• 58 57:45
    2
    Filip PROKOP

Kanonýři Kladno - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:7
branky: 1. Matěj Čika, 24. Jakub Dočekal, 27. Šimon Procházka, 40. Matěj Čika, 45. Jan Blažek, 51. Tobiáš Volf - 8. Jakub Trojáček, 28. Jakub Trojáček, 37. Patrik Novotný, 46. Daniel Dolejš, 47. Jindřich Král, 51. Adam Dvořák, 54. Daniel Dolejš; rozhodčí: Petr Jahoda - Michal Lipinský; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 16 - Matěj Habart 22; po třetinách: 1:1, 3:2, 2:4
60:00 Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Až začneme vzládat třetí třetiny zápasů, tak začneme i sbírat body. Máme v zápasech velmi dobré pasáže hry, ale bohužel je jich stále málo. Ve třetí třetině zase kolamps. Musíme najít kde je ten problém a odstranit ho. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Dneska velmi vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli o kousíček lepší. Ten kousíček nám přinesl výhru a tři body. Velmi si cením toho, že kluci pořád věřili ve vítězství, ikdyž skóre bylo nepříznivé. Dotáhli jsme to do vítezného konce a to se na Kladně cení. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
58:50 Zesílená přesilová hra zatím nepřináší kladnu potřebný gól.
57:45 Timeout Kanonýři Kladno
57:45 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:42 Bém se rozběhl k brance, svou střelou minul.
53:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš z trestného střílení (6:7)
53:52 Trestné střílení proměnil Dolejš pohotovou střelou, kdy nedal Heklovi sebemenší šanci.
52:07 Blažek po druhé během střídání stál tváři v tvář Habartovi, ani jednou na něho nevyzrál.
50:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #5 Daniel Dolejš (6:6)
50:56 A máme opět vyrovnáno.
50:10 GÓL Kanonýři Kladno! 6:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #31 Matěj Půček (6:5)
50:10 Volf si při vlastním oslabení pohrál s obranou hostů a následně skóroval.
49:14 Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
46:51 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #95 Jindřich Král, asistoval #11 Matěj Duba (5:5)
46:51 Hekl vyslal do úniku Volfa, kterého v rohu obrali hosté o míček. Z následného protiútoku Milevsko srovnalo skóre utkání.
45:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #17 Jakub Trojáček (5:4)
45:09 Milevsko rychle reaguje na obdržený gól. Prosazuje se Dolejš.
44:57 GÓL Kanonýři Kladno! 5:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Jan Blažek, asistoval #15 Matěj Čika (5:3)
44:57 Čika ze standardky z rohu našel Blažka, který si připsal první gól v kladenském dresu.
43:29 I přes nebezpečné pokusy hostujícího celku se Kladno dokázalo ubránit.
42:06 Dvořák měl ořed sebou odkrytou branku, výborný Hekl ale zvládl míček vyrazit.
41:24 Vyloučen hráč #77 Jan Blažek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
41:08 Trojáčkovu střelu vyráží Hekl helmou.
40:01 ​Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Milevsko.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:40 Pohotový zákrok Habarta proti střele Blažka.
39:00 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #77 Jan Blažek (4:3)
39:00 Kladno se zásluhou Čiky dostává opět do vedení.
38:56 Frýba nahrál na střed na Volfa, ten ze zátahu trefuje pouze golmana.
36:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #5 Daniel Dolejš (3:3)
36:26 Po konci přesilové hry se z předbrankového prostoru proszuje Novotný.
35:37 Trojáčkův pokus prosvištěl kolem tyčky.
34:23 Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
34:23 Čikovo sekání potrestáno dvěma minutami. Uvidíme, zda si hosté s přesilovou hrou poradí lépe než domácí.
33:03 Ani třetí početní výhodu nedokázali domácí zúročit.
30:43 Horák se tlačil do střely, branku však přestřelil.
30:15 Vyloučen hráč #97 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
29:48 Rozehrávku z velkého brankoviště nedokázalo Kladno přetavit v gól.
29:02 Procházka si v úniku nepočínal moc dobře a nechal vyniknout hostujícího golmana.
27:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček, asistoval #95 Jindřich Král (3:2)
27:45 Milevsko se prosazuje v oslabení. Nejprve vyslal nepříjemnou střelu Dolejš, s tou si Hekl poradil. Na následnou střelu Trojáčka byl už krátký.
26:14 Vyloučen hráč #11 Matěj Duba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za držení
26:14 Duba si v souboji přidržel Půčka a je z toho druhá přesilová hra po domácí.
26:05 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #41 Tomáš Bém (3:1)
26:05 Krásná přihrávka Béma na volného Procházku, Kladno odskakuje na rozdíl dvou branek.
25:28 Prokop se vymotal ze sevření dvou kladenských hráčů, dostal se až ke střele, ale Hekla neohrozil.
24:50 Král proběhl z rohu až k zakončení, jeho střela míjí branku.
23:24 Velmi povedená kladenská standardka. Rychlá kombinace na jeden dotek a Dočekal z dorážky uklízí do branky.
23:14 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #94 Jakub Dočekal, asistoval #78 Adam Staněk (2:1)
22:55 Bémova střela ze zátahu končí na tyčce.
22:16 Silvestr střílí od pravéhou mantinelu, hekl bez problému kryje.
21:19 Standardní situace v podání Milevska. Dolejš natáhl ke střele, ale trefil pouze Hekla.
20:24 Procházkova střela na bližší, Habart kryje.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Kladno.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:56 Staňkova střela v závěru třetiny zacinkala pouze na tyčku.
18:35 Kladenská přesilová hra úspěch nepřinesla.
17:40 Čikova tvrdá rána od půlky skončila pouze na bloku.
16:34 Vyloučen hráč #7 Patrik Novotný družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za zdržování hry
16:26 Horák prověřil Habarta, ten okamžitě vysílá do brejku Novotného.
15:00 Čika náhrál do brankoviště na Procházku, jeho střelu na bližší zastavil Habart na brankové čáře.
13:20 Horákovu kličku vystihl Dvořák a nepříjemně prověřil domácího golmana.
11:58 Dobrý zákrok Hekla proti střele Novotného.
09:40 Trojáček hledal na středu jednoho ze svých spoluhráčů, jeho úmysl vystihl Dočekal.
08:35 Králova střela skončila na tělech kladenských obránců.
07:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (1:1)
07:36 Kombinace do prázdné branky v podání Milevska srovnává skóre.
06:15 Horák bez větších obtží přoběhl polovinou soupeře, položil si golmana, ale zakončit nedokázal.
04:36 Helkův první zákrok porti střele Trojáčka.
03:24 Duba blokuje pokus Špačka.
01:40 Staněk po přihrávce Béma trefuje hruď Habarta.
00:31 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
00:31 Čika tvrdou střelou otevírá skóre.
00:26 Procházka se zpoza branky snažil překvapit hostujícího golmana.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrává Kladno.