58
  • 58 57:54
    Gullivers

Torpedo Havířov - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:6
branky: 8. Vojtěch Mrowiec, 16. Matěj Pezda, 17. Vojtěch Mrowiec, 20. Vojtěch Mrowiec, 32. Ondřej Urbančík, 45. Vojtěch Mrowiec, 56. Ondřej Urbančík - 5. Ondřej Soják, 27. Jakub Polcar, 35. Jakub Drga, 46. Jakub Drga, 51. Jeroným Škvařil, 55. Jakub Drga; rozhodčí: Dominik Pustówka - Pavel Hála; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Max Kirschner 22 - Filip Dvořák 5, Filip Dvořák 0, Šimon Večeřák 0; po třetinách: 4:1, 1:2, 2:3
60:00 Komentář hostů Neděla Jakub (Trenér): Dnes rozhodla první třetina a náš laxní vstup do utkání. Od druhé třetiny jsme byli jasně lepším týmem, ale především brankář domácích soupeře podržel. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Jochman Ivo (Trenér): Dnešní zápas rozhodla skvělá první třetina a obrovská bojovnost a obětavost všech hráčů na hřišti. Popravdě soupeř byl po většinu utkání lepším týmem, hlavně na útočné polovině, my jsme je ale předčili bojovností a obětavostí. Škoda některých dohrávání, které k florbalu nepatří. Díky soupeři za zapas a šťastný návrat domů.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:30 Torpedo bráni ze všech sil.
58:30 Torpedo netrefuje odkrytou bránu snad je ti nebude mrzet.
58:10 Brno v šesti.
58:00 Poslední dvě minuty.
57:54 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:30 Brno zase tlačí.
55:03 GÓL Torpedo Havířov! 7:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #36 Tomáš Poruba (7:6)
55:03 Dvořák nic neviděl a Urbančik svým druhým gólem posila rychle Torpedo zase do vedení.
54:29 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #14 Adam Drga (6:6)
54:29 Čtyřgólový náskok je pryč po hodně diskutabilní situaci...
53:31 Pezda po individuální akci prověřil Dvořáka.
51:31 Brno i nadále mačká soupeře, Torpedo se začalo bát o výsledek.
50:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #24 Marek Mitáš (6:5)
50:35 Rychlá kombinace na jeden dotek a Brno se dostává do kontaktu.
49:00 Torpedo se soustředí na dobrou obranu.
45:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:4
45:51 Dnes podruhé se prosazuje bratrská dvojice, proti dorážce na malém brankovišti byl Kirschner bezmocný.
44:01 GÓL Torpedo Havířov! 6:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Vojtěch Mrowiec, asistoval #9 Vojtěch Bombač (6:3)
44:01 Nedáš dostaneš se zase potvrdilo, Mrowiec dává svůj 4. gól.
43:48 Kirschner drží domácí.
40:55 Bocek střelou z půlky zaměstnal Dvořáka.
40:23 Gulliveři vstupují do třetí třetiny tlakem.
40:00 Střely ve 2. části: 5:11
39:16 Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #55 Vojtěch Mrowiec.
39:16 Střídání brankáře. Nový brankář #25 Šimon Večeřák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
39:16 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Filip Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
39:16 Hráč Brna hrál v malém brankovišti a je z toho jasné trestné střílení.
38:45 Stále hrajeme bez vyloučení.
37:27 Urbančík v dobré pozici nezpracoval.
37:05 Kuntoš trefuje oblouk brány.
36:15 Skvělý zákrok Maxe zabránil kontaktní brance.
34:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
34:45 Proti této střele z blízká už bohužel neměl šanci a hosté snižují. Pěkná kombinace brněnských bratrů.
32:48 Další dva dobré zákroky domácího gólmana.
31:47 GÓL Torpedo Havířov! 5:2
31:47 Urbančík s novou hokejkou propálil vše co mu stálo v cestě.
31:40 Až nám z toho spadly mantinely.
31:10 Hra se přiostřuje.
30:09 Podle brněnského coache chybí hráčům kvalita :(
29:44 Bombač fotbalově do outu.
29:17 Torpedo vyčkává v bloku na obranné polovině.
27:38 Gulliveři začali nepříjemně napadat.
26:39 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jakub Polcar, asistoval #46 Jeroným Škvařil (4:2)
26:39 Urbančik zlomil hokejku a následného zmatku využívá Polcar a snižuje.
25:43 Prečíselní 2 na 1 zastavil dobrým blokem brněnský obránce.
24:30 Hra se otevřela a hrajeme nahoru dolů.
23:30 Kirschner zatím stoprocentně koncentrovaný.
22:20 Před branou promáchl osamocený Švábík.
21:32 V úvodu třetiny spousta drobných sekání na obou stranách.
20:01 Druhé buly tentokrat pro Gullivery a uvidíme s čím hosté přijdou do druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:59 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
19:59 Pouhou sekundu před koncem se mu to stejně povedlo po hodně kurioznim odrazu od mantinelu, který překvapil nepozorného Dvořáka.
19:49 Mrowiec byl blízko hattricku již v první třetině.
18:39 Torpedo dvě rychlé branky nakoply a jsou na koni.
16:52 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Vojtěch Mrowiec bez asistence (3:1)
16:52 Co se nepovedlo Pezdovi se povedlo Mrowiecovi. Svou druhou brankou navyšuje vedení Torpeda.
16:37 Pezda obehrál 3 protihráče a byl blízko druhé brance.
15:28 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #52 Ondřej Abert (2:1)
15:28 Rychlý protiútok zakončuje Pezda nekompromisně střelou k tyči.
14:40 Gulliveři jsou zatím střelecky aktivnější.
12:50 Dvořák vyráží střelu na břevno.
11:00 Rozehravky v domácí obraně zatím postrádají přesnost.
09:20 Hra bez hokejky byla domácímu hráči odpuštěna.
07:53 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
07:53 Mrowiec střelou z první  přesně do růžku srovnává stav.
07:00 Hosté jsou trenérem nabádání k vyššímu napadání.
04:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #38 Lukáš Boček (0:1)
04:50 Chyba v obraně potrestána prvním gólem.
04:20 Oba týmy začaly v pozvolném tempu.
02:20 Dobrý zákrok také na druhé straně pro Maxe Kirschnera.
01:55 Nebezpečná střela Řezáče skončila na připraveném Dvořákovi.
01:32 První útočná akce zastavena faulem.
01:00 Torpedo kombinuje na vlastní polovině.
00:01 Úvodní buly zápasu pro domácí Torpedo.