• 60 59:59
    8:5
    (Ruml)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:5
branky: 10. Matyáš Borek, 21. Lukáš Rada, 26. Šimon Mazánek, 32. Dominik Bláha, 47. Jakub Ruml, 48. Dominik Bürger, 56. Maxim Grega, 60. Dominik Bláha - 11. Jakub Mühlfait, 24. Lukáš Mitera, 49. Jakub Mühlfait, 50. Vojtěch Andrášek, 51. Štěpán Novák; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 29 - Vítek Šimáček 21; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:3
60:00 Komentář domácích Palatínus Antonín (Trenér): Další super zápas ve skvělém tempu. První třetina vyrovnaná, ve druhé jsme byli lepší, třetí třetina divácky atraktivní nahoru - dolu, kde jsme šíleným způsobem řešili ložené šance, zatímco Sparta přesně naopak. Nakonec pohlídané, povzbudivý konec základní části. Sezóna začína!
60:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí): Skvělá prověrka před play-off. Zápas ve vysokém tempu i přes to, že o nic nešlo. Ukázalo se přesně to co jsme chtěli vidět, tedy kde máme mezery a o co se můžeme opřít. Pochvala klukům za skvělé umístění v základní části. Díky všem za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #77 Jakub Ruml (8:5)
57:30 Bohemka má v závěru přesilovku a může zápas definitvně zlomit na svoji stranu, uvidíme, jak s touto příležitostí naloží...
57:18 Vyloučen hráč #49 Daniel Rozsévač družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání
56:10 Sparta zkouší risk v šesti bez brankáře...
55:51 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
55:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #96 Daniel Grézl (7:5)
54:27 Adrášek se vyskytl v dobré šanci, zamířil ale těsně nad.
53:11 Kovařík teď vytáhl luxusní zákrok proti akci hostů.
52:45 Další šance Bohemky, tentokrát dvakrát zblokováno.
50:35 Bohemka pálí tutovky, Sparta hrozí z protiútoků, na šance je to pestré utkání.
50:07 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #11 Matyáš Bláha (6:5)
49:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #15 Matyáš Malkus (6:4)
48:30 Ruml si proběhl celé hřiště, pěknou akci ale ´bohužel nezakončil přesně.
48:10 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #94 Vojtěch Bláha (6:3)
47:41 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #61 Lukáš Rada (6:2)
46:30 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #87 Jakub Kabourek (5:2)
45:50 Bohemce se nepodařilo využít přesilovku, Šimáček tentokrát neměl moc práce...
43:48 Vyloučen hráč #33 Jakub Bernat družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání
43:39 Bohemka se drží na balonku v pásmu.
40:33 Šimáček si nadvakrát poradil s příležitostí domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
38:28 Domácí celou svou přesilovku kontrolují balonek, nyní prověřil Šimáčkovu pozornost Brynda.
36:40 Vyloučen hráč #49 Daniel Rozsévač družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
35:10 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #16 Jakub Mühlfait.
33:47 Aktuálně se nejvíc hraje ve střením pásmu, šance přichází na obou stranách.
31:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:2
29:40 Nadějné šance mají oba týmy, všechny situace ale končí buď mimo nebo své týmy podrží jejich brankáři.
25:44 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #19 Šimon Mazánek, asistoval #77 Jakub Ruml (3:2)
24:30 V nadějné šanci se objevil po pěkné nahrávce Fryš, balonek mu ovšem sjel z čepele a zakončení tak nebylo podle jeho představ.
23:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (2:2)
23:10 Vyloučen hráč #23 Dominik Bürger družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
20:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #23 Dominik Bürger (2:1)
20:07 Bohemka vstoupila do druhé třetiny aktivně, ihned zahrozila
20:00 Střely v 1. části: 9:13
19:30 Do slibné šance se dostal Kopejtko, ale bohužel pro domácí minul.
17:17 Nepříjemná střela pro Kovaříka, i s ní si brankář domácích poradil a skóre se tak stále nemění.
14:30 První souhra domácích v přesilovce gól nepřináší, nyní je Bohemka zpět na balonku, uvidíme, co vymyslí.
14:14 Vyloučen hráč #2 Kosťantyn Šlosar družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:40 Šance jsou na obou stranách, nyní balonek kontroluje Bohemka.
10:41 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
09:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Matyáš Borek, asistoval #96 Daniel Grézl (1:0)
07:00 V další nadějné šanci Ruml netrefil ideálně zpola odkrytou branku, skóre zůstává i nadále beze změny.
05:20 Kovařík vyslal Bürgera do brejku, ten sparťanského brankáře ovšem překonat nedokázal.
04:14 Oba týmy se tlačí do branky, utkání se zatím hraje ve vysokém tempu.
02:10 Po šanci Sparty zazvonila za Kovaříkovými zády tyč.
00:45 První akcí otevírá utkání Bohemka, elitní formace zahrozila z kombinace.