9:0
    Matěj KUBEŠ
    (Fuchs)

Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - FB Hurrican Karlovy Vary 9:0
branky: 4. Matěj Kubeš, 4. Filip Huml, 16. Ondřej Wopršalek, 25. Matěj Sobek, 26. Patrik Hájek, 33. Filip Huml, 49. Ondřej Balý, 52. Robin Papírník, 54. Matěj Kubeš; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 267; zásahy brankářů: Petr Smazal 28 - Adam Draslar 29; po třetinách: 3:0, 3:0, 3:0
60:00 Komentář domácích Täuber Jaromír (Trenér): Dneska příjemný zápas s hodně góly, který se malým divákům musel líbit. My jsme hráli při chuti a udrželi jsme si slušný standard po celou dobu utkání. Samozřejmě ceníme nulu vzadu, soupeř si alespoň jeden zářez zasloužil, nicméně Smazal byl proti. Děkuji divákům a pořadatelům za pěknou akci. Létající velbloudi!
60:00 Komentář hostů Moravec Filip (Trenér): Naše sezónní horská dráha pokračuje. Dnes jsme měli jen pár střídaní, ve kterých jsme se dokázali soupeři vyrovnat a připravit si šance. Ty bohužel zůstaly neproměněny. Zbytek střídání hrůza, byli jsme pomalý, nehráli souboje. V útoku bez pohybu, nekvalitní, žádná přímočarost a nebezpečnost.
60:00 Střely ve 3. části: 15:13
59:59 Ani jeden z týmů už se ovšem neprosadil a skóre se tak zastavilo na stavu 9:0.
58:10 Oba týmy chtějí vstřeli branku, hosté nechtějí odjet s nulou, domácí zase chtějí přidat desátý gól.
54:30 Sobek se řítil sám na branku, v rychlosti ale nezvládl zakončit.
53:49 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 9:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #11 Marek Fuchs (9:0)
53:49 Huml přečetl rozehrávku hostů a připravil Kubošovi prázdou branku.
51:17 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 8:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #20 Robin Papírník, asistoval #14 Filip Huml (8:0)
51:17 Papírník přidává z dorážky již osmý gól do branky hostů.
49:45 Smazal dalším zákrokem stále drží čisté konto.
48:04 Hosté se hned po skončení vyloučení chtěli dostat dopředu, to ovšem nabídlo Plzni další přečíslení a gól z hokejky Balýho.
48:03 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 7:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #15 Ondřej Balý bez asistence (7:0)
46:59 Šik během přesilovky několikrát vystřelil, zatím bez gólu.
45:51 Vyloučen hráč #26 Radim Šlechta družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
45:51 Hajšman teď svým únikem vybojoval přesilovku pro Plzeň.
44:30 Přečíslení 2 na 1 teď Šik zakončil střelou, která ovšem gólem nekončí.
43:40 Souček teď ztratil míček a nabídl hostům šanci, skvělý Smazal ovšem stále drží nulu.
42:47 Wopršálek si teď dovolil, jeho zakončení ovšem gólem neskončilo.
40:57 V prvním střídání třetiny varští hráči opět aktivnější, větší šanci si ale nevytvořili.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:30 Hra je nyní na nahoru dolu.
36:02 Dlaší tlak domácích hráčů, Hájek zakončil od poloviny hřiště.
32:37 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 6:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml, asistoval #26 Jan Šik (6:0)
32:37 Šik se nejprve skvěle uvolnil do zakončení, z dorážky zvýšil vedení domácích Huml.
31:22 Přečíslení hostujících hráčů skvěle přerušeno dobrým nárvatech všech pěti domácích.
29:05 Plzeňští se dostávají do dalších a dalších šancí.
26:40 Nebezpečná standartka před domácí brankou opět nekončí gólem.
25:29 Přestože si hostující hráči tvoří šance, gól padá opět na druhé straně, tentokrát po seběhu Hájka do středu hřiště.
25:28 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #91 Patrik Hájek, asistoval #16 Matěj Kubeš (5:0)
24:22 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #18 Matěj Sobek, asistoval #13 Štěpán Kaas (4:0)
24:22 Sobek se teď skvěle uvolnil 1 na 1 a střílí další gól.
23:30 Ve druhé třetině jsme zatím moc příležitostí neviděli, oba týmy se snaží hrát na míčku, na útočnou polovinu se ale nedostávají.
21:00 Hosté vstoupili do druhé třetiny aktivně.
20:00 Střely v 1. části: 14:9
19:50 Závěr třetiny opět v režii plzeňského týmu.
18:20 Huml i Sobek se teď dostali k zakončení, Draslar chytá.
17:30 Plzeň uklidňuje zápas hrou na míčku.
16:38 Další střely z hokejky Varů, Smazal zatím drží domácí tým.
15:20 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #22 Ondřej Wopršalek, asistoval #19 Petr Hajšman (3:0)
15:20 Worpšálek zachytil na středu hřiště míček a chladnokrevně zakončil.
13:10 Vyloučen hráč #14 Josef Terla družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
13:10 Máme zde hru 4 na 4.
12:01 Vyloučen hráč #11 Marek Fuchs družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
12:01 Domácí teď zbytečně zariskovali a chybu na poslední chvilku hasil Fuchs.
10:30 Dobrá pasaž od obou týmů, hosté už se dostávají do utkání, plzeňští jsou ale stále velmi aktivní.
06:30 Smazal teď dobrým zákrokem drží čisté konto.
06:00 První lajna domácích opět zamkla Vary na jejich obrannou polovinu a vytvořila si několik příležitostí.
04:38 I hosté se teď dostali k zakončení, které ale skončilo na prvním hráči.
03:54 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml bez asistence (2:0)
03:54 Huml se teď prosadil střelou zpoza hostujícího hráče a stav je již o 2 branky.
03:02 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #15 Ondřej Balý (1:0)
03:02 Domácí teď skvěle vykombinovali hostující obranu a Kubeš zakončil do prázdné branky.
02:30 Plzeň zatím velmi aktivní a již si připsala 3 střely na branku.
00:59 Domácí rychle získali míček a v prvním střídání hned zavřeli varské hráče na jejich polovině.
00:01 Úvodní buly pro hosty.