11:6
    David KRIEGLER
    (Bauer)

Florbal Chomutov - Wizards DDM SO Praha 10 11:6
branky: 1. Jan Ibl, 6. Jan Ibl, 20. Marek Pleskač, 31. Adam Martin, 36. Martin Šulaj, 41. Matěj Dolejší, 43. Marek Pleskač, 47. Petr Kříž, 55. Matěj Dolejší, 56. Matěj Dolejší, 57. Jan Ibl - 2. Tomáš Havelka, 4. Antonín Janoušek, 35. Tomáš Havelka, 42. Vojtěch Göpfert, 48. Filip Černý, 60. David Kriegler; rozhodčí: Lukáš Mucha - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:2 + Filip Černý 4; využití: 3:0; diváků: 136; zásahy brankářů: Jan Leština 23 - Adam Bednář 26; po třetinách: 3:2, 2:1, 6:3
60:00 Komentář domácích Bejček Ondřej (Asistent trenéra): Dnešní zápas nás dokolane prověřil a ve všech aspektech hry a my jsme to dnes zvádli po delší době velice dobře. Dnes jsem poprvé od kvalifikace viděl na hřišti TÝM, všichni hráči byli součastí ůspěchu a za to bych je chtěl pochválit. Je vidět stále větší propis tréninkového procesu, doufejme, že to takhle půjde dál. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Bohužel už při zahájení zápasu jsme hráli bez jakékoliv zodpovědnosti vůči týmu. To nás pak provázelo po zbytek zápasu. Když už to vypadalo, že máme na to změnit průběh hry. tak přišel zase nějaký náš. nebo jiných exces. Výsledek je krutý, ale můžeme si za to sami. Děkujeme soupeři, pořadatelům i divákům. Hezkou neděli.
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
59:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 David Kriegler, asistoval #25 Marek Bauer (11:6)
59:01 Začala poslední minuta třetí třetiny.
56:35 GÓL Florbal Chomutov! 11:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #51 Adam Martin (11:5)
55:46 Po vstřelené brance a uplynutém oddychovém čase hrají hosté bez brankáře.
55:34 Timeout Florbal Chomutov
55:34 GÓL Florbal Chomutov! 10:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #36 Jan Fator (10:5)
54:08 GÓL Florbal Chomutov! 9:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší bez asistence (9:5)
52:35 Chomutov si zahraje dlouhou přesilovou hru.
51:58 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2+2 minuty za sekání
51:58 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
51:20 Sobek opět zasahuje a získává míček.
50:23 Šulaj se dostává do před brankového prostoru, kde zkouší vystřelit, ale to mu nevyšlo.
47:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #22 Jáchym Holý (8:5)
46:31 GÓL Florbal Chomutov! 8:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Petr Kříž, asistoval #7 Martin Pretl (8:4)
45:32 Domácí Vít Sobek proběhl půlkou hřiště a získal tak míček pro Chomutov.
45:12 Šulaj přihrává na Sobka a ten zkusil vystřelit, ale to mu nevyšlo.
42:02 GÓL Florbal Chomutov! 7:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #51 Adam Martin (7:4)
41:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #39 Adam Bednář (6:4)
40:43 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
39:26 Vyloučen hráč #24 Adam Aarons družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
35:51 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #52 Martin Šulaj, asistoval #51 Adam Martin (5:3)
35:37 Wizards pomalu snižují na stavu hry a pronikají na útočnou polovinu.
34:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka, asistoval #81 Filip Černý (4:3)
34:07 Hosté nezvládli využít své přesilové hry.
33:51 Do konce přesilové hry zbývají poslední sekundy a Chomutov stále zvládá držet.
32:06 Hosté se dostávají do přesilové hry.
32:05 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
31:40 Chomutov má rozehrávku z domácího rohu.
30:26 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin bez asistence (4:2)
28:45 Kalijanko zkoušel útok, ale hned na středu přišel o míček.
25:40 Domácí Žižka nestihl včas zpracovat míček a poslal ho za mantinel.
23:02 Chomutov už delší dobu nezvládá získat míček.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:18 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #91 Matěj Dolejší (3:2)
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:32 Po zranění hostujícího brankáře Bednáře pokračujeme zpátky ve hře.
15:40 Hostující Filip Černý úplně sám probíhá s míčkem přes celé hřiště až k domácí střídačce, kde o něj přichází.
15:02 Chomutov se společně i s míčkem dostává do útoku.
13:09 Standardka pro Wizards krátce od vysokého brakoviště u domácích.
10:46 Wizards stále v útoku.
07:30 Hosté se v minutu drží v útoku, zatímco se Chomutov snaží tlakem vybojovat míček.
06:10 Chomutov stále na míčku a vytváří další útok.
05:42 Domácí Sobek zkusil střelu, ale ta šla vedle.
05:33 Petr Kříž vybojoval míček a dostává se a útočnou polovinu.
05:08 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl bez asistence (2:2)
03:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #33 Antonín Janoušek, asistoval #16 Pavel Linhart (1:2)
02:54 Domácí Leština na správném místě včas ukazuje tělo a zabraňuje vstřelení branky.
01:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka, asistoval #38 Matěj Dvořák (1:1)
00:42 Brankové skóre otevírá domácí Ibl po nahrávce od Fatora.
00:41 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #36 Jan Fator (1:0)
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým Wizards DDM SO Praha 10.