4:3
    Milan MELIŠ
    (Kisugite)

ESA logistika Tatran Střešovice - SV Wiler-Ersigen 4:3p
branky: 8. Martin Kisugite, 14. Jonáš Kreysa, 20. Jakub Boček, 62. Milan Meliš - 14. Jan David Bürki, 16. Yannis Michael Wyss, 32. Philipp Niklas Affolter; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 873; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 14 - Yanick Flury 12; po třetinách: 3:2, 0:1, 0:0, 1:0
70:00 Střely v prodloužení: 1:0
70:00 Ukončení prodloužení
61:15 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #55 Martin Kisugite (4:3)
61:15 Je to tam! Tatran postupuje do finále Poháru mistrů, ve kterém se utká se švédským Falunem. Vyrovnanou a velmi napínovou bitvu rozsekl v prodloužení parádní ranou Milan Meliš.
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
60:00 Třetí perioda branku nenabídla, což znamená, že na řadě je prodloužení. Zápas sledujte živě i s českým komentářem na ceskyflorbal.tv jen na území České republiky.
59:12 Timeout SV Wiler-Ersigen
59:03 Timeout ESA logistika Tatran Střešovice
46:46 Vyloučen hráč #28 Jakub Kolísko družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za zvedání florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 2:4
40:00 Druhá část vyšla lépe hostujícímu Wileru, který se zásluhou Niklase Affoltera dokázal jedinkrát prosadit. Stav utkání po druhé třetině je tedy 3:3. Zápas sledujte živě i s českým komentářem na ceskyflorbal.tv jen na území České republiky.
34:00 Vyloučen hráč #35 Marek Beneš družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
31:06 GÓL SV Wiler-Ersigen! 3:3
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #81 Philipp Niklas Affolter, asistoval #14 Simon Laubscher (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 8:8
20:00 První třetina nabídla divákům pohledný florbal s mnoha šancemi na obou stranách, ve které padlo celkem pět branek. Do kabin odcházejí šťastnější florbalisté Tatranu, jelikož na výsledkové tabuli svítí skóre 3:2 pro domácí. Duel sledujte živě i s českým komentářem na ceskyflorbal.tv jen na území České republiky.
19:20 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #17 Jakub Boček, asistoval #4 Filip Eliáš (3:2)
15:06 GÓL SV Wiler-Ersigen! 2:2
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #16 Yannis Michael Wyss, asistoval #4 Michal Dudovič (2:2)
13:56 GÓL SV Wiler-Ersigen! 2:1
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #71 Jan David Bürki, asistoval #4 Michal Dudovič (2:1)
13:03 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa bez asistence (2:0)
13:03 Vyloučen hráč #23 David Šimek družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
07:39 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #55 Martin Kisugite, asistoval #35 Marek Beneš (1:0)
00:00 Krásné sobotní odpoledne všem florbalovým fanouškům. Vítejte u online přenosu druhého semifinálového utkání Poháru mistrů mezi domácím Tatranem Střešovice a švýcarským Wilerem-Ersigen. Zápas sledujte živě i s českým komentářem na ceskyflorbal.tv jen na území České republiky.