7:9
    Jakub RUML
    (Grega)

FBC Liberec - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:9
branky: 2. Tomáš Čermák, 5. Tomáš Čermák, 24. Bartoloměj Smolka, 39. Marek Passian, 40. Tomáš Čermák, 43. Ondřej Cejnar, 58. Petr Zeman - 6. Dominik Bláha, 9. Jakub Ruml, 10. Lukáš Rada, 19. Maxim Grega, 28. Samuel Kopejtko, 40. Lukáš Rada, 44. Lukáš Rada, 54. Dominik Bürger, 60. Jakub Ruml; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Vilém Svrček 25 - Miroslav Kovařík 21; po třetinách: 2:4, 3:2, 2:3
60:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Dneska to o florbalu moc nebylo, ačkoliv si myslím, že by oba týmy měli na to ho předvádět, a to na celkem slušné úrovni. Nakonec jsme zápas ubojovali a já si toho cením, protože takto moc často nevyhráváme. Poznámka trenéra domácích mi příjde zbytečné, jelikož zde hlučela kompletně celá hala a já tomu bohužel celkem rozumím. Díky moc za zápas, tempo to mělo dobré.
60:00 Komentář domácích Salát Petr (Trenér): Od první minuty se hrálo v obrovské rychlosti. Skvěle jsme do zápasu vstoupili, ale po zbytek úvodní už jsme spíše přiblíželi. V polovině zápasu jsme se opět dotáhli, ale na víc než vyrovnání na pár sekund to nestačilo. V závěru nám už trochu chyběli síly. Gratuluji soupeři za zasloužené vítězství jak v utkání, tak neoficiálním MS o nejhlučnjěší tým.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:55 Ruml zvyšuje opět skŕe a Bohemians dnešní utkání vyhraje
59:30 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #88 Maxim Grega (7:9)
58:08 Zeman snižuje golem v přesilovce.
57:43 GÓL FBC Liberec! 7:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #23 Adam Stýblo (7:8)
55:56 Vyloučen hráč #61 Lukáš Rada družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
55:56 Liberec má už třetí přesilovku v zápase.
55:13 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #19 Tomáš Čermák.
55:13 Čermák bohužel šanci trestného střílení nevyužil
53:25 Tým Bohemians proměnil trestné střílení
53:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger z trestného střílení (6:8)
52:11 Liberec přesilovku nevyužil
49:11 Liberec má další přesilovku a šanci vyrovnat
48:43 Vyloučen hráč #62 Jakub Nový družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:31 Zápas je teď nahoru dolů.
44:04 Rada tímto golem završuje hattrick.
43:53 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #88 Maxim Grega (6:7)
42:58 GÓL FBC Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #23 Adam Stýblo (6:6)
42:58 Liberec se tlačí do koncovky a vyšlo to, Liberec srovnává
40:01 Rozhodující třetina může začít
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:53 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (5:6)
39:53 Netrvalo to, ale dlouho a Bohemka si bere vedení zpět
39:45 GÓL FBC Liberec! 5:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Tomáš Čermák, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (5:5)
39:45 Liberec srovnává skore zápasu.
38:56 Passian znovu snižuje na rozdíl jednoho gólu
38:11 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Marek Passian, asistoval #6 Petr Faltus (4:5)
38:11 Liberec uklidńuje celou situaci a drží balonek na svých florbalkách
37:33 Hráči Bohemians chrání své skóre a jsou více na balónku
31:13 Liberec dobře napadal, ale hráči bohemky se z toho zvládli dostat.
27:53 Kopejtko zvyšuje na rozdíl dvou branek.
27:13 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko, asistoval #10 Matyáš Borek (3:5)
26:25 Hráč Bohemians svou střelou ohrozil, jak rozhodčího tak i fanoušky na tribuně.
25:37 Dnešní utkání je docela vyhrocené
23:54 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka bez asistence (3:4)
23:54 Smolka dává naději Liberci a už je to jenom o gól
20:01 Druhá třetina nám může začít
20:00 Střely v 1. části: 11:14
19:42 Bohemians znovu navyšuje skóre a je to o dva góly.
18:12 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega bez asistence (2:4)
17:30 Hezká individuální akce Nedbala gólem nekončí.
16:29 Hráči Bohemians oslabení zvládli.
14:29 Liberec má první přesilovku v zápase.
14:20 Vyloučen hráč #86 Dominik Bláha družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
13:28 Bohemians je více na míčku a nedává Liberci moc prostoru.
09:46 Během minuty tady máme další rychlý gol, kterým Bohemians otočili skóre.
09:04 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #23 Dominik Bürger (2:3)
08:28 Ruml to vzal na sebe a srovnává skóre dnešního zápasu.
08:01 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml bez asistence (2:2)
05:37 Bohemians odpovídá svým gólem a je to opět jenom o gól.
05:17 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #19 Šimon Mazánek (2:1)
05:07 Stránský šel sám na golmana a navyšuje skóre zápasu.
04:44 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Tomáš Čermák bez asistence (2:0)
02:14 Passian měl dobrou šanci, ale zahodil ji.
01:52 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Tomáš Čermák, asistoval #28 Matěj Stránský (1:0)
01:40 Zatím jsou více u míčku hráči Bohemians
00:01 Vítám Vás u dnešního utkání juniorů mezi Libercem a Bohemians Praha.