59
  • 59 58:16
    Tatran

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - PSN Tatran Střešovice 6:5
branky: 4. Adam Václav Kyselka, 9. Dominik Bürger, 11. Tomáš Fryš, 12. Matyáš Borek, 22. Tomáš Trnka, 47. Lukáš Rada - 11. Matěj Kučera, 33. Ondřej Vázler, 43. Kryštof Klement, 47. Michal Antonín Malhocký, 57. Kryštof Klement; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Filip Leibl; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 33 - Lev Kliment 35; po třetinách: 4:1, 1:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Palatínus Antonín (Trenér): Super zápas, slušné tempo. Dnes jsme dobře začali a konečně byli i produktivní. Především ve třetí třetině jsme toho ale zase hodně nedali a zlepšený soupeř nakonec sahal po bodech.  Jsem rád, že jsme konečně zvládli dotáhnout zápas s elitním soupeřem do vítězného konce, před playoff to bodne. Díky za utkání.
60:00 Komentář hostů Šindelář Milan (Trenér): Dobrý zápas, dobrá příprava na play-off. Ale takové zápasy musíme hrát naplno od začátku a po celou dobu zápasu. Ztráta bodů nás mrzí, ale mužeme si za ní sami, přístupem v první třetině. Od poloviny zápasu si myslím, že jsme už byli lepším týmem, ale ztrátu jsme nesmazali. Děkuji soupeři za dobrý zápas a gratuluji k vítěztví.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
60:00 Napínavé utkání plné gólů a emocí končí vítězně, domácí napravili výsledek z minulého utkaní ve kterém prohráli 5:2. Pro mě osobně je to super dárek ke svátku díky borci!! (tygr)
58:34 Hosté jdou do šesti.
58:16 Timeout PSN Tatran Střešovice
58:10 Oba tými nasadili plné tempo a ani jeden z nich není připraven prohrát.
56:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Kryštof Klement, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (6:5)
56:25 Hosté se zase o krok přiblížili k domácím a utkání zůstává i v posledních momentech napínavé.
54:10 Filip Brynda jen těsně minul víko Tatranské brány
52:37 Vyloučen hráč #14 Kryštof Klement družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka
52:37 Domácí šli v oslabení do breaku a při pokusu o jeho zastavení se Kryštof Klement provinil hrou vysokou holí.
51:31 Vyloučen hráč #11 Adam Václav Kyselka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
47:35 Vyloučen hráč #77 Jakub Ruml družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení
47:35 Vyloučen hráč #16 Lukáš Mühlfait družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
47:35 Vyloučení na obou stranách za vzájemné držení. Bude se hrát čtyři na čtyři.
46:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #86 Dominik Bláha (6:4)
46:51 Rychlá odpověď Bohemky a utkání je pro ně zase o něco klidnější.
46:29 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký bez asistence (5:4)
46:29 Skvěle umístěná střela Michala Malhockého dostává Tatran na jednogólový rozdíl.
44:11 Hosté neustále obtěžují branku domácích. Chuť vyhrát je stále nepřešla
42:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Kryštof Klement, asistoval #35 Jakub Šolle (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 17:14
39:54 Domácí se zvládli ubránit přesilové hře hostů a dokonce i pohrozili u brány Tatranu breakovou situací.
37:51 Vyloučen hráč #16 Tomáš Fryš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování
35:47 Hra se zdá být z obou stran agresivní a surová, ale oba manšafty se stále drží na okraji pravidel.
32:29 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #79 Ondřej Vázler, asistoval #76 Tomáš Macháček (5:2)
30:39 Hosté ubránili přesilovou hru domácích a stav utkání zůstává 5:1
28:39 Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
28:36 Skvělí zákrok předvádí domácí brankář Miroslav Kovařík
25:24 Hosté hrají velmi agresivně.
21:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #10 Matyáš Borek (5:1)
21:10 Domácí pokračují ve své krasojízdě s brankou Tomáše Trnky, který předvedl neskutečnou backhandovou střelu.
20:00 Střely v 1. části: 14:11
20:00 Bohemka ovládla první třetinu a do šatny jdou se vstyčenou hlavou. To samé se nedá říct o kádru hostů.
18:00 Domácí svou obranu potvrzují i v oslabení a zůstává jim tak tříbrankový náskok.
15:54 Vyloučen hráč #23 Dominik Bürger družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:37 Bohemka se v tomto utkání nevyznačuje pouze útokem, ale i solidní obranou silně podpořenou jejich brankářem.
11:52 Domácí po inkasované brance nasadili vysoké tempo a Tatran má problém s nimi udržet krok.
11:35 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Matyáš Borek, asistoval #46 Lukáš Trnka (4:1)
10:50 Utkání se obrací v střelnici, a gólů není po málu.
10:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #61 Lukáš Rada (3:1)
10:11 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Matěj Kučera, asistoval #64 Jonáš Tuma (2:1)
08:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #16 Tomáš Fryš (2:0)
07:31 Hra se po brance domácích přelévá z jedné poloviny na druhou. Oba tými ukazují vysoké na sazení a agresivitu
03:56 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #23 Dominik Bürger (1:0)
02:52 Vyloučen hráč #36 Jakub Klápa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
02:23 Radu vychytal Kliment.
01:36 Na druhé střelu Rumla vyráží Kliment
01:29 Střela Matějky pouze do Mazánka.
00:39 Tatran v první šanci, ale Mirek Kovařík chytá
00:00 Domácí vyhrali první buly