1

2

3.

Z.F.K. AQM Petrovice - 1. FBK Rožnov p/R 5:6pn
branky: 5. Vítězslav Růžička, 15. Adam Fiala, 26. Martin Schulhauser, 34. Roman Ochodek, 60. Martin Schulhauser - 1. Ondřej Pražák, 27. Ondřej Pražák, 49. Ondřej Pražák, 57. Daniel Šichtař, 57. Tomáš Knebl, N Jakub Barabáš; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Petr Ščigel 23 - Marek Obšivač 20; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:3, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč #2 Jakub Barabáš a vstřelil rozhodující gól (5:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. AQM Petrovice hráč #32 Roman Ochodek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč #26 Dalibor Plesník a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. AQM Petrovice hráč #44 Martin Schulhauser , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč #78 Ondřej Pražák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. AQM Petrovice hráč #13 Marek Cihelka , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 V prodloužení si sice oba týmy vytvořily několik šancí, ale utkání nakonec dospělo až k náujezdům.
59:32 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #81 Lukáš Rychlý (5:5)
59:32 Domácí v šesti zatlačili Rožnov na jejich polovinu a nakonec po přihrávce Rychlého zpoza brány připravený Schulhauser vyrovnává.
58:30 Domácí v šesti.
56:51 Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
56:18 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #18 Tomáš Knebl, asistoval #2 Jakub Barabáš (4:5)
56:18 Rožnov povzbuzen vyrovnáním vstřeluje další gól a otáčí utkání.
56:04 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #79 Daniel Šichtař, asistoval #78 Ondřej Pražák (4:4)
56:04 Gorgol zbytečně vrátil na vlastní půlku a tam domácí obránce přišel o míček a Šichtář skóroval.
50:55 Z utkání zbývá posledních 9 minut a napětí stoupá a faulů tím pádem začalo přibývat na obou stranách.
49:30 po dvou spálených šancích Cihelky na druhé straně nastřelil tyčku Herman.
48:02 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #78 Ondřej Pražák, asistoval #2 Jakub Barabáš (4:3)
48:02 Barabáš přihrál na střed Pražákovi a ten přízemní střelou našel prostor pod Ščigelem a dokonal tak svůj hattrick.
47:10 Barabáš řádně protáhl brankáře Ščigela, ale míček nakonec naštěstí trefil levý horní růžek branky.
46:15 Hned ze začátku oslabení ohrozil branku hostů domácí Cihelka.
36:10 Po gólu domácích se hra vrátila 'do starých kolejí' a více ze hry má stejně jako po zbytek třetiny Rožnov, jak by taky ne, když domácí chvílemi dobrovolně hrají ve čtyřech...
33:45 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #32 Roman Ochodek bez asistence (4:2)
33:45 Ochodek vybojoval míček na polovině hřiště a poté krásnou střelou pod břevno zvyšuje náskok Petrovic opě na dva góly.
28:31 Bártek měl teď blízko k vyronání poté co prokličkoval mezi dvěma domácími hráči nastřelil tyčku Ščigelovy brány.
26:53 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #78 Ondřej Pražák, asistoval #55 Lukáš Bártek (3:2)
26:53 Nepokrytý Pražák na pravé straně po přihrávce od Bártka snižuje náskok Petrovic na jeden gól.
25:37 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #32 Roman Ochodek (3:1)
25:37 Ochodek si ze středu hřiště našel Schulhausera v pravém rohu a ten z úhlu přesnou střelou k levému hornímu rohu zvyšuje na rozdíl dvou branek.
21:53 Přesilovku domácí úspěšně ubránili, ale jinak je jejich dnešní výkon ne zrovna dobrý.
21:30 Schulhauser s Cihelkou dokázali zahrozit i v oslabení, leč ke gólu to nevedlo.
17:10 Spolupráce Fuchse a Hermana přidělala domácím obráncům několik vrásek, ale ke gólu naštěstí nevedla.
14:05 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #46 Adam Fiala, asistoval #32 Roman Ochodek (2:1)
14:05 Z rozehrávky standartky se ze středu hřiště prosadil Fiala.
10:35 Míčku teď po rozehrávce standartky chyběly jen centimetry k brankové čáře domácích, ale jinak tu od gólu domácích nebyla ani na jedné straně vyložená šance.
04:09 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #17 Vítězslav Růžička bez asistence (1:1)
04:09 Domácí se po rychle obdrženém gólu trochu probudili a Růžička za pomoci teče jednoho z hostí srovnává.
00:55 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 0:1