6:3
    Matěj SOBEK
    (Janovský)

Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:3
branky: 18. Michal Fuchs, 19. Matěj Sobek, 19. Hynek Hák, 20. Filip Huml, 55. Matěj Kubeš, 59. Matěj Sobek - 13. Jakub Trojáček, 50. Matěj Šerák, 51. Jakub Kraus; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Šimon Staněk 25 - Matěj Habart 38; po třetinách: 4:1, 0:0, 2:2
60:00 Komentář hostů Trojáček Michal (Trenér): Děkuji klukům za předvedený výkon. Škoda neproměněných šancí. Náš brankář nás podržel. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Polomis Jan (Asistent trenéra): Dnes parádní první třetina. Bohužel jsme od druhé třetiny ubrali na intenzitě. Soupeř využil naší pasivitiy a zadělal na možnost vyrovnání. Naštěstí jsme závěr zvládli a ukliďnující brankou opět odskočili. Děkuji Tachovu za parádně odpořádané utkání a podporu na tribuně! Dále děkuji za parádní práci zdějšího klubu a jsem rád, že se opět mohl ukázat odchovanec zdejšího florbalu. Zítra na Lokádě, doufejme lépe.
60:00 Střely ve 3. části: 13:16
58:46 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 6:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #18 Matěj Sobek, asistoval #12 David Janovský (6:3)
58:46 Sobkova ukázková střela končí gólem pro Plzeň
56:16 Ukázkový přesun Habarta
54:03 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #10 Michal Fuchs (5:3)
54:03 Kubeš zvyšuje vedení Plzňe
53:00 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
50:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #14 Jakub Kraus, asistoval #27 Ondřej Macko (4:3)
50:36 Milevsko snižuje vedení Akademie
49:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #18 Matěj Šerák, asistoval #38 Petr Heřmánek (4:2)
49:12 Heřmánek dává gól krásnou střelou bekhandem
46:03 Čajan trefuje pouze tyč brány domácích
45:15 Habart drží Milevsko
41:15 Hostí hrají v plném počtu
40:01 Milevsko začíná 3. třetinu ve čtyřech
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:15 Vyloučen hráč #96 Matěj Čajan družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:15 Přesilovka pro domácí celek
38:38 Domácí v plném počtu
36:38 Vyloučen hráč #15 Ondřej Balý družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za blokování florbalky
36:38 Milevsko hraje přesilovku
34:10 Huml byl velmi blízko od jeho 2. gólu v zápase
28:02 Akademie se snaží zvýšit své vedení
22:30 Krásný zákrok Habarta
20:00 Střely v 1. části: 19:5
19:43 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml, asistoval #27 Matyáš Hrdlička (4:1)
19:43 Huml dává gól po dobré akci Akademie
18:56 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:1
Vlastní branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #48 Hynek Hák (3:1)
18:36 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #18 Matěj Sobek, asistoval #19 Petr Hajšman (2:1)
18:36 Plzeň jde do vedení
17:20 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Michal Fuchs, asistoval #16 Matěj Kubeš (1:1)
17:20 Nádhernou akci Akademie proměňuje Fuchs a vyrovnává
12:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček, asistoval #38 Petr Heřmánek (0:1)
12:30 Milevsko otevírá skóre nádhernou střelou Heřmánka
05:00 Plzeň se snaží otevřít skóre dnešního zápasu
02:36 Plzeň tlačí Milevsko na útočné polovině
00:01 Úvodní buly pro Plzeň