• 60 59:30
    16:11
    (Malkus)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 16:11
branky: 1. Matyáš Bláha, 4. Vojtěch Andrášek, 16. Matyáš Malkus, 16. Štěpán Novák, 30. Kosťantyn Šlosar, 39. Matyáš Bláha, 49. Štěpán Novák, 50. Matyáš Bláha, 50. Robin Havlina, 52. Robin Havlina, 54. Robin Havlina, 55. Matyáš Bláha, 55. Kosťantyn Šlosar, 55. Matyáš Malkus, 57. Štěpán Novák, 60. Štěpán Novák - 3. Matyáš Pawlas, 6. Jan Punčochář, 17. Matěj Vrátný, 30. Martin Kovář, 35. Martin Tomek, 38. Martin Tomek, 43. Patrik Vykoupil, 43. Martin Kovář, 46. Matěj Vrátný, 48. Matěj Vrátný, 52. Martin Tomek; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Matěj Habart 14, Vítek Šimáček 9 - Matyáš Hartmann 24; po třetinách: 4:3, 2:3, 10:5
60:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Asistent trenéra): Ve 3. třetině jsme šli na morál a ukázali, že se umíme zvednout ze dna, což je do play-off strašně cenné. Rozhodující zápasy sezóny se blíží a naše práce pokračuje. Díky všem za utkání.
60:00 Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Vedení 6:10 - z toho dokážeme udělat to, co svítí na výsledné tabuli. Kouzlo florbalu v živém přenosu. Pozitivum je zisk důležitých zkušeností z takového zápasu a i faktum toho, že dokážeme hrát s týmem jako je Sparta. Spartě gratulujeme k parádnímu obratu. Nutno zmínit i výkon našeho brankáře, pro kterého to byla premiéra a s touto úlohou se popasoval velice dobře! Děkujeme divákům a rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 18:14
59:30 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 16:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #15 Matyáš Malkus (16:11)
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:34 Sparta na míčku.
57:00 Právě probíhají poseldní tři minuty třetí třetiny.
56:06 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 15:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #11 Matyáš Bláha (15:11)
54:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 14:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #53 Josef Sedláček (14:11)
54:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 13:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #79 Robin Havlina (13:11)
54:08 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
54:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 12:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #37 Štěpán Novák (12:11)
53:55 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 11:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina, asistoval #94 Vojtěch Bláha (11:11)
53:55 Havlina svým hattrickem srovnává na 11:11.
53:43 Vyloučen hráč #12 Jan Punčochář družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
53:25 Spara jde do šesti, bude se vylučovat.
52:33 Bláha trefuje dvě tyčky za sebou.
51:44 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina, asistoval #2 Kosťantyn Šlosar (10:11)
51:44 Havlina střelou z první snižuje na 10:11.
51:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #29 Martin Kovář (9:11)
50:25 Ostrava dostává šanci na zvýšení náskoku.
50:24 Vyloučen hráč #94 Vojtěch Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
49:42 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:10
49:42 Havlina proměňuje situaci tři na jednoho a snižuje na 9:10.
49:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #94 Vojtěch Bláha (8:10)
49:13 Bláhova střela z půlky se odráží od břevna do brankáře až do branky.
48:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:10
47:39 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
47:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný bez asistence (6:10)
46:12 Hartmann vyráží helmou Bláhovu střelu.
45:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #9 Tomáš Hodulík (6:9)
45:06 Vrátný zvyšuje na 6:9.
42:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #34 Matěj Vrátný (6:8)
42:45 Samostatný únik Vrátného chytá Šimáček.
42:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #22 Adam Javorský (6:7)
42:01 Ostrava hraje v plném počtu.
40:55 Šlosar nedokázal dorazit míček do branky.
40:01 Vyloučen hráč #9 Tomáš Hodulík družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vítek Šimáček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
40:00 Úvodní vhazování třetí třetiny vyhrává Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:31 Šlosarova střela letí přes branku do outu.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:25 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:6
38:25 M. Bláha poslal od mantinelu bombici k tyči a srovnává skóre.
37:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #34 Matěj Vrátný (5:6)
37:49 Tomek dostává Ostravu svojí střelou k tyčce do vedení.
35:50 Punčochář blokuje střelu Sedláčka.
34:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek bez asistence (5:5)
34:49 Tomek využívá střídání Sparty a srovnává na 5:5.
30:38 Sparta na balónku vystřídá.
29:55 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #37 Štěpán Novák (5:4)
29:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #39 Karel Mičulka (4:4)
29:35 Kovář trefuje od půlky a srovnává na 4:4.
29:09 Sparta hraje v plném počtu.
27:35 Tomkovi střela nesedla a míček končí za mantinelem.
27:09 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
26:05 Vykoupilova střela míří přímo do Habarta.
24:59 Sparta drží Ostravu na své polovině.
22:28 Bernat vypíchl míček Chylkovi před brankou.
21:30 Sparta na balónku.
20:01 Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrává Sparta.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:00 Právě probíha poslední minuta první třetiny.
18:27 Mitera zabraňuje úniku Vykoupila.
16:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
15:44 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #94 Vojtěch Bláha (4:2)
15:27 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #11 Matyáš Bláha (3:2)
15:19 Ostrava bude rozehrávat z rohu u sparťanské branky.
13:48 Novákovu střelu chytá Hartmann.
10:55 Bláhova sřela ze středu letí za mantinel.
08:30 Habart vychytal nebezpečnou střelu Ostravy.
07:45 Hodulík blokuje střelu Havliny.
07:05 Sparta střídá na balónku.
05:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář bez asistence (2:2)
05:22 Situce tři na dva končí gólem.
04:38 Andráškova střela skončila na hrudníku brankáře.
04:25 Sparta rozehrává u velkého brankoviště na útočné polovině.
03:35 Hartmann zneškodňuje střelu Nováka.
03:04 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #11 Matyáš Bláha (2:1)
02:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #37 Matyáš Pawlas, asistoval #73 Lukáš Chylek (1:1)
01:43 Ostrava bude rozehrávat z rohu.
00:35 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #15 Matyáš Malkus (1:0)
00:35 M. Bláha ihned z první střely utkání otevírá skóre. Míček zapadl hezky pod břevno.
00:01 Úvodní vhazování zápasu vahrává Sparta.