1:4
    Ondřej ČUMPELÍK
    (Stýblo)

Florbal Ústí - FBC Liberec 3:4
branky: 45. Tadeáš Weber, 60. Adam Fišer, 60. Jan Tůma - 4. Bartoloměj Smolka, 38. Bartoloměj Smolka, 58. Ondřej Cejnar, 60. Ondřej Čumpelík; rozhodčí: David Kytler - Jakub Tázler; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 82; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 24 - Vilém Svrček 28; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Klíma Karel (Trenér): Hodně vyrovnané utkání. Bohužel se nám nepodařilo zápas otočit ani díky podařenému závěru. Ukazálo nám to na čem je potřeba zapracovat směrem k play-off. Díky soupeři a parádním fanouškům za utkání.
60:00 Komentář hostů Salát Petr (Trenér): Velmi cenné vítězství. Nehrajeme teď úplně ideálně a o to víc se na vše nadřeme. Věřím, že tohle je cesta jak se lépe připravit na play-off a přejít co možná nejdále. Díky soupeři za utkání a divákům za fajn atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:56 GÓL Florbal Ústí! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #44 Adam Fišer (3:4)
59:44 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #44 Adam Fišer, asistoval #50 Jan Tůma (2:4)
59:31 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #23 Adam Stýblo (1:4)
57:37 Vyloučen hráč #44 Adam Fišer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
57:08 Timeout Florbal Ústí
57:08 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #12 Michal Blažek (1:3)
53:17 Dobosz epic safe!
52:12 Vrzala využil situace, kdy míček sjel hráči hostí z čepele a běžel dočista sám na Svrčka!
49:05 Hubka výborně vystřelil do Svrčka!
47:22 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
44:48 Napjatá situace před brankou Svrčka, domácí nálehají a snaží se o vyrovnání skóre.
44:12 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #19 Ondřej Trčka (1:2)
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
38:26 Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
38:26 Hubka poslal výbornou nahrávku před branku Svrčka, avšak nikdo tam nebyl aby ji doklepnul.
37:57 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #23 Adam Stýblo (0:2)
37:39 Vyloučen hráč #8 David Karpíšek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
36:36 Svrček si stále drží čisté skóre a předvádí skvělé zákroky.
32:34 Pěkná standartka u branky Svrčka v podání Chroustovského a Fišera.
27:35 Vyloučen hráč #34 Petr Kukla družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
27:35 Vyloučen hráč #44 Adam Fišer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování
24:12 Na Dobosze si zkusil vystřelit hráč hostí z půlky hřiště. Vyslal ostrou střelu, ale vypadá to, že dneska Dobosz do brány vkročil pravou nohou a předvádí výborné výkony.
21:43 Hubka předvedl výbornou akci, na míčku prokličkoval mei hráči až k brance Svrčka a vystřelil.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
15:14 Trčka vyslal nebezpečnou střelu do Svrčka, ten byl na ní však připravenej.
13:06 Dobosz dneska předvádí úžasné zákroky!
07:57 Malý vyblokoval střelu před brankou Dobosze.
07:01 Vyloučen hráč #19 Ondřej Trčka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
05:26 Vrzal vystřelil, ale míří těsně vedle branky.
03:12 GÓL FBC Liberec! 0:1
01:36 Dobosz provedl monster safe! Neskutečně vytáhl balonek z brankové čáry.
00:01 A zápas máme v plném proudu, úvodní buli vyhál tým hostí a udržuje se na míčku.
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního utkání.