• 60 59:40
    2
    Jáchym ELIÁŠ

Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:8
branky: 16. Filip Bergman, 17. Jakub Šourek, 35. Jakub Vařecha, 44. Matěj Miclík, 56. Filip Bergman - 4. Filip Kovářík, 12. Robert Málek, 16. Filip Kovářík, 18. Elliot Festa, 18. Aleš Chmelař, 20. Kryštof Šejnost, 32. Filip Kovářík, 50. Robert Málek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Tomáš Týc 14 - Josef Šedivý 15; po třetinách: 2:6, 1:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Podhráský Michal (Trenér): Jako trenéři se musíme zamyslet, proč hrajeme jako den a noc. I když o tom pořád mluvíme, tak nejsem schopni opakovat výkony na stejné úrovni. Dnes skvělá práce do obrany i na míčku a zasloužené vítězství. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér): Dnes jsme si mysleli, že se soupeř porazí sám. Chyběl nám pohyb a první třetinu byl na hřišti jen jeden tým. I když jsme se od druhé třetiny trochu zvedli, na góly jsme se strašně nadřeli. Vítězství jsme si dnes absolutně nezasloužili.
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:40 Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost
59:40 Posledních 20 vteřin zápasu dohrají chodovští v přesile.
58:01 Boleslav vytváří tlak na soupeře při hře bez brankáře.
55:22 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #31 Ondřej Duben (5:8)
55:22 Zmatek před brankou Šedivého ve prospěch Boleslavi. Bergman doráží skákavý balonek do branky soupeře.
53:05 Málek blokuje Vařechovu připravenou střelu z půlky hřiště.
51:02 Domácí zkouší hru v 6.
50:26 Na balonku převážně boleslavští, šance na navýšení skóre se jim vytváří velmi těžko.
49:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #25 Matěj Bezpalec (4:8)
44:37 Vyloučen hráč #33 Jakub Šourek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za opakované přestupky
43:37 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #69 Matěj Miclík, asistoval #45 Filip Bergman (4:7)
41:49 Vařecha vymýšlí další akci ve prospěch svého týmu, Šourek netrefuje branku Šedivého.
40:01 Prvních 39 vteřin třetiny odehrají chodovští v přesile.
40:00 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
38:39 Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
38:39 Po zbytek druhé třetiny uvidíme druhou přesilovou hru chodovských.
37:52 Dubnova dorážka končí pod stehnem Šedivého.
34:20 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (3:7)
34:20 Poprvé v druhé třetině Boleslav prostřeluje hostujícího brankáře.
32:41 Šourek vybojoval balonek, Dubnovi se nepodařilo zakončit a navýšit skóre.
31:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík bez asistence (2:7)
26:59 Vyloučen hráč #79 Jakub Čech družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
26:59 Boleslav si zahraje svou první přesilovou hru.
25:42 Šourkovi sjíždí balonek z florbalky, rychlý protiútok Chodova zachraňuje Týc svým povedeným zákrokem.
23:53 Šejnost netrefuje odkrytou branku Týce.
22:58 Bezpalec ve velké šanci, jeho ostrou střelu blokuje Vařecha.
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #79 Jakub Čech (2:6)
17:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Vlastní branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #62 Aleš Chmelař (2:5)
17:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Elliot Festa, asistoval #57 Ondřej Štefek (2:4)
16:36 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #23 Jakub Vařecha (2:3)
16:27 Vyloučen hráč #21 Václav Klepal družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání
16:27 Boleslav na hřišti v šesti při rozehrávce. Chodovští si zahrají svou první přesilovou hru.
15:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #69 Matěj Miclík (1:3)
15:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #57 Ondřej Štefek (0:3)
15:18 Štefek po zisku balonku nahrává Kováříkovi, který od mantinelu vysílá prudkou střelu pod nohy Týce.
11:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #85 Elliot Festa (0:2)
11:58 Druhý gól hostí. Málek dorážející balonek za ležícího Týce posílá Chodov do vedení.
10:45 Šedivý připravený, domácí po dlouhé době zkouší jeho pozornost. Ostrou střelu vysílá Duben.
06:44 Duben v šanci ke srovnání skóre. Zakončení do odkryté branky mu překazil míček, který byl rychlejší, než jeho nohy.
03:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
03:10 První střela chodovských končí za zády Týce. Kovářík posílá svůj tým do vedení.
02:25 Vařecha v osobním souboji u mantinelu s Málkem, vybojoval míček pro svůj tým.
00:49 V první šanci boleslavská první lajna.
00:00 Úvodní buly dnešního utkání vyhrává tým domácích.
00:00 Vítejte na dnešním utkání CE ligy juniorů. V dnešním zápase se představí týmy Předvýběr.CZ Florbal MB a FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Všem divákům přejeme příjemnou zábavu!