3:8
    Jakub TROJÁČEK
    (Heřmánek)

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC DOŠWICH MILEVSKO 3:8
branky: 7. Jindřich Král, 29. Radim Šlechta, 55. Rudolf Voják - 23. Matěj Duba, 28. Patrik Novotný, 32. Patrik Novotný, 45. Patrik Novotný, 47. Patrik Novotný, 50. Vojtěch Kodad, 52. Matěj Duba, 56. Jakub Trojáček; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jan Kolínek 17, Tomáš Křemen 5 - Matěj Habart 28; po třetinách: 1:0, 1:3, 1:5
60:00 Komentář domácích Moravec Filip (Trenér): Máme za sebou pro spoustu kluků náročný víkend. Odehrát během 24 hodin 4 utkání, vydržet to fyzicky, to ukazuje na skvělou kondiční připravenost. V dnešním zápase jsme se naběhali ještě o něco víc kvůli laxně hraným soubojům. Na to se musíme v dalších dnech a týdnech zaměřit. Dalším dnešním klíčovým bodem byla naše neefektivita, měli jsme dost šancí na to, abychom si ze zápasu odnesli body. Za celý víkend chci poděkovat všem hráčům, divákům, kterých opět z řad našich malých hráčů a rodičů přišlo hodně. Také děkuji rozhodčím, za dva velmi dobře odřízené zápasy.
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): I když dnes v menším počtu, tak jsme předvedli skvělý taktický výkon. Vědeli jsme, co chceme hrát a to jsme splnili. Odměnou jsou tři body a já klukům děkuji za perfektní výkon. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 14:12
55:43 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Slavík družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
55:28 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček, asistoval #38 Petr Heřmánek (3:8)
54:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #22 Martin Štencl (3:7)
51:12 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
51:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #11 Matěj Duba, asistoval #6 Filip Prokop (2:7)
51:12 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Tomáš Křemen družstva FB Hurrican Karlovy Vary
49:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #93 Vojtěch Kodad, asistoval #38 Petr Heřmánek (2:6)
47:07 Vyloučen hráč #4 Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
47:07 Vyloučen hráč #95 Jindřich Král družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
46:13 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný bez asistence (2:5)
44:10 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:4
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
31:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #97 Eduard Chalupa (2:3)
28:18 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Radim Šlechta, asistoval #98 Jakub Ďurian (2:2)
27:10 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #18 Matěj Šerák (1:2)
22:47 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #11 Matěj Duba, asistoval #95 Jindřich Král (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 10:8
06:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Vlastní branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #95 Jindřich Král (1:0)