• 60 59:42
    11:6
    (Vlach)

Florbal Ústí - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 11:6
branky: 4. Adam Fišer, 7. Aleš Vlach, 11. Tadeáš Weber, 16. Štěpán Malý, 37. Marek Chroustovský, 47. Tadeáš Weber, 51. Ondřej Hubka, 51. Aleš Vlach, 54. Aleš Vlach, 56. Aleš Vlach, 60. Martin Hrabánek - 30. Jakub Kocián, 30. Patrik Vykoupil, 31. Martin Kovář, 32. Vojtěch Murín, 38. Matěj Vrátný, 48. Patrik Vykoupil; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 23 - Matyáš Hartmann 9, David Hloušek 21; po třetinách: 4:0, 1:5, 6:1
60:00 Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Prospaný a odfláknutý začátek znamenalo manko, které se nám ale podařilo vymazat. Třetí třetina v našem podání znamenala spousty špatných řešení. Gratulace soupeři, díky rozhodčím za super výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 14:10
59:43 Hrabánek spíše do brány posílá přihrávku, ale jako další gól do konta se to hodí.
59:42 GÓL Florbal Ústí! 11:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #29 Aleš Vlach (11:6)
56:59 Ostravský kádr se snaží chodit do 6 a snažit se dorovnat utkání.
55:04 GÓL Florbal Ústí! 10:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach bez asistence (10:6)
55:04 Vlachovi to dneska pálí a střílí do prádné bez jediné překážky.
54:47 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
53:15 GÓL Florbal Ústí! 9:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #16 Tadeáš Weber (9:6)
53:15 První hráč , který si dnes připisuje hattrick je  ALEŠ VLACHH!!!
51:37 Dobozs si připisuje unikátní zákrok.
51:02 Dva rychlé góly posílají zas Ústí do vedení.
50:59 GÓL Florbal Ústí! 8:6
50:45 GÓL Florbal Ústí! 7:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #73 Ondřej Hubka, asistoval #44 Adam Fišer (7:6)
47:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #65 Marek Zabral (6:6)
46:50 GÓL Florbal Ústí! 6:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #14 Martin Hrabánek (6:5)
45:33 Mičulka z otočky na Dobozse ale obrana si poradila sama.
43:51 Krásná akce před brankou hostí ale ani z dorážky gól nepadá.
40:01 Poslední bule pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
39:24 Huber přes celé gřiště na Fišera ale ten míjí,škoda.
37:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #33 Martin Kovář (5:5)
36:07 Po mnoha akcích a střelách, Chroustovský posílá svůj tým do vedení.
36:06 GÓL Florbal Ústí! 5:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #22 Jiří Jankovský (5:4)
31:18 Ostravští během 2 minut vyrovnali zápas a nechtěj to dát domácím jen tak.
31:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #82 Vojtěch Murín, asistoval #92 Martin Tomek (4:4)
30:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Martin Kovář, asistoval #34 Matěj Vrátný (4:3)
29:22 Ústí začíná propadat v obraně, Ostrava toh využila dvoumi hezkými góly..Tak snad to domácí hochy extra nevykolejí.
29:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #77 Jan Chmelař (4:2)
29:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Jakub Kocián, asistoval #12 Jan Punčochář (4:1)
26:34 Jak hra tak i hráči jsou lehce pomatený a dost jim ujíždí míček.
23:20 Ústecká obrana se i v oslabení zdá neprůstřelná.
21:47 Vyloučen hráč #14 Martin Hrabánek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
21:47 Tak dokonce se podíváme i na hru čtyři na čtyři.
20:21 Vyloučen hráč #77 Jan Chmelař družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
20:21 Ostrava opět ve čtyřech.
20:01 Druhá bule tentokrát pro Ústí.
20:00 Střely v 1. části: 16:6
18:11 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
17:55 Murín z vytočený na Dobozse ale mimo mísu.
15:33 GÓL Florbal Ústí! 4:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #44 Adam Fišer (4:0)
15:33 Střídání brankáře. Nový brankář #30 David Hloušek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
12:21 Krupica padá sám i o vlastní nohy.
10:11 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #29 Aleš Vlach (3:0)
09:58 Domácí hoši se ozehráli a Ostrava je moc nestíhá.
06:08 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #44 Adam Fišer (2:0)
06:08 Než jsem stihla napsat akci za kterou měla jít Ostrava do oslabení, využili domácí výhodu a pálí do brány.
05:55 Vyloučen hráč #12 Jan Punčochář družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:49 Kovářova taktika přes 3 hráče ale gólem nekončí.
03:32 Fišer prolomil hráze Hartmanna a střílí první gól.
03:31 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #44 Adam Fišer, asistoval #73 Ondřej Hubka (1:0)
02:08 Dobozs lachtanní skok, ale bere sebou na zem i protihráče.
01:36 Ostrava zatím drží Ústí zřídka.
00:01 Úvdoní buly si bere Ostrava pod svá křídla.
00:00 Vítám čtenáře u 21. kola CE soutěže juniorů, kdy na domácí půdu Florba Ústí vyzve FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.