• 60 59:49
    2
    Rudolf VOJÁK

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Gorily Plzeň 7:5
branky: 20. Marek Owczarzy, 27. Radim Šlechta, 36. Marek Owczarzy, 42. Robin Rada, 45. Václav Müller, 46. Václav Müller, 55. Marek Owczarzy - 12. Filip Vavrík, 27. Karel Altman, 30. Jiří Ohnesorg, 48. Karel Altman, 48. Filip Čech; rozhodčí: Šimon Dubský - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Marek Matějka 24 - Filip Černý 25; po třetinách: 1:1, 2:2, 4:2
60:00 Komentář hostů Altman Karel (Vedoucí): Dvě třetiny jsme hráli velmi vyrovnané utkání, když jsme nevyužívali naše šance. Rozhodly využité přesilovky domácích ve třetí třetině, pak už jsme jen dotahovali. Děkujeme fanouškům a soupeři.
60:00 Komentář domácích Moravec Filip (Trenér): Máme tři body a to je všechno. Takhle se nechceme prezentovat. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:49 Vyloučen hráč #43 Rudolf Voják družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:25 Plzeň kombinuje ale střely jdou jen do brankáře
56:24 Goryly v šesti
56:23 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
55:45 Koco spinká před bránou hostů a míček se jen míhá kolem něj
54:01 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #43 Rudolf Voják (7:5)
54:00 Krásná kombinace Varů a střela Owczarzyho, to je další branka pro Vary
47:54 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech, asistoval #82 Filip Vavrík (6:5)
47:25 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #48 Karel Altman, asistoval #21 Filip Čech (6:4)
47:24 Altman trefuje odraženou střelu Čecha a dává další branku
45:37 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #14 Josef Terla (6:3)
45:36 Vary opět využívají přesilovou hru
45:08 Matějka krásný zákrok
45:07 Trestné střílení družstva FBŠ Gorily Plzeň neproměnil #82 Filip Vavrík.
44:58 Vyloučen hráč #48 Karel Altman družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
44:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #41 Marek Owczarzy (5:3)
44:03 Po krásné kombinaci a střele Vary využívají přesilovku
42:33 Vyloučen hráč #32 Martin Zelenka družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
41:37 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Robin Rada, asistoval #87 Jaroslav Krechňák (4:3)
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:50 Černý po svých výhozech přes půl si umí zanadávat
36:31 Vyloučen hráč #22 Martin Štencl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
36:20 Čech svou střelou trefuje jen svého spoluhráče, který nám tu krásně zatancoval
35:00 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy bez asistence (3:3)
34:06 Vary krásně kombinují, ale Štenclovo střela končí mimo hřiště
29:35 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #91 Jiří Ohnesorg, asistoval #21 Filip Čech (2:3)
29:34 Po přihrávce Čecha Ohnesorg vymetává šibenici domácích
26:44 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #48 Karel Altman bez asistence (2:2)
26:25 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Radim Šlechta bez asistence (2:1)
26:24 Šlechta krásnou střelou po zemi trefuje bránu
24:20 Vary pálí jednu střelu za druhou, Černý v bráně zachraňuje
22:20 Střela Ohnesorga končí úplně mimo hřiště
21:20 Vary se hned od začátku 2. třetiny dostavájí do krásných šancí
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:34 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #87 Jaroslav Krechňák (1:1)
19:33 Po nádherné nahrávce Krechňáka dává Owczarzy první branku pro Vary
15:15 Hra se už začíná přiostřovat
11:08 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #21 Filip Čech (0:1)
11:07 Dnes první branka pro Plzeň
10:30 Terla zachraňuje akci hostů
04:40 Vary se rozjely a dostávají se do více šancí
04:02 Vojákova střela končí jen v bloku hostí
01:40 Zatím Goryly více na míčku
00:01 První bule pro Vary