6:2
    Adam ČERNÝ
    (Macháček)

SOKOLI Pardubice - Asper Šumperk 6:2
branky: 15. Matěj Tlučhoř, 18. Tomáš Macháček, 27. Jan Vosáhlo, 58. Michal Jeřáb, 59. Ota Černohorský, 60. Adam Černý - 32. Marek Opluštil, 44. Matyáš Valenta; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 14 - Ondřej Žák 20; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Třískala Jan (Trenér): Diky za zápas. nJsem na kluky pyšný za jejich přístup k samostatnosti. nZítra začíná nová soutěž.
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): Dneska zasloužená výhra domácích. Hráli jsme dobře jen třetí třetinu až do našeho zbytečného faulu. Teď se musíme dobře připravit na play-off, kde budeme mnohem lepší než dnes. Děkuji soupeři za utkání a přeji hodně štěstí v play-off.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:32 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #8 Tomáš Macháček (6:2)
58:11 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #19 Matěj Švadlenka (5:2)
58:11 Černohorský svůj první dnešní gól dává do prázdné branky, dovedl ho tam jak pejska.
57:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #39 Jan Vosáhlo (4:2)
55:00 Novák dnes válí, již po třetí na trestné, má ještě 5 minut aby si své skóre navýšil.
54:45 Vyloučen hráč #29 Kryštof Novák družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:34 Sokoli zatím vedou na střeli ve 3. třetině.
49:47 Jeřáb sám před bránou nevyužívá šanci.
43:35 GÓL Asper Šumperk! 3:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #80 Vojtěch Vaníček (3:2)
42:46 Jeřáb backhand před brankovišťem, trefuje pouze pravou nohu hostujícího brankáře.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
35:42 Kylar tahem od mantinelu zkouší Ujece, jestli je dostatečně rozchytán.
33:40 Tlučhoř těsně netrefuje prázdnou bránu.
31:46 GÓL Asper Šumperk! 3:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #39 Marek Opluštil, asistoval #23 Adam Jan Pírek (3:1)
28:29 Hosté zkoušejí střelu ze vzduchu, trefují ale jen Ujece do nohy.
26:23 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #39 Jan Vosáhlo, asistoval #8 Tomáš Macháček (3:0)
25:00 Zatím se nic neděje, hra je nahoru a dolů. Střelu na brankáře jsme 2. třetinu ještě neviděli.
20:00 Střely v 1. části: 9:4
17:21 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #39 Jan Vosáhlo (2:0)
17:00 Hosté se zatím dostali pouze ke 3 střelám.
14:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #20 Adam Černý (1:0)
13:23 Vašíček z první testuje Žáka.
09:20 Sokolům se nedaří vystřelit na hostujicího brankáře.
08:06 Vyloučen hráč #29 Kryštof Novák družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hra bez florbalky
05:46 Domácí mají dnes první přesilovku. Zatím se jim nedaří získat míček.
05:32 Vyloučen hráč #29 Kryštof Novák družstva Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání
02:22 Hosté zkoušejí první střelu, kterou jim Ujec Chytá, domácí okamžitě využili možnost rychlého protiútoku.
00:49 Vyloučen hráč #60 Michal Jeřáb družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost