• 60 59:57
    7:8
    (Basík)

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Chomutov 7:8
branky: 16. Patrik Šafařík, 24. Adam Tůma, 51. Vojtěch Fišer, 51. Vojtěch Oulehla, 53. Matyáš Kouba, 60. Adam Tůma, 60. Vojtěch Fišer - 10. Martin Pretl, 17. Jan Ibl, 21. Tomáš Urban, 28. Jan Ibl, 34. Petr Kříž, 54. Vít Sobek, 55. Tomáš Urban, 56. Jan Ibl; rozhodčí: Tomáš Čekan - Jan Korábek; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Tomáš Kaňák 19 - Štěpán Lísa 26; po třetinách: 1:2, 1:3, 5:3
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Pěkný, dramatický zápas, ve kterém nám utekla druhá třetina, do které jsme nastoupili velmi vlažně a hráli bez důrazu. Ve 3. třetině jsme dotáhli skóre, ale pak nepokryli dvě střely a soupeř zase odskočil. Závěrečný tlak přinesl jen snížení. Děkujeme fanouškům za neutuchající podporu.
60:00 Komentář hostů Bejček Ondřej (Trenér): Dnešní zápas jsme začali lépe,ale uspokojilo nás vedení ve druhé třetině a málem nás to stálo zápas. Opět se nám projevilo klíčové neplnění individuálního kondičního plánu během Vánoc, které nás ovlivnilo v klíčových rozhodnutích. Děkuji soupeři za zápas a zdravím pana fanouška na balkon.
60:00 Střely ve 3. části: 17:8
59:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #37 Vojtěch Fišer, asistoval #58 Vojtěch Basík (7:8)
59:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma, asistoval #58 Vojtěch Basík (6:8)
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:13 Domácí hrají v šesti.
55:10 GÓL Florbal Chomutov! 5:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #36 Jan Fator (5:8)
54:21 GÓL Florbal Chomutov! 5:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Tomáš Urban, asistoval #7 Martin Pretl (5:7)
53:30 GÓL Florbal Chomutov! 5:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #72 Filip Žižka (5:6)
52:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba bez asistence (5:5)
52:41 Kouba vyrovnává, diváci se svlékají do naha.
50:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #83 Vojtěch Oulehla, asistoval #11 Patrik Šafařík (4:5)
50:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:5
48:35 Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
46:44 Zápas se přelévá ze strany na stranu.
40:01 Ůvodní buly vyhráli hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
39:52 Vyloučen hráč #60 Lukáš Jíra družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:32 Domácí hrají v plném počtu.
34:32 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
34:32 Vyloučen hráč #27 Dominik Březina družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
33:03 GÓL Florbal Chomutov! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Petr Kříž, asistoval #92 Tomáš Urban (2:5)
30:00 Jsme v půlce druhé třetiny, a Chomutov se stále drží ve vedení.
27:29 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #41 Marek Pleskač (2:4)
24:50 Golman domácích předvádí neuěřitelné výkony.
24:21 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
24:21 Domácí mají velkou šanci dorovnat.
23:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma, asistoval #79 Matyáš Kouba (2:3)
20:58 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Tomáš Urban, asistoval #29 Vít Sobek (1:3)
20:58 Hned v první minutě se hosté dostávají do vedení už o dva góly.
20:01 Ůvodní buly vyhráli hosté.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
16:03 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
16:03 Chomutov si to ,ale za rámeček nedá a hned se dostává opět do vedení.
15:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #11 Patrik Šafařík, asistoval #26 Lukáš Michal (1:1)
15:43 Domácí konečně dorovnávají.
10:41 Kouba s Fišerem udělali pěknou gólovou akci, která ale nedopadla.
09:57 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Martin Pretl, asistoval #42 Štěpán Lísa (0:1)
08:48 Za chvíli budeme v půlce první třetiny a stále nepadl ani jeden gól.
03:37 Utkání je ztím dost vyrovnané.
02:02 Tůma si vybojoval míček a sám běžel na bránu, bohužel střela cinkla.
00:01 Ůvodní buly vyhrál Chomutov.