• 59 58:26
    2
    vysoká florbalka

FBK Atlas Blansko - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:10
branky: 2. František Fedra, 3. Jan Videman, 7. Kryštof Indruch, 14. Vojtěch Fedra, 27. Šimon Borek, 42. Kryštof Indruch - 10. Pavel Šimeček, 10. David Malkus, 15. Matěj Švácha, 25. Filip Blažek, 25. Jakub Mikolášek, 27. Adam Stejskal, 35. Tobiáš Franc, 45. Michal Fuchs, 52. Pavel Šimeček, 58. Pavel Šimeček; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Jan Opletal 15 - Daniel Dolák 6; po třetinách: 4:3, 1:4, 1:3
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Vedoucí): Nejprve k dnešnímu zápasu. Výborně jsme vstoupili do utkání. Rychlé vedení 3:0, do té doby bylo jen jeden tým na hřišti. Pak se soupeř chytil dvěma slepenými góly a dostal se do zápasu. Druhá třetina se nám moc nepovedla a soupeř začal hrát svoji hru. I přes úsilí ke konci zápasu jsme se nám již nepodařilo zápas zdramatizovat. Soupeř měl v celé série herně mírně navrch a měl lepší formu, která rozhodla o jeho postupu. Gratuluji mu a přeji hodně štěstí do zbytku sezóny. Dovolte mi nyní zhotnotit celou sezonu. Celkově hodnotím naše premiérové vystoupení v národní lize velmi kladně! Podařilo se nám odehrát kvalitní zápasy a až na lehký herní a bodový výpadek ze začátku roku jsme předváděli líbivý florbal. Náš cíl postoupit do play-off jsme naplnili a to, že jsme jsme došli až do semifinále, odráží kvalitu, kterou kluci mají. Jsem na ně hrdý a věřím, že nabité zkušenosti zůročí v následující sezoně a že budeme postrach pro soupeře! Moc děkuji všem, kdo se starají o chod klubu, bez nich by to totiž našlo. Speciální poděkování patří našim úžasným fanoušků, kteří nás neuvěřitelně celou sezonu podporovali a jezdilá s námi i na venkovní zápasy! Klobou dolů! Jste skvělí! S chutí do další práce a těšíme se na novou sezonu! Díky moc!#atlas.ultras
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Nejtěžší zápas série, hlavně pro naši hlavu. Připravovali jsme se na to, že nic není hotové a že bude potřeba odmakat zápas na 100. To jsme začali dělat, až když soupeř vedl 3:0. Díky bohu věříme své hře až do konce zápasu a dokážeme nepříznivé skóre otočit. Blansku děkujeme za fér utkání nejenom tady, ale i u nás v Plzni. Našim fanouškům chceme moc poděkovat, že se za námi vypravili až do moravské metropole. DÍKY MOC a vidíme se ve finále!
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
59:50 Domácí v přesilovce mají spoustu střel, brankář chytá.
58:26 Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka
58:00 Domácí to zkouší opět v šesti.
57:38 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #37 Adam Stejskal (6:10)
57:00 Poslední tři minuty zápasu.
55:41 Domácí v šesti.
55:26 Timeout FBK Atlas Blansko
54:48 Dvě šance domácích nevyužity, stejně jako protiútok hostů.
52:59 Hosté kontrolují míček, domácí to budou mít těžké, pokud chtějí vyrovnat.
51:44 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #45 Michal Fuchs (6:9)
51:01 Posledních 9 minut dnešního zápasu. Moc gólových šancí nevidíme.
48:23 Pěkná šance hostů, domácí brankář chytá.
47:17 Hosté drží míček a snaží se hrát bez chyb.
45:40 Hosty zachránila tyčka.
44:31 Chyba domácích v rozehrávce a hosté vedou opět o dvě branky.
44:14 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #88 Šimon Dubský (6:8)
43:25 Vojta Fedra vystihl hostující rozehrávku, bohužel neproměňuje svoji šanci.
41:20 Domácí v přesilovce snižují stav utkání.
41:19 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #83 Kryštof Indruch, asistoval #51 Dominik Janík (6:7)
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
39:19 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
38:57 Domácí se snaží pečlivě bránit a podnikat rychlé protiútoky. Jeden se jim málem podařil.
35:32 Hosté svoji druhou přesilovku nevyužili. Po ní však skórují a vedou opět o dvě branky.
34:54 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (5:7)
31:02 Vyloučen hráč #57 David Čermák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:00 Zákrok zápasu v podání domácího brankáře.
29:40 Nebezpečná šance hostů, domácí z protiútoku ohrozili brankáře hostů.
27:40 Domácí měli být vyloučeni, rozhodčí své rozhodnutí změnili.
26:39 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #22 Jakub Fedra (5:6)
26:34 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #19 Patrik Med (4:6)
25:40 Několik chyb domácích a hosté jdou poprvé v zápase do vedení.
24:50 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (4:5)
24:04 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (4:4)
20:00 Střely v 1. části: 2:6
19:46 Hosté i přes dvě šance přesilovku nevyužili.
17:27 Vyloučen hráč #23 Tadeáš Rataj družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky
16:05 V dnešním zápase zatím není nouze o šance a góly na obou stranách.
14:36 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (4:3)
13:29 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (4:2)
12:00 Bitva neprobíhá nejen na hřišti, ale i v hledišti.
10:55 Máme tu dva rychlé góly hostů a domácí vedou pouze o gól.
09:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #87 Martin Jeníček (3:2)
09:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #56 Filip Konrady (3:1)
07:10 Domacím se podařilo v přesilovce navýšit skóré po chybě hostů na půlce.
06:10 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #83 Kryštof Indruch bez asistence (3:0)
05:56 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
03:40 Rychlý úvod domacích a máme tu dvě branky do sítě hostů.
02:39 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #12 Vojtěch Fedra (2:0)
01:05 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (1:0)