• 60 59:31
    12:8
    ()

Horní Počernice Orka - Torpedo Havířov 12:8
branky: 1. Jan Maršík, 7. Lukáš Holada, 18. Václav Třešňák, 26. Matyáš Libánský, 27. Jan Jaroš, 30. Lukáš Holada, 34. Jiří Stránský, 43. Lukáš Holada, 46. Matěj Kubeš, 48. Jan Maršík, 59. Jan Maršík, 60. Matyáš Libánský - 21. Patrik Tichý, 32. Jan Kocurek, 43. Patrik Tichý, 45. Patrik Tichý, 49. Jan Chmiel, 52. Jan Chmiel, 58. Matěj Pezda, 58. Jan Kocurek; rozhodčí: Štěpán Weber - Matouš Čistecký; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Adam Woller 34 - Max Kirschner 13, Kryštof Rusz 10; po třetinách: 3:0, 4:2, 5:6
60:00 Komentář hostů Gaura Matúš (Trenér): Klasika je začať písať o tom, že máme hráčov ktorý prvý x hrali juniorku a podobne čo je pravda ale v prvom rade sme si prehrali filozofovaním zápas a zlihaniami 1na1 čo vytvorilo ďaľšie chyby zatiaľ čo súperová silná stránka bola po zisku to zobrať a vybehnúť doperd. Pochváliť můžem len hru v 6. Ďakujeme zazápas a veľa šťastia v ďaľšej časti sezóny.
60:00 Komentář domácích Hejtík Filip (Vedoucí): Po dlouhé době utkání s týmem naší úrovně, plnili jsme, co jsme chtěli, škoda, že jsme u ve třetí třetině soupeře zbytečně vrátili do zápasu. Jinak super, že máme prvná výhru v sezóně. Díky rozhodčím a soupeři za utkání
60:00 Střely ve 3. části: 12:22
59:31 GÓL Horní Počernice Orka! 12:8
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #60 Matyáš Libánský bez asistence (12:8)
59:31 Vyloučen hráč #64 Jan Maršík družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za hrubost
58:45 GÓL Horní Počernice Orka! 11:8
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #64 Jan Maršík, asistoval #58 Matěj Podávka (11:8)
57:57 Náskok Orky je už jen dvougólový
57:52 GÓL Torpedo Havířov! 10:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #15 Jan Kocurek, asistoval #25 Patrik Tichý (10:8)
57:05 Orka je pozbuzována celou halou
57:02 GÓL Torpedo Havířov! 10:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #58 Jan Chmiel (10:7)
56:00 Havířov hraje bez brankáře
55:53 Timeout Torpedo Havířov
51:45 GÓL Torpedo Havířov! 10:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #19 Matěj Pezda (10:6)
48:35 GÓL Torpedo Havířov! 10:5
48:02 Vyloučen hráč #64 Jan Maršík družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
47:52 GÓL Horní Počernice Orka! 10:4
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #64 Jan Maršík z trestného střílení (10:4)
45:27 GÓL Horní Počernice Orka! 9:4
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #89 Matěj Kubeš, asistoval #60 Matyáš Libánský (9:4)
45:27 Orka teď scela přehrává Havířov.
44:33 GÓL Torpedo Havířov! 8:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Patrik Tichý, asistoval #15 Jan Kocurek (8:4)
42:20 GÓL Horní Počernice Orka! 8:3
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #59 Lukáš Holada, asistoval #93 Jan Durda (8:3)
42:20 Orka na gól na Havířova rychle odpovídá. Míček se do sítě dostal po odrazu od bránícího hráče.
42:04 GÓL Torpedo Havířov! 7:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Patrik Tichý, asistoval #58 Jan Chmiel (7:3)
41:30 Situace s převrácenou brankou na konci 2. třetiny se opakuje.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:34 Prapodivná situace při úniku Orky kdy branka Havířovského týmu spadla.
36:47 Obrovská šance Hvířova skočila těsně vedle
35:18 Orka po neproměněném nájezdu se dostává zpět do tlaku.
34:36 Trestné střílení družstva Horní Počernice Orka neproměnil #59 Lukáš Holada.
33:38 GÓL Horní Počernice Orka! 7:2
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #18 Jiří Stránský, asistoval #89 Matěj Kubeš (7:2)
33:38 Střídání brankáře. Nový brankář #61 Kryštof Rusz družstva Torpedo Havířov
31:19 GÓL Torpedo Havířov! 6:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #15 Jan Kocurek bez asistence (6:2)
31:19 Jaroš předvedl obrovskou chybu po které padl druhý gól Havířova
30:00 Brankář Orky zatím předvádí skvělý výkon.
29:28 GÓL Horní Počernice Orka! 6:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #59 Lukáš Holada, asistoval #64 Jan Maršík (6:1)
28:09 Orka si vytváří útok
26:56 GÓL Horní Počernice Orka! 5:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #57 Jan Jaroš, asistoval #58 Matěj Podávka (5:1)
26:20 Havířov měl dobrou střelu. Woler však chytá
25:03 GÓL Horní Počernice Orka! 4:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #60 Matyáš Libánský, asistoval #64 Jan Maršík (4:1)
22:11 Torpedo po úniku nadějném nesnižuje.
20:27 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Patrik Tichý, asistoval #19 Matěj Pezda (3:1)
20:27 Torpedo krátce po začátku 2. třetiny snižuje.
20:00 Střely v 1. části: 14:9
19:00 Orka byla breaku ale šanci nevyužila.
17:24 GÓL Horní Počernice Orka! 3:0
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #69 Václav Třešňák, asistoval #59 Lukáš Holada (3:0)
17:24 Orka využila přesilové hry a skóruje.
16:36 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:41 Torpedo si vyvýjí tlak
13:33 Orka je v zpět pěti hráčích
11:33 Vyloučen hráč #57 Jan Jaroš družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za špatné střídání
11:25 Orka je pod velkým tlakem v oslabení
09:27 Havířov kombinuje na své polovině.
06:58 GÓL Horní Počernice Orka! 2:0
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #59 Lukáš Holada, asistoval #57 Jan Jaroš (2:0)
06:58 Orka se po nádherném průniku Jana Jaroše dostává do dvoubrankového vedení
04:52 Havířov je stále na míčku
02:20 Tlak si teď vytváří Havířov
00:27 GÓL Horní Počernice Orka! 1:0
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #64 Jan Maršík, asistoval #60 Matyáš Libánský (1:0)
00:27 A je tu branka! Hráč Orky Jan Maršík z první střely skóruje.