4:2
    Jaroslav KRECHŇÁK
    ()

FB Hurrican Karlovy Vary - Wizards DDM SO Praha 10 4:2
branky: 11. Rudolf Voják, 55. Martin Tvrdek, 58. Petr Holeček, 60. Jaroslav Krechňák - 39. Kryštof Pitoňák, 46. Filip Černý; rozhodčí: Šimon Dubský - Marek Schober; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Adam Draslar 27 - Adam Bednář 14; po třetinách: 1:0, 0:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Moravec Filip (Trenér): Chtěl bych všem poděkovat za celý víkend a oba zápasy. Odbojovali jsme to, nechali na hřišti všechno a týmovým výkonem si došli pro 6 bodů. Chtěl bych poděkovat za podporu klukům z áčka, Adamovi v brance, Zahrymu i Klápičovi na střídačce. Tohle je VARYfamily. Na závěr samozřejmě děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Soupeř vytěžil z minima maximum, náš tým naopak z maxima minimum. Víkend je pro nás varovným prstem před play off. Děkujeme soupeři, divákům, rozhodčím i  pořadatelům.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:13 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák bez asistence (4:2)
57:42 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
57:42 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #14 Josef Terla (3:2)
54:03 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #38 David Pudil (2:2)
45:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #25 Marek Bauer (1:2)
45:34 Vyloučen hráč #26 Radim Šlechta družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 4:11
38:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #30 Kryštof Pitoňák, asistoval #97 David Kriegler (1:1)
29:40 Vyloučen hráč #58 Petr Koco družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
20:00 Střely v 1. části: 5:9
13:01 Vyloučen hráč #36 Petr Holeček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
11:55 Vyloučen hráč #30 Kryštof Pitoňák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
10:23 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #41 Marek Owczarzy (1:0)