Jiří HOFMAN
  • 60 59:40
    Blansko

TJ Sokol Jaroměř - FBK Atlas Blansko 4:7
branky: 3. Tomáš Hejzlar, 31. Patrik Horčička, 38. Max Kuštan, 42. Michal Nožička - 1. Vojtěch Fedra, 2. Jan Videman, 3. Jan Videman, 28. Vojtěch Fedra, 30. Jan Videman, 50. Vojtěch Fedra, 59. Jakub Fedra; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 4 + Michal Janeček OS:3; využití: 1:1; diváků: 238; zásahy brankářů: Dušan Völgyi -6 - Jan Opletal -4; po třetinách: 1:3, 2:2, 1:2
60:00 Komentář hostů Tenora David (Trenér): Celou základní část jsme v národní lize vystupovali jako tým, který byl o dvou individualitách, zdravíme Vás na trénink kluci( Kučera, Zukal). Ale jak jsme minulou sezonu ukázali v play-up,že dokážeme neuvěřitelné věci, tak jsme na to opět navázali. Od začátku play-off hrajeme jako jeden tým bez individualit a se srdcem pro ATLAS. Jeden vedle druhému se rovná a to nás táhne směrem nahoru až do semifinále proti Plzni. Děkuji za dnešní zápas všem divákům v hale bly neuvěřitelný, ale opět zvítězila naše početná skupinka ATLAS ULTRAS!! Děkujeme. Děkuji i rozhodčím, kteří předvedli neuvřeitelný výkon. My nakonec dnešní zápas dokázali urvat i na morál. Děkujeme moc!!! Zároveň vítězství posíláme do Blanska Lukášovi !!! JSME JEDNA RODINA.
60:00 Střely ve 3. části: 15:12
59:40 Timeout FBK Atlas Blansko
59:40 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:11 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #17 Michal Bělaška (4:7)
49:55 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (4:6)
49:54 hosté zvyšují
48:00 Hejzlar bere hru pod svá křídla
47:44 domácí v šanci
47:26 sledujeme velice vyhrocenou hru
46:55 A máme tu opět vyloučení
46:51 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
46:51 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest
46:51 Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:49 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #88 Jiří Hofman (4:5)
40:10 máme tu poslední třetinu
40:00 Střely ve 2. části: 15:12
37:40 Přesilovou hru svou parádní střelou využívá Max a snižuje na 3:5
37:22 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #86 Max Kuštan, asistoval #95 Filip Krigovský (3:5)
37:15 Vyloučen hráč #51 Dominik Janík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky
32:30 utkání začíná být poměrně vyhrocené
31:27 Nožičkovi chybělo ke golu doslova par milimetru
30:21 Domácí snižují na 2:5
30:00 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Horčička, asistoval #86 Max Kuštan (2:5)
29:55 Hosté využívají přesilovou hru
29:46 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #12 Vojtěch Fedra (1:5)
29:45 Kuštan blokuje
29:25 Fous má dnes formu
29:10 domácí se drží
29:00 hosté si zahrají svou 2 přesilovou hru
28:28 Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
28:20 máme tu vyločení
28:00 Hosté zvyšují na 1:4
27:41 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (1:4)
27:15 domácí v plném počtu
26:38 Domácí hrají ukázkové oslabení
26:00 Fous v neskutečné šanci, kdy v oslabení dokázal překonat celou pětici hostí a dostal se ke střele, bohužel přestřelil
25:07 Hosté si zahrají svou první přesilovou hru
25:03 Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
24:46 Lhotský na balonku
23:35 Janeček má dnes plno šancí ale žádnou z nich bohužel neproměnil
23:02 Hosté na balonku
22:59 Dušan chytá
22:11 Domácím se nepodařilo využít přesilové hry
20:01 Domácí si zahrajou první přesilovou hru
20:00 Vyloučen hráč #15 Jan Videman družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 14:12
17:41 Můžeme slyšet že fanoušci Jaroměře fandí z celých plic a skandují jméno HOFMAN HOFMAN
15:10 Domácí teď mají nespočet střel na hostujícího golmana
14:50 Hofman v obrovské šanci
13:40 Stále můžeme vidět férovou hru od Fedry Vojtěch
12:11 Hosté jsou ted' více na balonku
11:00 Hra se přelévá ze strany na stranu
10:01 Jsme v polovině první třetiny a jaroměř začalo lépe hrát a více se dostávat do střeleckých pozic, jenže gólman Blanska drží
08:52 Blansko začalo faulovat ale rozhodčí nevylučují
08:00 Jaroměřští dnes fandí v bílé jako správný tým a doufají že urvou ten bod a půjdou proti Plzni
07:30 Mohli jsme vidět větší náraz do Nožičky který se proběhl až k nám ke stolku
07:20 Dnes na hale panuje skvělá atmosféra
06:50 Hra je ted' více vyrovnaná
02:46 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:3
02:46 Jan Videman si nenechal líbit gól domácích a zvyšuje na 3:1
02:40 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar bez asistence (1:2)
02:40 Jaroměř je více stažená ale i tak se dostal do dobré šance Tomáš Hejzlar a je to góóól
01:46 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman bez asistence (0:2)
01:20 Na míčku je převážně tým hostí
00:23 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #15 Jan Videman (0:1)
00:01 Úvodni buly pro jaroměř