(Škvařil)
60
  • 60 59:58

1. SFK Havířov - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:9
branky: 7. Radek Stolárik, 23. Alex Foltyn, 24. Jakub Maceček, 34. Šimon Jandák, 49. Lukáš Galla - 9. Marek Mitáš, 11. Lukáš Zicha, 12. Jakub Polcar, 20. Lukáš Zicha, 33. Marek Mitáš, 38. Filip Švábík, 44. Jakub Drga, 50. Adam Drga, 58. Jakub Drga; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Erik Beza 5, René Nieslanik 11 - Šimon Večeřák 15; po třetinách: 1:4, 3:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Kubíček Filip (Trenér): Sice nám vyšel vstup do utkání, ale obdrželi jsme dost branek. 2.třetinu kluci zahráli perfektně, jen škoda neproměňování brankových příležitostí. Tato věc nás dnes bohužel stála zápas. Ale pozitivně říct, že brankové příležitosti si kluci umí vytvářet. Děkuji soupeři za hru a divákům za návštěvu podporu v utkání.
60:00 Komentář hostů Bouška Adam (Asistent trenéra): Jsem rád, že se zápas po nudném a ospalém začátku rozjel. Horší vstup do druhé třetiny nás stál klid na hokejkách a připravil nám horší chvíle, které jsme naštěstí zvládli a dotáhli zápas podle představ. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:59 Jandák na Večeřáka nevyzrál
59:58 Trestné střílení družstva 1. SFK Havířov neproměnil #10 Šimon Jandák.
59:58 Domáci si zkusí nájezd po vysoké noze :)
58:39 Vraník promáchl prázdnou branku po přihrávce Foltyna
57:41 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:9
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #46 Jeroným Škvařil (5:9)
57:30 Domácí zkoušejí napadat, ale hosté jsou rychlí a vše zvládají na výbornou
57:14 Timeout 1. SFK Havířov
52:43 Nevypadá to, že by mělo dojít k nějakému dramatu
49:45 Hosté z brejku znovu navyšují
49:44 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #46 Jeroným Škvařil (5:8)
48:36 Chlebík posunul Gallovi a ten dává kontaktní gól
48:35 GÓL 1. SFK Havířov! 5:7
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #84 Adam Chlebík (5:7)
48:00 Večeřák teď podržel hosty
46:58 Maceček tváří tvář hostujícímu golmanovi neuspěl
44:18 Domácí stáhli sestavu na dvě pětice
43:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #14 Adam Drga (4:7)
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
37:53 Švábik si vymyslel brutální akci přes cele hřiště, kterou si sám zakončil nádherným gólem
37:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Filip Švábík, asistoval #12 Ondřej Pánek (4:6)
35:50 Nieslanik bravurně vychytal Bočka
35:07 Brno zkouší střely z delší vzdálenosti
33:05 GÓL 1. SFK Havířov! 4:5
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #57 Jakub Maceček (4:5)
32:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #14 Adam Drga (3:5)
29:17 Ihned v úvodu přesilovky Maceček pálil do břevna
29:11 Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
28:40 Domácí příznivci hlasitě fandí
27:02 Teď mají mírně více ze hry domácí
23:05 Maceček bekhendem plácnul do míčku a snižuje na rozdíl jediného gólu
23:04 GÓL 1. SFK Havířov! 3:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček bez asistence (3:4)
22:38 Vraník přesně našel Foltyna na středu a ten vypálil nad rameno hostujícího golmana
22:37 GÓL 1. SFK Havířov! 2:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #17 Samuel Vraník (2:4)
20:47 Hosté začali druhou třetinu aktivněji než domácí
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 René Nieslanik družstva 1. SFK Havířov
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:39 Jandák ztratil balónek na vlastní polovině a Zícha střelou doprostřed brány prostřelil Bezu
19:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #92 Lukáš Zicha bez asistence (1:4)
17:00 Hra je teď hodně nepřesná z obou stran
14:00 Hosté jsou v soubojích mnohem více důrazněší než domácí a dohrávají všechny situace
12:50 Jandák ze středu jen těsně mimo
11:09 V předbankovém prostoru tečoval do prázdné Polcar a hosté už vedou o dva
11:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jakub Polcar, asistoval #14 Adam Drga (1:3)
10:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #92 Lukáš Zicha, asistoval #59 Matyáš Polzer (1:2)
08:59 Hosté vyrovnávají ze standardní situacce když te prosazuje Mitáš na bližší tyč
08:58 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
06:03 Stolárik překvapil nenápadnou střelou brankáře domácích při situaci 2 na 1, Večeřák čekal nejspíš přihrávku
06:02 GÓL 1. SFK Havířov! 1:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #88 Vojtěch Petřík (1:0)
04:25 Domácí teď dvakrát v krátkém sledu nedokázali dostat míček do odkryté brány po pěkných kombinacích
03:20 Vraník uvolnil domácího Foltyna do skvělé příležitosti toho však krásně vychytal hostující brankář
02:10 Na druhé straně Drga Jakub z dobré pozice rovněž minul bránu domácích
01:00 První střelu vyslal domácí Zaoralek z levé strany hřiště, neměla však přesnost
00:01 Úvodní buly pro domácí