• 59 58:00
    2
    Marek CÍGLER

Bulldogs Brno - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:6
branky: 4. Dominik Novák, 11. Radim Svatoň, 47. Jan Baláč, 58. Radim Svatoň - 5. Matyáš Bláha, 10. Štěpán Indra, 22. Josef Sedláček, 48. Jakub Bernat, 48. Matyáš Bláha, 52. Kosťantyn Šlosar; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 77; zásahy brankářů: Jakub Heralecký 24 - Matěj Habart 13; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:3
60:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí): Ve všech ohledech dnes divočina. Za celých 60 minut jsme se nesrovnali v halvách ani na florbalce a hráli tak "vyrovnané" utkání proti namotivovanému soupeři. Věřím, že zítra předvedeme lepší výkon a odvezeme plný počet bodů. Děkujeme za utkání.
60:00 Komentář domácích Kyzlink David (Trenér): Velice dobrý zápas z naší strany, výboná obrana, dobrý brejky, dobrý výkon golmana. V rozhodující chvíli se projevil věk a zkušenosti hráčů Sparty. Náš mladý tým opět prokázal florbalovost i to, že se dokáže vyrovnat starším protihráčům v důrazu a nasazení. Domácím fanouškům děkuji, že kluky podporovali až do konce.
60:00 Střely ve 3. části: 4:13
59:48 Standardka od střídačky Sparty, poslední možnost pro BB.
59:12 Času už moc nezbývá. Buldoky trápí přesnost zakončení.
58:47 Koutný osy mimo, stejně tak z dorážky Kejř!
58:00 Vyloučen hráč #66 Marek Cígler družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
57:57 Čermák se hodně ustřelil, netrefil ani správnou stranu hřiště.
57:27 Baláč vynutil chybu v rozehrávce a nahrál Svatoňovi, který uklidil míček doodkryté branky! Buldoci tak mají ještě šanci.
57:26 GÓL Bulldogs Brno! 4:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Radim Svatoň, asistoval #41 Jan Baláč (4:6)
57:00 Kejř z první za mantinel.
56:27 Heralecký na střídačce, Buldoci v šesti!
56:09 Heralecký tygřím skokem sebral Šlosarovi jistý gól!
55:40 Kejř výborným blokem zastavil možný gól.
55:00 Sparta stále kombinuje, ve finálním okamžiku jim však selže zpracování.
53:27 Vyloučen hráč #39 Tobiáš Hude družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi
53:27 Hude při bloku spadl na zem a Buldoci se musí bránit.
53:08 Buldoci stahují hru na dvě formace.
53:07 Timeout Bulldogs Brno
51:58 Mühlfait našel před brankou volného Šlosara a ten pod padajícím Heraleckým posílá Spartu do trháku.
51:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #16 Jakub Mühlfait (3:6)
51:00 K vidění jsou brejky na obou stranách, ale chybí přesnost v zakončení. Přibývají také tvrdé zákroky.
49:58 Sparta se provinila malou domů. Nutno dodat, že v tomto případě to byla spíš velká domů...
48:50 Buldoci nic nevzdávají a nadále si vytvářejí šance. Narozdíl od Sparty se na góly holt více nadřou.
47:33 Studená sprcha pro Buldoky. Nejprve Bernat z úhlu vymetl horní růžek a ihned po buly zvýšil Matyáš Bláha.
47:32 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #37 Štěpán Novák (3:5)
47:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #33 Jakub Bernat, asistoval #98 Filip Rathouský (3:4)
47:15 Následně byl Koutný škaredě poslán k zemi a musel odbelhat na střídačku.
47:01 Svatoň našel Koutného, ten v plné rychlosti v brejku šel do backhandu a minul!
46:22 Je vyrovnáno! Jan Baláč ze střední vzdálenosti vyslal granát na bránu mohl jít slavit! První bod v juniorech si připisuje Tomáš Holánek.
46:21 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Jan Baláč, asistoval #88 Tomáš Holánek (3:3)
45:15 Výborné střídání Denise Koutného. Během 40 vteřin několikrát pro své spoluhráče vybojoval míček.
44:40 Sparta opět tlačí.
43:57 Navara uklidil míček z nebezpečného prostoru baseballovým odpalem. Skoro homerun.
42:36 Marek Mattes se ocitl sám před brankářem, ale míček mu nepřišel úplně ideálně a tak jej netrefil!
42:00 Svatoň pálí do do bloku a hosté v plném počtu.
41:41 Koutný z osy těsně minul.
41:05 Tentokrát Buldoci konečně hrají na balnku.
40:02 Za zákrok v posledních vteřinách druhé části pyká Novák. Buldoci tak mají šanci na přesilovkový reparát.
40:00 Vyloučen hráč #37 Štěpán Novák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 4:10
39:59 Kejř v závěru orazítkoval tyč!
39:37 Až teď domácí na míčku.
38:44 Ale Buldoci opět nemají v přesilovce míček a nedokážou ho získat.
38:02 Vyloučen hráč #81 Martin Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
38:02 Čermák sekl Mattese zezadu. Zbytečné vyloučení, Buldoci mají šanci před druhou sirénou vyrovnat.
37:37 Další úspěšné bloky Bulldogs. Ale domácím se nedaří z těchto situací přecházet do brejků.
36:30 Dobré střídání třetí lajny domácích, jen je škoda nepřesností ve finálních nahrávkách.
35:25 Novák tvrdě složen u mantinelu, k nevoli domácích diváků je z toho jen standardka.
33:40 Buldoci v pěti a na bránu Hude utíkal stejně jako Pařenica sám, ale ani on nepřekonal Habarta.
32:42 Skvělé střídání Marka Pařenici! Nejprve dvě střely zblokoval a následně se v oslabení dostal do protiútoku, ale nic z toho.
31:33 Sparta v pěti a hned staví přesilovkové rozestavění.
31:24 Šlosar se vynořil před brankou, ale backhandem si na Heraleckého nepřišel.
30:50 Vyloučen hráč #36 Dennis Boleloucký družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
30:10 V. Bláha poslal Koutného za mantinel nedovoleně. Jeho spoluhráči však drží míček i ve čtyřech, navíc nyní hrjí ve výhodě. Bude se vylučovat i na straně Brna.
29:33 Vyloučen hráč #94 Vojtěch Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:45 Sparta teď dost tlačí, ale Heralecký drží svůj tým.
28:02 Bláha pouze Heraleckému do náruče.
27:03 Tesárek dobře vystihl u půlky nahrávku a dostal se až do zakončení. Skóre se však nemění.
26:34 Mattes z osy trefil jen hůl soupeře.
25:57 Přijde mi, že se Buldoci drží staréhpo známeho hesla "Co leží, neběží." Sparťané dostávají okolo mantinelů opravdu dost zabrat.
24:39 Novák je v napadání velmi nepříjemný, stejně tak jako v následujícím střídání Baláč.
23:38 Čermák byl ztrojený, přesto dostal míček na Heraleckého. Pro něj to však byl už jednoduchý zákrok.
23:08 Míč zničen v rohu domácího obraného pásma.
22:33 Heralecký teď obral Sedláčka o druhý gól.
22:01 Ze stejné pozice pálil Novotný, tentokrát však dobře zakročil Tesárek a jeho střelu zablokoval.
21:39 Sedláček nic nevymýšlel, natáhl a prostřelil.Sparta opět vede.
21:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #10 Jakub Kárník (2:3)
21:00 Buraj poslal Šlosara za pořadateli na stolek, a tak se musí Buldoci obejít na dvě minuty bez jednoho hráče v poli.
20:39 Vyloučen hráč #90 Benjamin Buraj družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
20:14 Hudeho hůl neustála sekeru soupeře, a tak si brněnský hráč bude muset vzít jinou.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
20:00 První třetina nabídla zajímavou hru, ale také mnoho nepřesností. Oba týmy by se jistě rády zlepšily. Podaří se jim to ve 2. třetině?
19:23 Dominik Novák vyřešil 2 na 1 střelou, těsně minul.
19:00 Probíhá poslední minuta, Sparta na míčku v útočném rohu.
18:13 Buldokům dnes ty bloky opravdu jdou. Sparta má problém dostřelit na bránu.
17:35 Bláha ani na třikrát nepostřelil obranný val Bulldogs.
15:40 Mladý domácí tým se nebojí v soubojích používat tělo. Sparťany musí souboje hodně bolet.
14:55 Baláč z úhlu pálí jen do břicha. Teď se hraje nahoru dolů.
12:50 Naopak první lajna domácích tlačí svého soupeře.
12:15 Třetí lajna Buldoků má s napadáním Sparty problém.
10:38 Dobrou střelou se prezentoval Marek Mattes, ale lepší zákrok vytáhl Habart.
10:12 Spartě vedení moc dlouho nevydrželo! Důrazný Radim Svatoň na brankovišti nenašel přemožitele.
10:11 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Radim Svatoň, asistoval #39 Tobiáš Hude (2:2)
09:58 Hude ztratil míček v nebezpečném prostoru, ale Šlosar přestřelil.
09:21 Naopak Indra na druhé straně tentokrát na Heraleckého vyzrál a Sparta otáčí průběh zápasu.
09:20 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #80 Daniel Večl (1:2)
08:55 Svatoň v situaci 1 na 1 krásně obhodil obránce a chystal se zasunout míček okolo ležícího brankáře, ale těsně minul!
07:55 Spartu vstřelená branka povzbudila, hosté teď na Buldoky dost tlačí.
06:40 Indra vystihl Heraleckého výhoz, ale brněnský brankář chybu napravil. Následnou střelu Večla zablokoval Navara.
05:00 Matyáš Bláha dotlačil na malém brankovišti míček do sítě a je vyrovnáno.
04:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #10 Jakub Kárník (1:1)
04:37 Buldoci sice hrají bez míčku, ale Sparta zatím nedokázala výrazněji ohrozit Heraleckého bránu.
03:26 Mattes posunul na Dominika Nováka, ten nabral rychlost podél mantinelu a přesnou střelou pod ruku na vzdálenější tyč otevírá skóre!
03:25 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Dominik Novák, asistoval #55 Marek Mattes (1:0)
03:15 Bláha dostal dobrou pobídku ke střele, ale netrefil ani míček.
02:30 Baláč poslal Večla tvrdě za mantinel.
02:20 Sparta presuje, Buldoci s tím mají problém.
01:46 Havlina z ideální pozice úplně minul branku!
01:20 Buldoci poprvé v zápase na míčku, Tesárek pálí do bloku.
00:31 Šrumec u domácího brankoviště, ale míček skončil v rohu.
00:00 Dobré odpoledne z haly Sportpoint! Dnešní utkání CE ligy juniorů mezi Bulldogs Brno a ACEMA Sparta Praha UNYP můžete sledovat pomocí automatické kamery na ceskyflorbal.tv. Přejeme příjemnou zábavu.