59
  • 59 58:12
    Kanonýři

Wizards DDM SO Praha 10 - Kanonýři Kladno 4:3
branky: 7. Matěj Bednář, 26. Vojtěch Göpfert, 45. Filip Černý, 53. Matěj Bednář - 13. Dominik Horák, 17. Tobiáš Volf, 34. Dominik Horák; rozhodčí: Štěpán Weber - Tomáš Veselý; vyloučení: 6:3; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Adam Bednář 20 - Lukáš Hekl 18; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Zápas o první místo ve skupině A plný soubojů a emocí. Cesta k vítězství by byla snazší, kdybychom byli úspěšní v proměňování mnoha šancí. Naštěstí tým byl disciplinovaný až do konce, oproti několika posledním zápasům. Všem příjemný zbytek neděle.
60:00 Komentář hostů Novák Jan (Trenér): Střašnej zápas. Dneska moc florbalu nebylo, 5na5 se skoro nehrálo. Nemohli jsme se dnes nějak něčeho chytit. Rozhodla naše nekvalita právě v přesilových hrách, ve které naopak soupeř zápas rozhodl. Děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
59:45 hra neskutečně graduje a hosté hrají v šesti.
58:12 Timeout Kanonýři Kladno
56:40 Bednář MONSTR save.
54:45 Vyloučen hráč #7 Marek Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:46 Zápas je neskutečně vypjatý a napětí by se dalo krájet.
52:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #97 David Kriegler (4:3)
50:17 Vyloučen hráč #36 Marek Smitka družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
47:32 Vyloučen hráč #41 Tomáš Bém družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
44:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #20 Matěj Dvořák (3:3)
44:09 Fi Černý po nahravce Kryštofa Pitoňáka vzal šanci za pačesy a v přesilovce srovnává.
43:55 Vyloučen hráč #73 Jakub Kříž družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 3:6
38:30 Vyloučen hráč #7 Marek Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
35:15 Zápas začíná být čím dál víc vyhrocený a faulů přibývá.
34:50 Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
33:40 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:00 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #89 Karel Frýba (2:3)
32:05 Vyloučen hráč #25 Marek Bauer družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za opakované přestupky
25:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert z trestného střílení (2:2)
23:10 Marek Smitka teď vyslal neskutečnou bombu ale bohužel nad.
21:35 V zápase je zatím z obou stran hodně faulů snad se zápas trochu uklidní.
20:00 Střely v 1. části: 9:12
16:07 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #73 Jakub Kříž (1:2)
12:32 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #33 Tobiáš Volf (1:1)
12:32 krásná kombinace Kanonýrů skončila u úplně volného Dominika Horáka a ten bezpochyb srovnává.
06:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #39 Adam Bednář (1:0)
06:12 Je vidět že bratrská spolupráce opravdu funguje. Neskutečný výhoz Adama Bednáře našel svůj cíl u svého bratra a ten skóruje.
00:10 Kanonýři se tlačí aktivně do brány a je z toho první nebezpečná střela na bránku.