• 59 58:16
    13:4
    (Dolejš)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Štíři Č. Budějovice 13:4
branky: 6. Jakub Trojáček, 11. Patrik Novotný, 16. Jindřich Král, 18. Jindřich Král, 27. Patrik Novotný, 30. Petr Heřmánek, 31. Daniel Dolejš, 33. Jakub Trojáček, 34. Daniel Dolejš, 50. Jakub Trojáček, 55. Daniel Dolejš, 56. Daniel Dolejš, 59. Petr Heřmánek - 3. Matyáš Cajthaml, 14. Matyáš Cuřín, 23. Lukáš Michal, 56. Vojtěch Basík; rozhodčí: Jan Lukáč - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:2 + Matyáš Cajthaml 4; využití: 3:0; diváků: 118; zásahy brankářů: Matěj Habart 24 - Tomáš Kaňák 29; po třetinách: 4:2, 5:1, 4:1
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Dneska velmi poklidné derby, takové jsme ještě nezažili. Sice v malém počtu, ale s dostatečnou kvalitou jsme zápas zvládli na jedničku. Děkujeme soupeři za zápas a zítra se opět uvidíme.
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Dneska dobrých prvních 5 minut první třetiny a podobný čas i v druhé třetiny. Jinak stále to samé, stejné chyby. Zítra nás doma čeká odveta, musíme chtít být lepší.
60:00 Střely ve 3. části: 14:12
58:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 13:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #38 Petr Heřmánek, asistoval #5 Daniel Dolejš (13:4)
56:18 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
55:41 Basík vymetl víko do branky Došwihu a snižuje skóre.
55:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 12:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #23 Matyáš Cuřín (12:4)
55:24 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 12:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #53 Luboš Homolka (12:3)
54:00 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 11:3
51:44 Posledně zmíněná domácí trojice opět kombinovala u hostů v obranném pásmu, nyní však obrana Štírů akci zblokovala.
49:27 Kombinace Král, Dolejš, Trojáček. Poslední zmíněný vstřílí pro Došwich již desátý gól.
49:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (10:3)
47:13 Habart nyní zlikvidoval obrovskou šanci hostů a drží svůj tým ve velkém náskoku.
45:56 Hra se nese ve vysokém tempu a oba týmy tvoří obrovský tlak na oba golmany.
41:02 Habart nyní zastavil samostatný únik jednoho ze soupeřů.
40:00 Střely ve 2. části: 16:7
38:15 Také golman hostů nyní předvedl skvělý zákrok.
35:50 Nyní předvedl krásný zákrok domácí golman Habart, který nenechal kolem sebe projít soupeře a vyráží míček do rohu hřiště.
33:08 Dolejš opět prokázal kvalitu a ránou ke vzdálenější tyči opět navyšuje skóre.
33:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #17 Jakub Trojáček (9:3)
32:04 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:3
31:48 Standartní situace před brankou hostů pro domácí bohužel nebyla využita k dalšímu navýšení skóre.
30:33 I Dolejš zvládl hostům sebrat míček a ránou jak z děla přidává další gól pro domácí.
30:32 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
30:32 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (7:3)
29:34 Heřmánek zblokoval nahrávku Štírů v jejich obranném pásmu a vstřílí další gól.
29:33 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #38 Petr Heřmánek bez asistence (6:3)
26:44 Dolejš dnes král asistencí! Ze středu našel volného Novotného, který po přesné přihrávce vstřílí další gól.
26:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #5 Daniel Dolejš (5:3)
24:41 Cajthaml přehodil svého protihráče přes mantinel a jde pykat na 2+2 minuty.
24:40 Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
22:20 Michal po přihávce Cuřína přeloboval Habarta a vstřelil svému týmu další gól.
22:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Lukáš Michal, asistoval #23 Matyáš Cuřín (4:3)
20:20 Hák to nyní zkusil z výběhu, ale střela bohužel letěla těsně vedle tyčku.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
17:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #95 Jindřich Král, asistoval #5 Daniel Dolejš (4:2)
15:22 Král našel skulinku a propaluje hostujícího brankáře. Domácí opět ve vedení.
15:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
13:02 Cuřín našel místo u vzdálené tyče a srovnává skóre.
13:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #23 Matyáš Cuřín, asistoval #92 Jáchym Peprný (2:2)
10:05 Opět Dolejš našel volného Novotného, který zakončuje do prázdné brány.
10:04 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
08:53 První přesilovka utkání. Po faulu Cuřína si přesilovku zahrají domácí.
08:52 Vyloučen hráč #23 Matyáš Cuřín družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
05:25 Dolejš krásně našel volného Trojáčka před brankou hostů a ten srovnává skóre.
05:24 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
02:37 Štíři ukázali krásnou kombinaci před domácí brankou a připisují si první gól utkání.
02:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #29 Lukáš Michal (0:1)
01:06 Domácí jsou zatím aktivnější na balonku a operují na půlce hostů.
00:01 Buly pro domácí.