60
  • 60 59:17
    Panthers Praha

Panthers Praha - Kanonýři Kladno 3:4
branky: 42. Tobiáš Petržilka, 44. Hynek Uvíra, 48. David Beneš - 17. Hynek Špaček, 32. Dominik Horák, 55. Dominik Horák, 57. Matyáš Růžička; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Daniel Kolář 21 - Lukáš Hekl 23; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:2
60:00 Komentář hostů Novák Jan (Trenér): Na dnešek jsme se skvěle připravili. První dvě třetiny jsme měli zápas pod kontrolou. Ve třetí třetině jsme 14 minut hořeli jak papír. Ale jsme na dobré vlně, jsme v pohodě a i díky tomu jsme závěr zvládli na jedničku. V říjnu bychom takový zápas zpět neotočili. Těšíme se na neděli na souboj o první místo. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář domácích Pauček Jan (Asistent trenéra): Body nás dnes stálo střelecké trápení v prvních dvou periodách. Zápas sice ve vyrovnaném tempu, v zakončení jsme ale tahali za kratší konec. Bohužel smolný gól v závěru rozhodl o další porážce, teď už se ale soustředíme na tvrdou práci na trénincích a další zápas s Wizards. Děkujeme soupeři a divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:17 Timeout Panthers Praha
56:53 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #41 Tomáš Bém (3:4)
56:53 Dva rychlé góly a hosté jsou na koni.
54:16 GÓL Kanonýři Kladno! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #98 Šimon Procházka (3:3)
54:16 Třetí přesilovka hostů, tentokrát využívají.
53:46 Vyloučen hráč #78 Tobiáš Petržilka družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
47:54 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #28 Vojtěch Ježek (3:2)
47:54 Beneš využívá přesilovou hru.
46:32 Vyloučen hráč #31 Matěj Půček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
43:12 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #8 Hynek Uvíra bez asistence (2:2)
41:31 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #31 Samuel Hron (1:2)
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:52 Domácí přežili další přesilovo hru.
37:52 Vyloučen hráč #39 Vojtěch Majer družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
37:52 Další sekání, další přesilová hra hostů.
36:45 Hron ve velké rychlosti dokázal vystřelit, Hekl vyráží.
35:52 Rozhodčí po zásahu do Koláře pozastavuje hru.
34:40 Domácí ubránili přesilovou hru.
32:50 Vyloučen hráč #76 Matyáš Hradecký družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
32:50 Hosté si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.
31:01 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #33 Tobiáš Volf (0:2)
27:54 Beneš využívá přesilou hru
26:32 I domácí si zahrají přesilovou hru v tomto utkání.
24:24 Hosté rozehrávají přímo před Koláře, ale zeď se jim nepodařilo prostřelit.
22:21 Petržílka to teďka úplně nevymyslel a špatnou přihrávku útočníci hostů zachytili. Při Kolářovi stáli všichni svatí a tyčka zachraňuje.
20:30 Kolář fantasticky vypíchnul Půčkovi míček z hole.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
16:16 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Hynek Špaček, asistoval #31 Matěj Půček (0:1)
16:16 Hosté otevírají stav dnešního utkání.
13:05 Frýba našel přes celé hřiště krosovou přihrávkou Karafiáta, ten zakončit nedokázal.
10:00 Prvních deset minut je za námi, domácí zatím tvoří více šancí.