• 60 59:15
    6:10
    ()

Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 6:10
branky: 15. Filip Rohusch, 25. Mikuláš Novotný, 28. Lukáš Kugel, 35. Marek Pleskač, 52. Marek Pleskač, 59. Jan Ibl - 1. Jan Karafiát, 2. Matěj Půček, 6. Jan Karafiát, 13. Jan Karafiát, 21. Matěj Čika, 25. Jakub Kříž, 41. Šimon Procházka, 49. Hynek Špaček, 54. Karel Frýba, 60. Šimon Procházka; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Pekárek; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 153; zásahy brankářů: Štěpán Lísa 29 - Lukáš Hekl 21; po třetinách: 1:4, 3:2, 2:4
60:00 Komentář domácích Bejček Ondřej (Asistent trenéra): Dnes opět velice vlažný vstup do zápas. Doufejme, že naposled v této sezóně nás stojí první třetina zápas. Z našich principů a navyků jsme schopni v zápase plnit pouze 3, a to se potom vyhrává těžko.Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Novák Jan (Trenér): Měli jsme skvělý vstup do utkání, kde jsme postavili základy dnešního úspěchu. Až na konec druhé třetiny, kdy byl Chomutov lepším týmem a my měli i dost štěstí, si myslím, že to od nás byl velmi dobrý, kontrolovaný výkon. Pozitivní je, že jsme zapojili všechny hráče a že jsme poprvé v sezoně vyhráli třetí třetinu. Děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:32 Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:15 GÓL Kanonýři Kladno! 6:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka bez asistence (6:10)
59:01 Hraje se poslední minuta 3.třetiny.
58:02 GÓL Florbal Chomutov! 6:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #51 Adam Martin (6:9)
54:42 Chomutov se po timeoutu rozhodl pro power play.
54:28 Timeout Florbal Chomutov
54:23 Po sporné situaci za bránou hostů, bude následovat buly v rohu hřiště.
53:45 GÓL Kanonýři Kladno! 5:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba z trestného střílení (5:9)
51:33 GÓL Florbal Chomutov! 5:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #36 Jan Fator (5:8)
49:52 Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
49:06 Kladno odskočilo do náskoku 4 branek, ovšem domácí hráči se stále snaží vyrovnat.
48:09 GÓL Kanonýři Kladno! 4:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Hynek Špaček, asistoval #82 Dominik Horák (4:8)
42:36 Hosté hrají v plném počtu.
40:54 GÓL Kanonýři Kladno! 4:7
40:35 Vyloučen hráč #33 Tobiáš Volf družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:01 Úvodní buly 3.třetiny vyhrál tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:01 Hraje se poslední minuta 2.třetiny.
38:46 Domácí tým hraje v plném počtu.
36:45 Vyloučen hráč #72 Filip Žižka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
34:28 GÓL Florbal Chomutov! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #51 Adam Martin (4:6)
33:46 K dnešnímu utkání přihlíží 153 diváků.
30:18 Zápas je vyrovnanější, Chomutov se dostává do šancí.
27:31 GÓL Florbal Chomutov! 3:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #54 Lukáš Kugel, asistoval #79 Filip Rohusch (3:6)
25:21 Ve hře začínají vznikat zbytečné konflikty a zápas je chvilkami vyhrocený.
24:51 GÓL Kanonýři Kladno! 2:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #73 Jakub Kříž, asistoval #82 Dominik Horák (2:6)
24:23 GÓL Florbal Chomutov! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #24 Mikuláš Novotný, asistoval #14 Tobiáš Fojtík (2:5)
20:34 GÓL Kanonýři Kladno! 1:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #33 Tobiáš Volf (1:5)
20:01 Úvodní buly 2.třetiny vyhrál tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 8:17
19:42 Vyloučen hráč #36 Jan Fator družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
19:01 Hraje se poslední minuta 1.třetiny.
14:41 Zápas už není jednostraný, prosadili se i domácí.
14:06 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #79 Filip Rohusch, asistoval #90 Kryštof Josef Kalijanko (1:4)
12:32 GÓL Kanonýři Kladno! 0:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát bez asistence (0:4)
09:18 Hosté stále tlačí na domácí, Chomutovská obrana se stále zlepšuje.
05:59 GÓL Kanonýři Kladno! 0:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #44 Marek Hauptmann (0:3)
04:58 Chomutov se probral a zápas už je klidnější.
01:35 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #31 Matěj Půček bez asistence (0:2)
00:11 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní buly 1.třetiny vyhrál tým hostů.