60
  • 60 59:18
    Gorily

FBŠ Gorily Plzeň - Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA 7:4
branky: 14. Filip Čech, 14. Josef Sekyra, 29. Jiří Ohnesorg, 40. Lukáš Čech, 47. Lukáš Fischer, 48. Karel Altman, 59. Filip Čech - 5. Filip Huml, 11. Matěj Sobek, 36. Pavel Souček, 57. Matyáš Hrdlička; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 5:4 + Robin Papírník OS; využití: 1:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Filip Šrámek 18 - Filip Beran 16; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Altman Karel (Vedoucí): Po pomalejším startu do zápasu jsme se začali prosazovat svoji hrou. Bylo na nás vidět, že chceme z dnešního utkání výhru. Podařilo se nám odskočit ve skóre a vedení jsme ve třetí třetině kontrolovali. Dali jsme do toho gorilí srdíčko a bojovností jsme zápas dovedli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu. JE-DE-ME.
60:00 Komentář hostů Polomis Jan (Trenér): Dnes lekce z produktivity. Jednu třetinu florbalový zápas. Pak začalo derby. Tvrdé souboje, brejky a góly. Dnes odcházíme jako poražení. Soupeři gratuluji, slovy kluků "dnes si to zasloužili více". Děkuji našim klukům za třetí třetinu. Ta byla parádní. Gratuluji soupeři, děkuji pořadatelům a divákům. Létající velbloudi <3
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:59 Utkání končí a Gorily si zaslouženě odnáší všechny body.
59:18 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
58:17 Filip Čech si krásně odstavil tělem Marka Fuchse a do prázdné branky zvyšuje vedení domácích
58:16 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech bez asistence (7:4)
57:25 Hosté to po skvělém zákroku Filipa Berana zkouší v šesti
57:12 Timeout Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
56:21 Akademie snižuje a dodává tak utkání nový náboj
56:20 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 6:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #27 Matyáš Hrdlička, asistoval #16 Matěj Kubeš (6:4)
53:50 Gorily úspěšně ubránily přesilovku hostů a nyní mají šanci využit tu svojí
53:49 Vyloučen hráč #11 Marek Fuchs družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za bránění ve hře
51:41 Další přesilovku budou mít hosté
51:40 Vyloučen hráč #21 Filip Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:55 Nervózní rozehra domácích opět bez trestu
49:39 Akademie nevyužívá obrovskou hrubku v rozehře Goril
48:17 Utkání se začíná vyostřovat
48:16 Vyloučen hráč #18 Matěj Sobek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za hrubost
48:16 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
47:25 Krásná souhra domácích přináší další gól a třígólový náskok
47:24 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #48 Karel Altman, asistoval #91 Jiří Ohnesorg (6:3)
46:42 Rychle využitá přesilovka a Gorily tak odskakují do dvoubrankového vedení
46:41 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #75 Lukáš Čech (5:3)
46:32 Vyloučen hráč #12 David Janovský družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za blokování florbalky
46:28 Svkělý zákrok i na druhé straně
44:30 Šrámek vytáhl další skvělý zákrok proti tutovce Akademie
40:01 Napotřetí v úvodním buly úspěšnější hosté
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:53 Gólem do šaten domácí odskakují znovu do jednobrankového vedení
39:52 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #82 Filip Vavrík (4:3)
35:27 Utkání se teď kvůli řadě vyloučení hodně kouskuje
35:26 Vyloučen hráč #91 Jiří Ohnesorg družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
35:26 Vyloučen hráč #20 Robin Papírník družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nesportovní chování
35:26 Vyloučen hráč #20 Robin Papírník družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - osobní trest
35:20 Napodruhé již hosté úspěšní
35:19 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #17 Pavel Souček, asistoval #11 Marek Fuchs (3:3)
34:52 Vyloučen hráč #75 Lukáš Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hra rukou
33:49 Krásným zákrokem se předvedl Fillip Šrámek a ve druhé třetině je tak stále bezchybný
32:04 Šanci vyrovnat v početní výhodě mají po faulu Lukáše Fischera hosté
32:03 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
30:57 Napadání Goril dělá velké problémy obraně Akademie
28:42 Hosté se zapomněli v útoku a Gorily se tak dnes poprvé dostávají do vedení
28:41 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #91 Jiří Ohnesorg, asistoval #74 Ondřej Dulka (3:2)
24:15 Matěj Kubeš zatím v největší šanci druhé třetiny rozvlnil boční síť branky Goril
22:43 Lukáš Čech rychle napravil svojí chybu v rozehrávce a na balonku opět domácí
20:01 Úvodní buly třetiny i podruhé pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:16 Pokus Martin Zelenky neměl daleko od úspěchu. Těsně vedle.
18:09 Lukáš Fischer spolehlivě vyhrává všechny osobní souboje.
13:57 Dva rychlé góly a máme vyrovnáno! Tentokrát se svým důrazem před brankou prosadil Josef Sekyra.
13:56 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #87 Josef Sekyra bez asistence (2:2)
13:34 Filip Čech nedal z dorážky Beranovi šanci a snižuje stav zápasu.
13:33 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech, asistoval #75 Lukáš Čech (1:2)
11:30 Sekyra nedokázal využít chybu v rozehrávce Akademie.
10:04 Střela od mantinelu propadla za záda domácího brankáře Filipa Šrámka.
10:03 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #18 Matěj Sobek bez asistence (0:2)
08:24 Obě strany už byly v šancích, ovšem bez většího úspěchu.
05:36 Zajímavou šanci domácích likviduje gólman hostů Beran.
04:10 Povedená akce hostů vede k prvnímu gólu utkání
04:09 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml, asistoval #27 Matyáš Hrdlička (0:1)
00:01 Úvodní buly pro domácí