7:9
    Vojtěch KOŠTIALIK
    ()

Asper Šumperk - BLACK ANGELS YONEX 7:9
branky: 11. Jan Jarmar, 15. Jan Jarmar, 23. Robin Večeřa, 28. Tobiáš Doubrava, 45. Jan Jarmar, 58. Jan Jarmar, 60. Robin Večeřa - 10. Vít Kašpárek, 20. Matěj Lubas, 37. Robin Bělík, 45. Ondřej Kroužek, 46. Adam Štyler, 50. Adam Jánský, 58. Matěj Lubas, 59. Robin Bělík, 60. Vojtěch Koštialik; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:1; využití: 1:3; diváků: 63; zásahy brankářů: Vít Fleischmann 23 - Kryštof Pecka 11; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:6
60:00 Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér): Dlouhou dobu vypadalo toto utkání, že jej dokážeme zvládnout. Soupeř hrál 80 % na míčku, ale na to se florbal nehraje. Dokázali jsme si zodpovědně odbránit nebezpečné prostory a výhra nebyla daleko, i přes okleštěnou sestavu a nepříjemné zranění. Soupeř nakonec vyhrál díky přesilovkám, respektive našim zbytečným vyloučením. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Pagáč Daniel (Asistent trenéra): První polovinu jsme se klasicky nemohli dostat do zápasu a zbytečně jsme si to dělali těžký. Od druhé poloviny jsme se začali pomalu zvedat, a začali jsme být tým. Konec jsme si bohužel udělali zbytečně dramatický. Soupěr dokázal využívat naše chyby, a rozhodně jsme to dnes neměli jednoduché. Snad dokážeme příště už hrát v klidu od začátku, a získáme si formu na PLAY OFF. Děkujeme soupeři za utkání
60:00 Střely ve 3. části: 5:12
59:56 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 7:9
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #3 Vojtěch Koštialik bez asistence (7:9)
59:37 GÓL Asper Šumperk! 7:8
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #48 Robin Večeřa, asistoval #23 Adam Jan Pírek (7:8)
58:28 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:8
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík bez asistence (6:8)
57:20 GÓL Asper Šumperk! 6:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar bez asistence (6:7)
57:07 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:7
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas bez asistence (5:7)
56:39 Timeout Asper Šumperk
49:27 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #88 Adam Štyler (5:6)
45:24 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #60 Robin Bělík (5:5)
45:00 Vyloučen hráč #21 Tomáš Macák družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
44:47 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #10 Ondřej Kroužek, asistoval #29 Tomáš Horák (5:4)
44:08 GÓL Asper Šumperk! 5:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #15 Tobiáš Doubrava (5:3)
44:08 Jarmar uzavírá hattrick
43:34 Vyloučen hráč #89 Adam Neuman družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hrubost
42:45 Bude se vylučovat a Šumperk si zahraje přesilovou hru pokud nepromnění výhodu
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
36:11 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #88 Adam Štyler (4:3)
34:38 Vyloučen hráč #21 Tomáš Macák družstva Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání
27:43 GÓL Asper Šumperk! 4:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #15 Tobiáš Doubrava, asistoval #44 Jan Jarmar (4:2)
25:19 Jarmar dává gól který není uznaný díky přítomnosti Doubravy v malém brankovišti
22:36 Zindulka nejspíš dohrál a Šumperk ztrácí důležitého hráče na tento zápas
22:35 Zindulka byl tvrdě atakován a zůstává ležet na zemi
22:02 GÓL Asper Šumperk! 3:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #48 Robin Večeřa, asistoval #29 Rostislav Klučka (3:2)
22:02 Klučka našel volného Večeřu na středu a ten dává přesně k tyči
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:09 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #87 Jan Slosiarik (2:2)
17:39 Pírek dává tyč
14:31 GÓL Asper Šumperk! 2:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #23 Adam Jan Pírek (2:1)
14:31 Jarmar opět ukazuje komu patří tady tato hala
14:15 Fleischmann opět chytá
13:49 Zindulka faulovaný a tak bude rozehrávat asper
10:20 GÓL Asper Šumperk! 1:1
10:20 Jarmar odpovídá Blackům gólem a ukazuje kdo je tu doma
09:57 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #15 Vít Kašpárek, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (0:1)
09:57 Black Angels promněnily přesilovku poměrně rychle
09:46 Vyloučen hráč #48 Robin Večeřa družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
09:23 Večeřa bez hokejky a bude přesilová hra pro Blacky
08:08 Zindulka střílí ale pouze do prsou golmana
07:14 Asper na míčku a může v klidu rozehrát bez tlaku od soupeře
05:58 Black Angels likvidují každou střelu kterou asper vyprodukuje
04:57 Fleischmann předvedl výborný zákrok
01:13 Hra je hned od začátku rychlá
00:01 Úvodní buly pro Šumperk