• 57 56:59
    7:1
    (Dvořák)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Štíři Č. Budějovice 7:1
branky: 9. Petr Heřmánek, 12. Matyáš Hrych, 25. Adam Dvořák, 37. Adam Dvořák, 40. Filip Prokop, 43. Petr Heřmánek, 57. Petr Heřmánek - 22. Matyáš Křivský; rozhodčí: Kryštof Kůs - Vít Zápotočný; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Petr Vitoň 27 - Václav Postl 24; po třetinách: 2:0, 3:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Na můj vkus dneska velmi poklidné derby, kluci si celý zápas pohlídali a skvěle pohlídali balonek. Proměněné šance a výrazná převaha v poli vedla k zaslouženému zisku bodů. Děkuji soupeři za férový zápas.
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Dneska jsme nepředvedli téměř nic, "zdobila" nás hlavně velká nekvalita ve hře s míčkem. Domácím jsme to hodně ulehčili a ti zaslouženě vyhráli.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
57:38 Došwich už se snaží hrát klidně, ale Štíři tlačí na jejich bránu
56:59 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #38 Petr Heřmánek, asistoval #32 Adam Dvořák (7:1)
54:35 Zajímavé pokusy domácích ohrozit branku hostů, ale brankář jejich je proti
52:50 Více ze hry mají zatím domací
48:56 Adam Dvořák při bránění oslabení skvěle rozptýlil soupeře houkání a bafáním
47:50 Štíři zatím z přesilovky nic nemají
46:58 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:00 Hráči Došwihu se více drží na míčku a vyvíjejí větší tlak na bránu hostů
42:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #38 Petr Heřmánek, asistoval #7 Patrik Novotný (6:1)
40:00 Střely ve 2. části: 14:12
39:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #6 Filip Prokop, asistoval #32 Adam Dvořák (5:1)
36:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #7 Patrik Novotný (4:1)
28:00 Teď se hra přesouvá ze strany na stranu
24:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #97 Eduard Chalupa (3:1)
23:04 Nyní jsou Štíři více na míčku
21:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Matyáš Křivský, asistoval #56 Patrik Schack (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 8:11
16:45 Kapitán domácích se vydal do útoku jeho střela však skončila na tyči
13:14 Hosté dost agresivně napdají a většinou to končí malým faulem
11:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #4 Matyáš Hrych, asistoval #27 Ondřej Macko (2:0)
10:55 Zápas se začíná vyostřovat je vidět, že to je  jihočeské derby
09:47 Vojta Kodad pálí o sto šest, ale zatim mu není přáno
08:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #38 Petr Heřmánek bez asistence (1:0)
04:52 Zajímavé šance na obou stranách, ale gol jsme zatím neviděli
00:42 Začátek zápasu dost poklidný