, 60. Daniel Kříž - 27. Marco Lombino, 44. Pavel Daněk, 50. Jan Kšír, 53. Petr Škoda; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:5; využití: 2:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 20 - Jan Buzík 14; po třetinách: 5:0, 1:1, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
59:55 Stav série je 2:1! Náchod bude mít již zítra od 18:00 možnost rozhodnout tuto sérii a postoupit do finále! Určitě doražte zafandit do Plechárny!
59:21 JE HOTOVO! Kříž pečetí výhru do prázdné branky!
59:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Daniel Kříž, asistoval #33 Maxim Kubelka (8:4)
58:15 Skalický drží svůj tým nad vodou skvělými zákroky!
58:00 Vysoký teď vytáhl míček z brankové čáry!
57:30 Panthers už opět bez brankáře
57:00 Velký závar před brankou hostů díky Kubelkovi a Křížovi
56:30 Ve hře se poprvé objevuje Filip Knettig
56:00 Hosté zkouší štěstí bez brankáře
55:15 M. Mikšovský zůstává zraněný na zemi, doufáme, že se nejedná o nic vážného
54:30 Náchodští statečně brání svoji tvrz, hosté jí obstřelují ze všech stran
52:37 Hosté se rozhodně ještě nevzdávají a opět snižují
52:36 GÓL Panthers Praha! 7:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #23 Josef Nový (7:4)
51:30 Hosté obléhají domácí branku, Náchod už útočí pouze z protiútoků
50:30 Jebavý se ve svém prvním střídání dostal do dobré šance, ale nepodařilo se mu překonat hostujícího brankáře
49:21 Hosté opět snižují rozdíl skóre
49:20 GÓL Panthers Praha! 7:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #46 Jan Kšír, asistoval #65 Matěj Vavroušek (7:3)
48:30 Náchod opět drží balónek a hosté je napadají až za branku
47:51 Náchod přežil oslabení a už hraje v plném počtu
45:52 Všechny předchozí chyby vyústily ve vyloučení domácích
45:51 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
45:00 Náchod ztrácí balónky v rozehře, hostům se naštěstí nepodařilo tyto chyby potrestat, nejblíže byli střelou, která zazvonila na horní tyč
43:42 Hosté rychle reagují na obdrženou branku a pokouší se dostat zpátky do zápasu
43:41 GÓL Panthers Praha! 7:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #81 David Beneš (7:2)
42:33 Lukáš Rázl vyslal pumelici po výstavní navhrávce Ondřeje Macháčka!
42:32 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #47 Ondřej Macháček (7:1)
41:30 Hra je stále velmi vyhrocená
40:01 Úvodní bule pro hosty
40:00 Dnešní utkání sleduje 207 skvělých diváků! Děkujeme a doufáme, že přijdete i zítra!
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:20 Hosté trefili z úderu horní tyč
37:28 Bratři 56-65 využívají přesilovku a posílají svůj tým do pětibrankového vedení!
37:27 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (6:1)
36:46 Uvidíme velmi krátkou hru 4 na 3, po které bude následovat klasická přesilovka Náchoda
36:45 Vyloučen hráč #23 Josef Nový družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
34:48 Po souboji v brankovišti bude k vidění hra 4 na 4
34:47 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
34:47 Vyloučen hráč #62 Tomáš Kačer družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
32:55 Náchodu se nepodařilo rozehrát signál z volného úderu před brankovištěm
30:59 Hosté v přesilovce nedokázali překonat skvěle bránící Náchod
29:00 Další vyloučení na domácí straně
28:59 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
26:28 Hosté využili svého tlaku a dávají první branku v dnešním utkání
26:27 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #81 David Beneš (5:1)
25:00 Hosté už v druhé třetině zařadili vyšší rychlostní stupeň a hra je rázem velmi vyrovnaná
23:16 Náchod ubránil oslabení a už hraje v plném počtu
22:00 Famózní skokanské číslo Vlasty Skalického!
21:17 Hosté si zahrají první přesilovku v zápasu
21:16 Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi
20:48 Hosté už hrají v plném počtu, Náchod rozedělenou přesilovku nevyužil
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:55 Ještě menší potyčka před brankou hostů
18:49 Čáp dostal v rohu naloženo a Náchod bude zaslouženě hrát další přesilovou hru!
18:48 Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
18:00 Hra je už od prvních vteřin v tempu play-off, souboje jsou velmi vyhrocené
16:55 Tenhle fík už ale platí! Kubelka nadějule hostům bůra v první třetině! Nachod je v absolutní euforii!!
16:54 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 Maxim Kubelka, asistoval #26 Daniel Kříž (5:0)
16:40 Špačkův gól nebyl uznán kvůli sekání
15:45 Náchod opět nepůjčuje hostům balónek, těm se to zjevně vůbec nelíbí
13:46 Hosté už hrají v plném počtu, Náchod paradoxně přesilovku nevyužil, i přesto, že v ní vstřelil branku
12:21 Kříž využívá nájezd po hře na zemi jednoho z obránců hostů!
12:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Daniel Kříž z trestného střílení (4:0)
11:47 Další vyloučení hostů, Náchod bude mít k dispozici 2 minuty v početní výhodě
11:46 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:05 Vlasta Skalický neskutečně vychytal další nájezd!
11:04 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #49 David Mašát.
10:45 Panthers až teď zaznamenali první střelu na branku
09:30 M. Mikšovský byl v totožné šanci jako před chvílí Langpaul, ale, stejně jako jeho spoluhráč, ztroskotal na brankáři hostů
08:25 Langpaul se řítil do úniku po křídle, ale nedokázal překonat hostujícího brankáře
06:30 Náchod opět zatápí hostům v jejich obranném pásmu
04:37 Studená sprcha pro pantery! Matoulek fantasticky vymetl šibenici a v kotli už opět vidíme jeho transparent! Náchod vede už o 3 branky!
04:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #26 Daniel Kříž (3:0)
03:45 Čáp využívá přesilovku dalekonosnou střelou z půlky hřiště! Náchod vede už 2:0!
03:44 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #56 Matěj Mikšovský (2:0)
02:27 Rozhodčí si pohlídali zákeřný zákrok při přerušení hry a Náchod bude hrát přesilovku!
02:26 Vyloučen hráč #82 Matěj Štrobach družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
01:53 Langpaul doráží střelu M. Mikšovského a Náchod se rychle dostává do vedení!
01:52 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #21 Dalibor Vlášek (1:0)
01:20 Náchodští zatím na míčku
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu ze 3. zápasu semifinále Národní ligy. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Primátor Náchod a hostující Panthers Praha. Stav série je po dvou zápasech na domácí palubovce Panthers vyrovnaný 1:1. Preview k dnešnímu utkání čtěte ZDE.